Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » Fotografie Edvarda Beneše

Vykupminci.cz
Numisargo

Fotografie Edvarda Beneše

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, rovněž v pozůstalosti po dědečkovi jsem nalezl tyto fotografie. Poradíte mi prosím, jestli mají tyhle fotografie nějakou hodnotu? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jestli jsou autogramy originál, tak určitě ano
Registrovaný uživatel
A poradíte mi, kam s tím zajít?
Registrovaný uživatel
Mint napsal
Jestli jsou autogramy originál, tak určitě ano
Tak ten prvy určite nie je Benešov podpis ,ten druhy je Benešov ale asi tlač na karte ,z takychto fotiek to nie poznat.Doma to hravo poznaš-ten podpis musi byt takz."3D".To znamena alebo vypukly od atramentu alebo vrytý do papiera od tlaku pera.
_______________
Registrovaný uživatel
Na dotek to není ani vypouklé ani vyryté. Pádem tím je to spíše asi pro zajímavost, že?:)
Registrovaný uživatel
Druhý není originál, ale prvním bych si nebyl až tak jistý, m1234 jak si přišel na to, že se nejedná o originál autogramu?Já se kdysi zaobíral sbíráním autogramů na slušné úrovni, ale jen tak od oka bych si nedovolil napsat, že se nejedná o origo.
Registrovaný uživatel
Pro posouzení přikládám originál autogram paní Hany Benešové.Ono taky hodně záleží, kdy pan Beneš fotografii podepsal, i podpisy se časem mění.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Já přikládám originál podpis prezidenta Beneše i s vlastnoručním věnováním. :) 1946 I. Celostátní sjezd partyzánů Praha.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Přidávám taky jeden na listině úřední
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak Benda si žil jak prase v žitě....................místo aby bojoval s Wehrmachtem......................obyčejný zrádce vlasti!!!!
Moderátor
Je zde ještě někdo, kdo dělá svoji práci zdarma?? :lol:
Mimochodem, ten doplatek před peněžní reformou byl hodně malý.
Moderátor
Před jakou peněžní reformou???
Moderátor
Omlouvám se. Byl to můj zběžný pohled.
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelem
Tak ještě neco pro Lišku a hochy od Dunkerqe
Registrovaný uživatel
[quote=llibor]
Já přikládám originál podpis prezidenta Beneše i s vlastnoručním věnováním. :) 1946 I. Celostátní sjezd partyzánů Praha.

to není originál ..

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/90301617/Obraz-Benese-s-podpisem.php[/quote=llibor]
Registrovaný uživatel
[quote=llibor]
Já přikládám originál podpis prezidenta Beneše i s vlastnoručním věnováním. :) 1946 I. Celostátní sjezd partyzánů Praha.

přesně žádný originál, ale tisk

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem[/quote=llibor]
_______________
Hromadím věci z WWI a II, ale sbírám krámy na kavaleristu a pro koně z WWII
http://www.kvh.estranky.cz/
Registrovaný uživatel
Potřebuji koupit dopis s podpisem EB, nemáte ho někdo? Presidentské, ale i ministerské období, pěkný, úřední dopis s hlavičkou. Chci mít aspoň jeden. Nabídky na kani23job@centrum.cz. díky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Housea6 napsal
Dobrý den, rovněž v pozůstalosti po dědečkovi jsem nalezl tyto fotografie. Poradíte mi prosím, jestli mají tyhle fotografie nějakou hodnotu? Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
První je originál určitě, druhý asi tisk, ale z fotky se to nedá dobře poznat. Častokrát se E.Beneš objevuje v aukci Burda Auction.
Registrovaný uživatel
Jen pro zajímavost, já vlastním sadu fotek z pohřbu E. Beneše..
Registrovaný uživatel
...

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Bonderman napsal
První je originál určitě, druhý asi tisk, ale z fotky se to nedá dobře poznat. Častokrát se E.Beneš objevuje v aukci Burda Auction.



To není originál, ale tisk Vážený pane. Pohlednice je vícenákladová, taky jsem ji měl a prodal, stála mě 60,-
Registrovaný uživatel
Od toho jsem tady.........

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den, máte ještě ty podpisy Beneše? Měla bych zájem prosím ozvěte se mi na detournesol@seznam.cz. Děkuji H. K.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Antikvariát » Fotografie Edvarda Beneše

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1