Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Historické palné zbraně

Vykupminci.cz
Numisargo

Historické palné zbraně

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zkouším, třeba se tady najde nějaký odborník. Cca koncem devadesátých let minulého století jsem koupila od jednoho člověka, který byl ve finanční tísni pistoli. Nikoliv ke sběratelským nebo jiným účelům, ale čistě proto, abych pomohla. Tehdy jsem si říkala - krám. Asi před dvěma roky jsem si psala s někým v poradně na Aukro a objevil se tam obrázek prakticky totožné pistole. Není atraktivní, tedy nijak zdobená. Je určitě restaurovaná, dle mého názoru nešetrně a neuměle (stříbřenka), ale všechny části vypadají původně. Mohl by mi někdo s jistotou říct, že se nejedná o repliku a jestli má pistole nějakou cenu? V případě, že ano, jakou asi přibližně? Pro upřesnění mohu pořídit další fotografie, jen netuším, co je k identifikaci třeba, jsem naprostý laik. Za rady a komentáře předem děkuji a všem přeji pěkný zbytek neděle. G

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tak jsem dnes náhodou narazil na tyto fotografie. Je to rádoby kopie perkusní pistole. Podotýkám, že je to velmi nekvalitní kopie. Pravý na tom. není ani jeden šroubek.
Za pětistovku je to drahé.
Adalbert

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Co se jinám nevešlo » Historické palné zbraně

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1