Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Hárček Slovenská pošta deťom 1944 typ D

Vykupminci.cz
Numisargo

Hárček Slovenská pošta deťom 1944 typ D

Moderátoři: dejvy, ikanek, regula_jan, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravím, nemá prosím niekto na predaj alebo výmenu hárček Slovenská pošta deťom 1944 typ D v stave **? Kúpim, alebo ak by mal niekto záujem, vymením za typ C v stave **.
Registrovaný uživatel
nemá nik v ponuke?
Moderátor
keby niekto mal tak sa ti ozve, ale neviem ci tu chodia aj predavajuci
_______________
Registrovaný uživatel
Dobrý, pokiaľ by bolo možné rád by som od Vás typ C kúpil. Chcem sa ale spýtať či je možné aby typ D mal „prerušená stuha pri vetvičke v pravom hornom rohu“ mohlo byť i v ľavo namiesto pravo ? Prikladám fotografiu môjho „aršiku“ typ D. Alebo je to pod typ ktorý ale v katalógu nie je ? Za každú odpoveď ďakujem.
Registrovaný uživatel
Zdravím Vás, fotku nevidím, skúste dať ešte raz, alebo mi pošlite mail na filatelista225(zavinac)gmail.com Čo sa týka toho prerušenia, treba vidieť. Ak máte záujem, dohodneme aj hárček typ C.
Registrovaný uživatel
Zdravím,mám typ D.Všimol som si na tretej známke(pravý horný roh) ,že dievča má na nohe retuš alebo DCH. Vyskytuje sa to normálne na tomto type?.Ďakujem.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý deň, ešte som sa s takouto retušou nestretol v tejto časti známky. Máte ten hárček na predaj?
Registrovaný uživatel
Dobrý, hárček nie je na predaj.
Registrovaný uživatel
stále aktuálne, kúpim hárček Deťom, typ D v kvalite **
Registrovaný uživatel
dobry den, prosila by som urcit typ harceka, dakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
mal by to byť typ H, ak sa nemýlim, hore je prerušená stuha pri perforácii a taktiež je v pravom stĺpci prerušený 16. lístok zhora.. a pod pravou dolnou známkou je modrá čiarka, ak dobre vidím.
Registrovaný uživatel
Ja mam taketo znamky (nie som si uplne ista, ci je to typ D) a uvazujem ze ich vsetky predam. niektore nie su v kvalite ** ale viacero su **. Kolko by ste mi za kvalitu ** prosim ponukli? A mate zaujem aj o horsiu kvalitu? Jeden mam ciastocne poskodeny.
« Poslední úpravu provedl(a) muradzi v 23. 1. 2018, 17:43. »
Registrovaný uživatel
máte skrytý mail, napíšte mi, kam viem poslať správu..
Registrovaný uživatel
muradzi@yandex.ru, skusim ho odkryt. som si nevsimla
Registrovaný uživatel
poslal som mail

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Poptávka a nabídka známek » Hárček Slovenská pošta deťom 1944 typ D

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1