Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Mince Habsburků » František Jozef I. (*18.8.1830 +21.11.1916)

Vykupminci.cz
Numisargo

František Jozef I. (*18.8.1830 +21.11.1916)

Moderátoři: jan322, Kucera, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
přesně tak, upravený a pozlacený pětník nebo desetník, je toho docela dost
Registrovaný uživatel
Měl bych dotaz na medaili FJ,jejíž obrázek přikládám.Mám doma stejnou,jen cca o 1 g lehčí.Medaile je popisována na aukci v provedení Ag.V jakém kovu byly ještě medaile provedené?Na té mojí totiž nevidím žádný punc,který bych tam předpokládal,nebo nemusí být?Vím ještě o mědi,ale není jich víc? Díky za info a snad jsem dotaz nezařadil do špatné rubriky,ale věřím,že znalci mincí FJ,lecos vědí i o tom ostatním sběratelském materiálu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nevylučoval bych možnost postříbřené mědi...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Ano,tak by mohlo být též.Ale zajímal by mě hlavně ten punc,pokud je medaile skutečně Ag.Má tam být,nebo nemusí?Medaile vznikla z podnětu města Vídně,tedy žádná oficiální státní ražba a myslím si,že by tam ten punc měl být.Ale nevím a netvrdím to s jistotou a patřičnou literaturu bohužel nevlastním.
Registrovaný uživatel
rozdiel jeden gram je v norme
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Zdravim, viem, ze u tychto 20tok je nizke % Ag, ale v takomto stave som ich este nevidel, je to ok?navyse obe akoby boli liate.. vidiet to na hrade, ale hrany som nefotil

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Registrovaný uživatel
staré padělky...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
dik a ok :) oliver, alebo kto tu ziadal fotky, ci?
_______________
Moderátor
pekne, ano ja, ale ted to nestiham, takze si ukladam a az bude cas, tak se ozvu, tehle "dvacetaku" mam sam velkou kupu, ale vetsinou ne tak hezke
Registrovaný uživatel
oliver napsal
pekne, ano ja, ale ted to nestiham, takze si ukladam a az bude cas, tak se ozvu, tehle "dvacetaku" mam sam velkou kupu, ale vetsinou ne tak hezke


ok, ak ich budes chciet na skusku(pripadne nezvratne znicenie, vybuchy atd.), tak ti ich mozem zaslat :)
_______________
Moderátor
dekuju moc, zadne niceni by to nebylo. to ja u minci nemam rad. moc diky, jak to bude na rade, ozvu se.
Registrovaný uživatel
ten maďar se mi jak padělek nezdá, nebo jste si jistí 100%?
Registrovaný uživatel
yes
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
jo, nepochyboval bych o tom, ze to je padelek
Registrovaný uživatel
Preto som ich sem dal.. Hrany su akoby liate, vaha nesedi a v neposlednom rade ta mosadz sa predrela vonku...je to len akoby postriebrene, co pekne vidno na madarovi--ale zasa detaily su celkom pekne na nom.. Portret vyzera ako razeny...no to uz nech sa vyjadria aj ostatni :)
_______________
« Poslední úpravu provedl(a) satestsat121 v 5. 7. 2014, 23:27. »
Registrovaný uživatel
Před několika dny skončila aukce zlatníku 1857 E, o který kupující neprojevili žádný zájem i když vyvolávací cena byla pouze 5.000 Kč (první obrázek) a to i přes skutečnost, že na Aukru se tento vzácnější zlatník moc často neobjevuje (v posledních dvou letech pouze 5 krát) a to v cenových relacích 16.300 Kč, 5.500 Kč, 33.431 Kč, 27.500 Kč - neprodán, (druhý, třetí, čtvrtý a pátý obrázek).

Otázka zní, proč o tento zlatník, ve sbírkové zachovalosti, nebyl zájem?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
fotky nic moc, ale i tak je to jasné...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
numismatik-fji napsal
Před několika dny skončila aukce zlatníku 1857 E, o který kupující neprojevili žádný zájem i když vyvolávací cena byla pouze 5.000 Kč (první obrázek) a to i přes skutečnost, že na Aukru se tento vzácnější zlatník moc často neobjevuje (v posledních dvou letech pouze 5 krát) a to v cenových relacích 16.300 Kč, 5.500 Kč, 33.431 Kč, 27.500 Kč - neprodán, (druhý, třetí, čtvrtý a pátý obrázek).

Otázka zní, proč o tento zlatník, ve sbírkové zachovalosti, nebyl zájem?


Čím to asi bude? :D :D
Registrovaný uživatel
Pač se neoholil...
Registrovaný uživatel
Sbírat a nebo nesbírat "ražební zmetky"?

Na AUKRU skončila aukce (4666473697) s nabídkou ražebního zmetku koruny 1894 KB, (1. a 2. obrázek), jinak běžné mince FJI., která byla ražena v počtu 12.077.290 kusů (Moravec).

Běžná mince ve stejné zachovalosti jako ražební zmetek se dá na AUKRU zakoupit za 100 Kč, (3. obrázek), ovšem tento zmetek byl vydražen za 565 Kč.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Pro numismatiky pěkná příležitost k probádání, pro sběratele unikátnost do sbírky a překupníkům se vždy zvedne nálada, když nakoupí celé loty hnusek, a pak narazí na tohle...
Registrovaný uživatel
zdravím všechny.dnes jsem kopnul tenhle běžný krejcárek1859A. mince je vypouklá a rub je úplně hladký jak dětská prdelka.může to být výrobní zmetek ,který jim prošel do oběhu?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Najskôr bude len zkorodovaná, mne sa zdá, že tam vidieť orla -na foto je trošku naklonený do ľava
Registrovaný uživatel
pardón do prava
Registrovaný uživatel
Takové dítě bych mít nechtěl :)
mohl to někdo udělat záměrně (není asi moc pravděpodobné, stejně jak, že by to bylo z výroby), ale vzhledem ke stavu mince je to nejspíš jak píše janicek

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... > »

Sběratel.com » Mince Habsburků » František Jozef I. (*18.8.1830 +21.11.1916)

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1