Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Vykupminci.cz
Numisargo

Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ondras napsal
Například u odznaku Za práci tam mají naprosto nesmyslný odhad počtu udělení. Pokud si takhle z hlavy vzpomínám, operují s cca 1000 kusy. Já mám ve sbírce asi poměrně dost dekretů a průkazů po udělení toho odznaku a jsou tam matriční čísla i přes 10000.

Či nemysleli konkrétny ročník, materiál, alebo prevedenie (České vs. Slovenské) ;)
Číslo matriky 22993 ...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
orum.sfs.sk/viewtopic.php?f=79&t=3457

Toto je známé a tak jen jako pčipomenutí
Moderátor
http://forum.sfs.sk/viewtopic.php?f=344&t=1902&p=5240&hilit=st%C5%99elec+z+pu%C5%A1ky#p5240

Kolega si z toho udělal guláš a tak zde jsou odznaky Slovenské. České to je to samé, Slováci to převzali.
Jinak jsme se již dohodli na rozumném vkládání :roll:
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prodám odznak za výtečné řízení útočných vozidel + průkaz.Cena 5050 Kč včetně poštovného.V případě zájmu mne kontaktujte na cmp@centrum.cz Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nakonec jsem se rozhodl vložit tuto kopii či novoděl právě sem. Najdete to na ruských stránkách i na Molotku, kde to je označeno jako replika a doslova za pár rublíků. Je to nádherná práce, která může každého pomýlit. Prosím varujte se přátele, neb s určitosti toto brzy objevíme v nabídce například Auro.
Přiznám se, že jsem měl a vlastně mám problém rozeznat kopii od origo, tak dokonale se to zdařilo zpracovat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Brett napsal
ondras napsal
Například u odznaku Za práci tam mají naprosto nesmyslný odhad počtu udělení. Pokud si takhle z hlavy vzpomínám, operují s cca 1000 kusy. Já mám ve sbírce asi poměrně dost dekretů a průkazů po udělení toho odznaku a jsou tam matriční čísla i přes 10000.

Či nemysleli konkrétny ročník, materiál, alebo prevedenie (České vs. Slovenské) ;)
Číslo matriky 22993 ...


No po přečtení té publikace pochopíte že nemysleli nic. Vůbec nic. Informační hodnota brožurky je nulová. A je to pro mě klasický přiklad toho, co ve sběratelství nevydávat.

Oni měli prostě jednu průkazku (která je tam vyfocená), vzhledem k variantě která se u pozdějších už nevyskytuje z prvních let udíleni, tam se podívali na číslo a veškerá invence skončila. Prostě vzácnost, malý počet udělení => RRRR!!!!!

