Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Faleristika » Falešné R-U výkonnostní odznaky od Zdeňka J. z Prahy

Vykupminci.cz
Numisargo

Falešné R-U výkonnostní odznaky od Zdeňka J. z Prahy

Moderátoři: Altmann, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Z badatelského zájmu mne zajímají odznaky R-U - výkonnostní, které vyráběl Zdeněk J. z Prahy. Měl snad všechny varianty s krásnou legendou, která dobře prodával, zajímají mě jejich fotografie, známé počty těchto falz atd. Inu, před dvaceti lety jsem I já zaplatil panu Zdeňkovi školné...
Moderátor
http://forum.sfs.sk/viewforum.php?f=148 - zde si to můžete projít

Známé počty pochopitelně neexistují, obrázky jsem dával jak na www valka i sfs .
Dle obrázku se to poznat nedá, odznak je nutno držet v ruce a porovnat s origo.
Některé markanty jsou varující. Např na eMedals jsou tyto odznaky z 85% jako novoděl. Jiné se nevyrábějí neb trh je přesycen, lze to rozeznat, ale i já již ztrácím přehled. Kdys jsem se tomu věnoval, ale nic platné, hošíci stále kupují. :shock:
Registrovaný uživatel
Děkuji, článek na SFS je jako obvykle perfektní. Zobrazené odznaky jsou nádherné. Z devadesátých let si pamatuji, jak jsem u pana Z.J. nakupoval a nebezpečné to bylo v to, že mezi originály byly vždy strčené nebezpečné kopie... No a k mému překvapení dodnes putují mezi sběrateli. Ještě jednou díky. J.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Faleristika » Falešné R-U výkonnostní odznaky od Zdeňka J. z Prahy

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1