Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Uherské mince » Franz Joseph 100 cor 1908 gold

Vykupminci.cz
Numisargo

Franz Joseph 100 cor 1908 gold

Moderátoři: Archypov, facctory, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den, mohl by mi prosím někdo poradit kolik je reálná hodnota jubilejní zlaté mince Franz Joseph 100 korun z r. 1908 v perfektním stavu? Popř. i zda je to dobrá investice nebo má smysl prodat? Děkuji za jakékoliv informace, D.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
JEDNOU TI SPAMOVAT NESTAČÍ ?!?!
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Moderátor
Drackove "jednou spamovat nestačí?... Nespamuj... přečti si si pravidlá fóra..." mi naozaj lezie na nervy, ale v tomto prípade súhlasím a toto vlákno, absolútne zbytočné, by si facctory mohol zmazať.
Registrovaný uživatel
Okolo 30 000 můj odhad..... :roll:
Registrovaný uživatel
kptjaros napsal
Okolo 30 000 můj odhad..... :roll:

V perfektnom stave určite viac.
Pozri napr. http://www.coinquest.com/cgi-bin/cq/coins?main_coin=6929
Registrovaný uživatel
kptjaros napsal
Okolo 30 000 můj odhad..... :roll:
Pan kapitan tak za 30000 ich kupim v perfektnom stave hned 10
_______________
Registrovaný uživatel
Tak jo kdo by měl zájem tak mu jí za 80000 prodám... :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
daimoni v perfektnom stave ma cenu 300 000 Kč
_______________
Moderátor
No to musí byť ale stav jak lusk.
Registrovaný uživatel
A to teda je....
Registrovaný uživatel
perfekt stav ,UNC ,PROOF proste dokonala kvalita,presne tak ako znela otazka
_______________
Registrovaný uživatel
pan kolega poprosim foto
_______________
Registrovaný uživatel
O.K až dorazím dom.... :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Kde jsi chlape,že tam tak pálí slunce ,nebo jsi kouřil něco hodně silného a poslední možnost - silný úder do makovice.To je silné kafe 300 000,- za jubilejku.Je fakt,že je to snad nejkrásnější mince F.J.ale tohle jsi silně přestřelil.
m1234 napsal
daimoni v perfektnom stave ma cenu 300 000 Kč
Registrovaný uživatel
Nic neprestrelil. Slnko hreje asi u teba kukvy
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Jano, m1234: a nejaky odkaz na tu minci uspesne prodanou za 300 000 by nebyl? kptjaros by si pak mohl aspon ztrojnasobit cenu, kterou zjevne uz ted povazuje za slusnou ;) Ne, ze bych se o tohle obdobi zajimal, ale vazne se u techto minci muze stat, ze razebni stav je za desetinasobek ci vice oproti EF / fast vorzüglich ? :)
Registrovaný uživatel
Tady je to zase samej expert, co dřepí doma a má potřebu prudit na fóru. Poslední dobou, co otázka, to stupidní kličkování kolem tématu a žádná normální odpověď. Ta mince má cenu cca 80k, záleží na trhu a stavu. :roll:
Moderátor
Ducaton, no ja jsem byl jen zvedavy, jak to je, jestli muze cena vzacne mince muze vylitnout na desetinasobek pokud je o stupen lepsi, protoze jsem tuhle minci na nejake zahranicni aukci videl v krasnem stavu v prepoctu za necelych 30 000 Kc :)
Registrovaný uživatel
To já nevím, zlato mě moc neláká, ale jak tak letmo očkem sleduji, tak právě tato jezdí i nad 100 000, ale čím to je, to nevím (zlato spíše klesá). Jestli jí někdo má za 30k, tak koupím - na stavu mi v tomto případě a za tuto cenu vůbec nezáleží.
Moderátor
Tak jsem se podival na aukcni vysledky na Acsearch.info a skutecne jsem tam nasel jeden exemplar oznaceny jako PG-63 za 15 500 dolaru plus poplatky. Na druhe strane jina mince se stejnym ohodnocenim stavu se prodala na Stack's aukci za 3 750 dolaru, takze netusim v cem je tam rozdil (BTW obe mince mi prisly nalestene a na obou byly male vady, ktere by mely PG zcela vylucovat :) ).
Moderátor
A tady je mince, kde na prvni pohled zadne vady nejsou a byla za 2500 $ :)
http://www.acsearch.info/image.html?id=715496
No, nezavidim tem, co to sbiraji.
Registrovaný uživatel
Kukvy na tvoje hlupe poznamky som nechcel reagovat ale predsa.To ze ty si este nevidel predat tuto mincu za 300 000 este neznamena ze sa tak nedeje.A aj ked vam sem dam link aj tak tomu nebudete verit.Predane za 15 500 USD to je s poplatkami cca 350 000Kč http://www.acsearch.info/search.html?id=1822602
_______________
Registrovaný uživatel
Nevím, jestli se změnily poměry mezi lidmi, ale tohle se ještě před dvěma lety na tomto fóru nedělo a lítaly za tyhle neustálé hlody bany. :roll: Ta mince se prodává od 80 000 výše a pokud ji někdo koupil za méně, tak mu závidím. :twisted:
« Poslední úpravu provedl(a) Ducaton v 26. 8. 2014, 14:23. »
Registrovaný uživatel
Ducaton ak su moje prispevky pre teba hlody tak ich necitaj.Ja som len slusne reagoval na otazku k cene mince ,pretoze za tri dni mu nikto seriozne neodpovedal.Precital som si vsetkych tvojich 77 prispevkov a sam si este nikomu neporadil s cenou.Ale ak uz niekdo vide s cenou tak potom vsetci komentuju.A este k tej cene za poslednych par mesiacov som nasiel dalsie tri predaje len v jednej spolocnosti!!! za ceny okolo 250 000Kč.
_______________
Registrovaný uživatel
To je tady běžně, a co teprve když cena není udána. :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 > »

Sběratel.com » Uherské mince » Franz Joseph 100 cor 1908 gold

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1