Proto je lepší, když nemám informace, zdroje a ani materiál, na jehož základě se můžu domnívat, nic nepublikovat.
Registrovaný uživatel
Zdravím kolegové, nabízím k prodeji tyto válečné medaile a řád:
Ag Medaile Za Odvahu m.č.811538 je to nízké číslo uděleno v roce 1944, bohužel je vypraskaný lak +stopy po nošení vše je původní nic není měněno ani opravováno cena 1000,-pošta v ČRje60,-
Více na email:rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dále mabízím: Ag medaili Za Bojové Zásluhy m.č.3189181 je udělená za boje v 2.sv.válce
cena je 750,-korun +60,- korun pošta v ČR
Více na email:rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dále nabízím: Ag Řád Rudé Hvězdy válečny udělený za boje v 2.sv.válce m.č.1195375 Řád byl udělen v Říjen 1944-Únor 1945
Cena je 1500,- +60,-pošta v ČR
Více na email:rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Britské plukovní čepicové odznaky jsou značeny cena za 1ks. je 140,- pošta v ČR 60,-Při poslání více ks.účtuji jen jedno poštovné.
Více na email:rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Koupím nebo vyměním různé varianty Revolučních medailí, nejlépe se štítky či čísly a Československé válečné kříže 1914-1918. Za nabídky děkuji. Nabídky prosím na mail: a.lossak@seznam.cz. Předem všem děkuji za ochotu.
Moderátor
Krásná myšlenka. Musíte být však velmi opatrný. štítky a číslice pluku to je prima věc na podvody. Mnohé jsou moc pěkně udělané.
Registrovaný uživatel
Ano, máte naprostou pravdu. V poslední době se skutečně objevuje velké množství padělaných štítků s místy bitev či čísly. Většinou se jedná o galvanoplastiku. Alarmující je především ta skutečnost, že se prodávají i v "renomovaných" internetových obchodech. O aukru se nemá smysl ani zmiňovat. Tam je to hotová džungle. Chtěl bych tímto oslovit majitele, kteří uvažují o prodeji či výměně zmíněných vyznamenání. Chystáme se uspořádat na letecké základně v Náměšti nad Oslavou výstavu ke 100. výročí založení ČSR, kde bychom chtěli presentovat naše legionáře. Proto bych chtěl získat co nejvíce materiálu mimo ten, který již mám ve své sbírce.
Registrovaný uživatel
Koupím medaile/vyznamenání z okolí Chebu od roku 1945. Hranice u Aše,Krásná, Podhradí, Hazlov,Aš,Vojtanov,Cheb ,Františkovy Lázně,Skalná, Luby,Libá,Plesná atd.
bllu@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím přátelé, nabízím k prodeji pěknou věc Řád Rudého Praporu Práce je Ag a je udělen Čehoslovákovi v roce 1958 je v kompletu org.etue, řádová knížka a zvací dopis k udělení Řádu vše je org. Jméno sdělím je vážným zájemcům
m.číslo je 330538 je shodné s řádovou knížkou. Řád je nepoškozen jako celek velmi pěkné
Pokud máte nějaký dotaz, nebojte se zeptat :-)
Cena je 3000,-korun i s poštou cena je k jednání
Více na email: rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
rebel76 napsal
Zdravím přátelé, nabízím k prodeji pěknou věc Řád Rudého Praporu Práce je Ag a je udělen Čehoslovákovi v roce 1958 je v kompletu org.etue, řádová knížka a zvací dopis k udělení Řádu vše je org. Jméno sdělím je vážným zájemcům
m.číslo je 330538 je shodné s řádovou knížkou. Řád je nepoškozen jako celek velmi pěkné
Pokud máte nějaký dotaz, nebojte se zeptat :-)
Cena je 3000,-korun i s poštou cena je k jednání
Více na email: rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Polžka je objednaná.
Moderátor
Velmi pěkný, origo komplet!
Registrovaný uživatel
Řád Rudého Praporu Práce zadán.
Děkuji.
Registrovaný uživatel
Zdravím přátelé, nabízím k prodeji válečný řád a medaili
Sovětský Ag Řád Rudé Hvězdy s dokladem "válečný" m.č. 1315998 vše je
původní nijak neupravováno cena je 1550,- +pošta v rámci ČR 60,- na Slovensko po dohodě cca 150,-
Francouzkou medaili Za službu v koloniích ,Ag medaile se štítkem Centrální Afrika, štítek není Ag. Medaile je značená a signovaná ,cena je 850,-+60,- pošta v rámci ČR na Slovensko po dohodě.
Na vyžádání zašlu lepší fotky :D
Více na email :rebel76@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Řád Rudého Praporu Práce
Prodán. Děkuji
Registrovaný uživatel
Koupím medaile/vyznamenání z okolí Chebu od roku 1945. Hranice u Aše,Krásná, Podhradí, Hazlov,Aš,Vojtanov,Cheb ,Františkovy Lázně,Skalná, Luby,Libá,Plesná atd. bllu@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Dobrý den, nabízím k výměně miniaturu Ag odznaku čs. parašutistů s průkazkou + klopový odznak(první vydání).Číslo odznaku shodný s číslem průkazky, výrobce Karnet a Kyselý(značeno KK) puncováno na jehle i odznaku 900.
Preferuji výměnu za dekoraci RU. Neprodávám.V případě zájmu mne prosím kontaktujte na cmp@centrum.cz.Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pro Mint: Pokud jde o tu průkazku, pak se zde někdo dopustil neodpustitelné chyby, kdy začernil jméno a příjmení. Tím tento komplet ztrácí na hodnotě. Běžná byla praxe, že se začerňovaly údaje o útvarech ve vojenských knížkách, když šlo o zpravodajce a speciální jednotky ale tohle nebyl zrovna ten případ...
Registrovaný uživatel
Máte pravdu, ale bohužel tak jsem to již sehnal. Každopádně si nemyslím, že je průkazka bezcenná, dnes se již jedná o raritní věc, kterých se mnoho nezachovalo a nejeden sběratel jí ve své sbírce ocení i se začerněným jménem.
Registrovaný uživatel
Prodám řád sv. Jiří, pražská ražba. Cena 3500 Kč (dohoda možná). Email: frijagermanska@gmail.com

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 ... > »

Sběratel.com » Faleristika » Faleristika, nabídka s možností prodeje či výměny!

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1