Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » František Smolka ak. malíř

Vykupminci.cz
Numisargo

František Smolka ak. malíř

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Vlastním obraz olej na lepence od tohoto malíře a tak nějak se nemohu rozhodnout jestli si ho nechat. Tak se ptám vás je to mazanina, nebo není ? Nejsem znalec a nedokáži to určit, jestli byl dobrý nebo ne technika malby atd. Nic z toho obrazu pro mne nevyzařuje a já dávám vždy jen na pocity, než na jméno a cenu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ještě zadní štítek.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
To prodej Lachtane . Nechávat si jen obrazy bez kterých " nelze být " a které by člověk proti prodeji bránil vlastním tělem . Popisku ,razítko ČFVU to má a konvenční kupec , jak vidí popisku a razítko - překládá si " Akademik tzn . kvalita " . To prodáš do dvojky .
Registrovaný uživatel
Tito méně výrazní autoři jsou dobří pro kupce , kteří k němu mají nějaký emocionální vztah . Např. " Tento malíř, byl u naší babičky 2 roky v nájmu . Za poslední 3 měsíce zůstal sice nájmem dlužen, nicméně babička na něj nedala dopustit a vždycky na něj ráda vzpomínala ". I s takovými motivacemi kupců se setkávám .
Registrovaný uživatel
No našel jsem od něj jeden a ten se prodal za 6500 Kč v kamenné aukci. No a 2000 Kč by mi klidně stačilo, kdyby byl zájem. Byl to malíř, který maloval olomoucko. Vím, že jsem to blbě vyfotil a není to vidět, ale v té ohradě jsou kravky.
Registrovaný uživatel
No a ještě jeden olej na plátně, signaturu luštím, jako MAIER , římská 6 (VI) a letopočet 68. Na Google jsem nic nenašel, asi malíř no name.
Registrovaný uživatel
To jsem poznal , že kravky. " Ještě jsem chtěl letos sklidit , na podzim že bych prodal kravku , no a na jaře - že už bych nezasil ". )))))
lachtan napsal
No našel jsem od něj jeden a ten se prodal za 6500 Kč v kamenné aukci. No a 2000 Kč by mi klidně stačilo, kdyby byl zájem. Byl to malíř, který maloval olomoucko. Vím, že jsem to blbě vyfotil a není to vidět, ale v té ohradě jsou kravky.
Registrovaný uživatel
To bude asi Vl. , Vladimír . Však ukaž , vystav .
lachtan napsal
No a ještě jeden olej na plátně, signaturu luštím, jako MAIER , římská 6 (VI) a letopočet 68. Na Google jsem nic nenašel, asi malíř no name.
Registrovaný uživatel
Tady je foto.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Nebude to turistická chata Sv. Jiří na Šeráku a v pozadí Praděd ?
Registrovaný uživatel
petrarca napsal
Nebude to turistická chata Sv. Jiří na Šeráku a v pozadí Praděd ?
Ježíš moc díky, já se chtěl zeptat jestli to někdo nebude schopen lokalizovat. Něco mi říkalo, že to znám a nemohl jsem si vzpomenout.
Registrovaný uživatel
Jo , vždyť jsme tam jezdili na šk. výlety každým rokem .
Registrovaný uživatel
Ještě máte toho Smolku?
Registrovaný uživatel
Smolkova napsal
Ještě máte toho Smolku?
Mám a pokud máte zájem, tak sem dejte mail a já se vám ozvu.
Registrovaný uživatel
blankasmolkova@centrum.cz...pro lachtana
Registrovaný uživatel
Smolkova napsal
blankasmolkova@centrum.cz...pro lachtana
Máte v mailu telefonní číslo, děkuji.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » František Smolka ak. malíř

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1