Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Vykupminci.cz
Numisargo

Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dále nabízím k prodeji Ag. Řád za národní zásluhy 3st. ve 2 variantách.
Ten s patinou je starší váha je 25g a m.číslo je 72260 cena 400 korun + 60 korun pošta v rámci ČR.
U řádu bez patiny je váha 30g. a m. číslo 107350 cena je 450 korun +60 pošta v rámci ČR
Řády jsou Ag a jsou značeny a puncovány
Řády nejsou čištěny ani jinak upravovány.
email:rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Koupím medaili za osvobození Prahy 1 typ... popřípadě nabídnu k výměně jinou medaili.

milan.heczko@yahoo.com
Moderátor
Nějak se s tím netrapte. Chtěl jste asi napsat origo ražbu SSSR a ten druhý typ, to jsou ty ražby dodatečně vyrobené u nás? Tak nějak?Ty ruské stránky co jsem Vám poslal, vyznáte se v tom?
Moderátor
http://ordenrf.ru/su/medali-su/medal-za-osvobozhdenie-pragi.php

Pomůže i překladač.
Moderátor
От коллекционера Александра Рейбанда поступила информация о медалях "За освобождение Праги", которые были изготовлены небольшой партией сразу после войны на чешском предприятии "Zahradnik". Медали имели бортик на реверсе, цельноштампованное ухо и колодку с клеймом изготовителя. Вероятно, данные медали были произведены по заказу чешских граждан, удостоенных этой медали, и желающих иметь дубликаты для ношения на разных мундирах. На данный момент известно о двух экземплярах подобной медали.

Фотографии медали предоставили Петр Тольский и Александр Рейбанд.
Текст взят из сайта: "Ассоциация нумизматов и коллекционеров" https://anu.net.ua/ru/nagrady-sssr2/2193-za-osvobozhdenie-pragi


Toto je zajímavé info z ruských faleristických stránek. V podstatě potvrzuje tu naši ražbu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ano také ji znám..
Jen upřesním .......koupím..
Původní typ SSSR medaile za osvobození Prahy...
Světa Hvězda větší, paprsky do stracena, kruhové ouško
Přikládám foto..
mail..milan.heczko@yahoo.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Firma Zineder,nie Záhradník vyrobila ešte medailu Za víťazstvo nad Nemeckom.Obe boli pre našich príslušníkov 1.čs.arm.zboru.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Poděkování za všechny kolegy a přátelé, zajímavé upřesnění.
Registrovaný uživatel
Nabízím k doplnění sbírky nejstarší americké vojenské vyznamenání - originál WWII Purpurové srdce - tohle konkrétně za zranění v boji. Vyměním za nějaké naše válečná vyznamenání, nebo třeba i něco kolem Pražského metra.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Prosím, musíte doplnit cenu. Pročtěte si pokyny. Majitel těchto stránek z toho nechce mít bezplatný trh. Počkám do večera. Potom musím smazat.
Moderátor
Altmann napsal
Prosím, musíte doplnit cenu. Pročtěte si pokyny. Majitel těchto stránek z toho nechce mít bezplatný trh. Počkám do večera. Potom musím smazat.


Dobře, ponecháme to v původním znění, jde tedy pouze o výměnu?
Registrovaný uživatel
Ano výměna. Díky.
Registrovaný uživatel
Mám zájem o purpové srdce v etui. Stále aktuální, prosím? Pokud ano, prosím odpověď na e-mail tomas.chromik@seznam.cz
Děkuji.
Moderátor
Je zde nabídka, pan Starosta nabízí........
Registrovaný uživatel
Medaile prodaná. Díky.
Registrovaný uživatel
Zdravím, nabízím k prodeji velmi vzácný Řád Matka Hrdinka s dokladem + I.,II. a III. stupeň Řádu Mateřské Slávy ten je bohužel bez dokladu.
Řád Matka Hrdinka je Au+Ag, ostatní řády jsou Ag.
Cena za komplet je 13000,- korun + 100,- pošta
Pokud máte zájem nebojte se na cokoliv zeptat :-)
Více na email: rebel76@seznam

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Poznámka:
Zbytečnou diskuzi na téma prodej s Panem Starostou jsem vymazal. Zbytečná diskuze. Je nutno respektovat pravidla. Prodávám- nabídka vždy s cenou. Děkuji.
Moderátor
Tak jsem se dočkal .. ;)
Medaile za osvobození Prahy, pražské vydaní...

Ještě sehnat kousek také pražského vydání, medaile vítězství nad Německem.. Pokud by jí měl někdo k mání, byl bych vděčný..
Předem děkuji za případné nabídky...

milan.heczko@yahoo.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ta stuha je pěkná, hrubá tak jak má být. Není to nošené, od nositele přímo???
Moderátor
Zakoupena od sběratele..
Byla to reakce na mou zdejší poptávku.. Tímto chci poděkovat bývalému majiteli..
Registrovaný uživatel
Já tu medaili za Prahu mám též,jen na reversu není vyraženo nic.Pouze snad inkoustovou tužkou napsáno 3.38.A špendlík je také jiný. Jinak je stejná,včetně stuhy.Jako padělek se mně to nejeví,nějaký čas již medaili vlastním a taky to není nic vzácného ,aby se to vyplatilo padělat.Je to tedy nějaká varianta?
Jinak visí u pohledu z roku 1946 a razítkem
28.výročí Rudé armády.Na pohledu je slavný tank 23,který neslavně v Praze skončil.
Moderátor
Neznám, neznám ani u ruských stránek, může to být ražba naše, prostě to je mně neznámá věc, ale obrázek by byl lepší.
Registrovaný uživatel
Tady je ta moje medaile i s pohledem u kterého ji mám naaranžovanou.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Pokud bych já např. sbíral dekorace ČSR, nechal bych si to ve sbírce jako malý komplet. Věřte, že to cením ( ne finačně), ale ta medaile je nošena a mohl to dostat nějaký partyzán nebo barikádník. Není k tomu nějaký papír, nějaké povídání? On vlastně i ten tank je výborná věc neb ten blb co to natřel na růžovou. Víte ten tank je symbol Rudé armády a ať si každý blábolí co chce, já to beru jako symbol, jako památku.Byl to symbol Rusů, Poláků i Rumunů, škoda,....
Registrovaný uživatel
ešte by som sa vrátil k barbarovmu vyznamenaniu. Všimnite si z rubnej strany je očko "duté", má to tak byť? normálne je okrúhle, teda vypuklé.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... > »

Sběratel.com » Faleristika » Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1