Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Falzum

Vykupminci.cz
Numisargo

Falzum

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, Všem. Mám malinko nesmyslné téma, ale neodolal jsem. Kolik může stát originální obraz od Josefa Čapka (kombinovaná technika tuš s temperou) navíc signováno autorem? 150 tisíc? 250 tisíc? Nebo spíš asi více, že... Jak může někdo přihodit a utratit tak své peníze při vyvolávací ceně 1450,-?
PS: kdo má zájem, má ještě 3 dny do konce :P

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ajajaj, už 3050,- :-)
Moderátor
Padělek non plus ultra. Nehledě na tu temperovou neobratnou hrůzu, tak už sám fakt, že ten papír, na kterém je ten vyobrazený "skvost" je přilepený (navíc nakřivo) na nějaký karton či co...
Vzhledem k provedení dokážu i odhadnout, kdo tenhle fake zplodil...
Registrovaný uživatel
DavidA napsal
ajajaj, už 3050,- :-)


Ajaja... 3550,-
Registrovaný uživatel
pro pobaveni, co mi vcera prislo:

....děkuji za zájem o mé aukce a za Váš příhoz na aukci Josef Čapek - Postava ve čtvrtek minulý týden.Vzhledem k tomu,že výherce aukce není kontaktní a Vy jste byl v pořadí jako druhý,mohl bych Vám kresbu přenechat za 3500-Kč včetně poštovného.Pokud máte zájem,zaplaťte,prosím, tuto částku na účet.....

pro objasneni: Vzhledem k tomu, z Aukro upozorneni na falza vubec neresi, tak jsem si schvalne prihodil, aby prodejce musel zaplatit alespon provizi. Nakonec jsem byl treti. Kdo z tech prede mnou byli skutecni zajemci a kdo pouze nahazovaci, netusim. Ve vysledku samozrejme prodejce zadnou provizi nezaplati, hodi to na toho prvniho nahazovace za zmarenou aukci, ten dostane minus bod a jede se dal. A pak se Aukro divi, ze je tam, kde je.
Moderátor
Floodland: No a co byste udělal, kdyby vás ti dva další nepřehodili? Zaplatil? Neboli, nějak nechápu smysl vašeho počínání...
Registrovaný uživatel
nezaplatil, protoze polozka je zjevne falsum. A nechal to Aukro konecne zacit resit. Protoze jeste se mi nikdy nestalo, ze by Aukro na moje upozorneni, ze se prodava zjevne falsum, reagovalo. Jinak jsem samozrejme prihazoval tak, abych byl vzdy prehozen, coz neni tak tezke, kdyz se podivate na par dalsich aukci prodejce.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Falzum

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1