Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Mince Habsburků » František Jozef I. (*18.8.1830 +21.11.1916)

Vykupminci.cz
Numisargo

František Jozef I. (*18.8.1830 +21.11.1916)

Moderátoři: jan322, Kucera, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak se pochlubím :), umělá patina musela dolu, byla vážně ošklivá.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Měděné mince se nečistí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pokud se Vám nelíbí patina, pak takovou minci nekupujte!!!!!!!!!!!!!!!!
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Není problém tu umělou patinu znovu udělat, ale takto se mi líbí víc. Můj názor
Moderátor
Nemaji to byt měděné mince?
_______________
Přebytky antických mincí http://imince.net/?cat=2
Katalog účelových známek http://imince.net/katalog-ucelovych-znamek/
Registrovaný uživatel
Ale umělá patina je na měděné minci sběratelsky neakceptovatelná. Prostě v roce 1807 mohla být vyražena tato mince, od té doby postupně získávala nějakou patinu a tento stav je konečný. Každý zásah pak cenu, jak finančně, tak i sběratelsky, snižuje. Něco jiného je minci pouze omýt vodou a něco jiného (neakceptovatelného) je tento zde viditelný postup.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
a jak jste poznal, že jde/šlo o umělou patinu?? mince je dobře zachovalá, ale v tomto stavu moc lidem radost neudělá ..
Registrovaný uživatel
Umělou patinu nanáší na mince kde kdo, netvrdím že to tak má být, ale černou minci od síry prostě nechci a radši snesu tento stav a jsem za něj rád. Nikomu je nenabízím teď ani v budoucnu.
Registrovaný uživatel
a patina se časem udělá, pro děti mých dětí...
Registrovaný uživatel
Neurážejte se, nikdo Vás zde nechce zbytečně šikanovat. Spíše tyto poznámky berte jako dobře míněné rady.

1) Špatně zachovalé mince, které se Vám nelíbí, nekupujte.
2) Dodatečné zásahy minci převážně vždy ublíží.
3) 15 krejcar je již v horší zachovalosti, navíc brutálním čištěním naprosto znehodnocen.
4) Měděná mince má budit přirozený odstín patiny, nikoli se nemá lesknout jako vycíděný nerezový hrnec.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Neurážím se a děkuji za rady
Registrovaný uživatel
criss23 napsal
Neurážím se a děkuji za rady


Budete přítomen na květnové aukci firmy Aurea?
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Myslíte sálově nebo on-line ?
Registrovaný uživatel
Fyzicky přítomen v Praze na auci.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Pokud tam budete, není problém se domluvit. Bydlím kousek od Phy.
Registrovaný uživatel
Jak vidím, návštěva aukce pro Vás nebude problém. Můžeme se zde setkat, vezměte tyto mince s sebou a můžeme si o této problematice popovídat. Je i možnost Vás seznámit s jedním sběratelem měděných mincí (pokud zde bude přítomen), který by Vás do této problematiky zasvětil. Ale počítejte s tím, že na téma těchto dvou mincí si vyslechnete poněkud nelichotivou odezvu.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Velmi rád Vás poznám osobně, pokud Vám to nevadí, zde můj e-mail pro následnou komunikaci.
criss23@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Takže domluveno. Před aukcí Vás zkontaktuji.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Filosof napsal
Dobrý den, koukám, že se tady používá výrazu filosofie bez ohledu na to, čím filosofie skutečně je...
F.


Opakuji: Prosím o změnu nicku z "Filosof" ma jiný. Tvoj registrace tento měsíc pod nickem téměř totožným s mým může způsobovat záměnu. Nebude každý pořád řešit, zda to píše ten se "s" nebo se "z".

DĚKUJI!
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
je mi líto, ale nevidím důvod proč si měnit nick, který se mi líbí a který mě vystihuje. Pokud Vám odlišení přijde důležité, určitě naleznete způsob, jak to provést.
F.
Registrovaný uživatel
Voloda ty seš mluvčí nicku Filosof? Nebo ses jen nepřelogoval a máš tu víc nicků? :D
Registrovaný uživatel
Haha :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Voloda ty seš mluvčí nicku Filosof? Nebo ses jen nepřelogoval a máš tu víc nicků? :D


Ano jsem :D
Registrovaný uživatel
Pánové, co kdybyste místo hospodského tlachání o ničem, vedli diskusi o sběratelských a numismatických otázkách. Pokud jste si toho nevšimli, nalézáte se na stránkách k tomu určených.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Voloda16 napsal
Dobrý den,
je mi líto, ale nevidím důvod proč si měnit nick, který se mi líbí a který mě vystihuje. Pokud Vám odlišení přijde důležité, určitě naleznete způsob, jak to provést.
F.


Dobrá. Vyřiď prosím "Filosofovi", ať nalezne způsob, jak provede svoje odlišení.

Děkuji
Registrovaný uživatel
Dobrý večer,
je tu někdo komu již dorazili vydražené položky z 6. eAukce Aurea 4.4.?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... > »

Sběratel.com » Mince Habsburků » František Jozef I. (*18.8.1830 +21.11.1916)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1