Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Odznaky » Historie, články, knihy..

Vykupminci.cz
Numismatika

Historie, články, knihy..

Moderátoři: Altmann.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Pavel_III napsal
Altmanne,
nezapomeň, že Peroutka chválil Hitlera. Napsal o tom článeček do novin. Zeman to čtl a Ovečka potvrdil, že to je pravda, tak to pravda být musí! ;)
Akorát by mohl, po těch mnoha letech hledání, konečně ten článeček ukázat.

Snad to pochopí každý, je smutné, když se fakt slušní dostanou do soukolí pomluv!
Registrovaný uživatel
Pro Grofik..
Pragocentristi to dávali a davaj pořád najevo..

Paule však vždyť to je pointa, nebylo to jisté, nebyly to zmanipulovane volby , jak si tvrdil na začátku, u nás to nebylo potřeba..
Moderátor
....stačí až si nás koupí Čína, to bude holdování žluté barvě! To budou manifestace věrnosti jak je v Čechách zvykem 8) :P
Moderátor
Páni chýba mi oslava výročia Mníchova, žiadne siahodlhé komentáre o vernosti troch našich ochrancov , čo podľa vyjadrenia jedného "viťúza po prílete domov" povedal , že zachránil mier... :D :evil: :twisted:
Pro Grofik..

Paule však vždyť to je pointa, nebylo to jisté, nebyly to zmanipulovane volby , jak si tvrdil na začátku, u nás to nebylo potřeba..

Pokud máš na mysli volby 1948 tak máš pravdu, zmanipulované vůbec, stejně jako třeba v Severní Koreji, nebo v nacistickym Německu.

http://www.totalita.cz/volby/volby_1948.php
tady..něco málo...třeba budeš mít jinej názor.
Páni chýba mi oslava výročia Mníchova, žiadne siahodlhé komentáre o vernosti troch našich ochrancov , čo podľa vyjadrenia jedného "viťúza po prílete domov" povedal , že zachránil mier... :D :evil: :twisted:

Proč by někdo slavil zradu? :shock:
grofik napsal

Proč by někdo slavil zradu? :shock:

Prepáč trochu rýpnem , rusov si hodnotil skoro minútu po minúte očakával som ako budeš hodnotiť našich spojencov...

Takže nás hodili přes palubu..
Už jsem tu psal, že bych na Benešově místě poslal všechny účastníky Mnichova do prdele a dal armádě rozkaz k obraně. Stůj co stůj, naše země. I kdyby to mělo zanmenat, že nás označí za agresory..Historie by nám následně dala za pravdu.
barbar napsal
Pro Grofik..

Pokud máš na mysli volby 1948 tak máš pravdu, zmanipulované vůbec, stejně jako třeba v Severní Koreji, nebo v nacistickym Německu.

http://www.totalita.cz/volby/volby_1948.php
tady..něco málo...třeba budeš mít jinej názor.

V podstatě ano po výsledcích 46 komunisté pochopili že mají většinovou podporu obyvatel ... a 48 převrat (puč) včetně podmaněnych voleb, bylo pevné uchopení moci, od té doby tak fungovaly každe volby...
Registrovaný uživatel
Já bych dal Němcům přes pazoury už při zabrání Porýní..O neplnění smluv a budování armády nemluvě.. Agresorovi se neustupuje....

No jo přes ty pazoury jim měli dát právě ti, co později podepsali Mnichov....
Registrovaný uživatel
No však ty jsem myslel. Frantíky a Angličany.
Už jsem tu psal, že bych na Benešově místě poslal všechny účastníky Mnichova do prdele a dal armádě rozkaz k obraně. Stůj co stůj, naše země. I kdyby to mělo zanmenat, že nás označí za agresory..Historie by nám následně dala za pravdu.

Bez aktivních spolehlivých spojenců, s Poláky a Maďary v zádech Blbost ...Beneš rozhodl dobře.
.
Registrovaný uživatel
barbar jinej názor = blbost

že s náma blbcema vůbec debatuješ :)
barbar jinej názor = blbost

že s náma blbcema vůbec debatuješ :)

Paule tohle jsem nikdy neřekl a ani si to nemyslím..
Z mého pohledu by to byla prostě hloupost..
Samozřejmě, že respektuji jinej názor, obzvláště od lidí co se zajimaj a mají přehled...
Moderátor
Paul napsal
grofík no jak? Jejich appeasement zatáhl svět do války. Já bych dal Němcům přes pazoury už při zabrání Porýní..O neplnění smluv a budování armády nemluvě.. Agresorovi se neustupuje.

Takže nás hodili přes palubu..

Já také a pro tak rád sleduji české tanky jak jedou na Paříž
Moderátor
Mnozí řeknete, že to sem nepatří, ale já si přesto dovolím napsat:

Umřel Karel Gott
nebyl ani voják, ani historik jen jsem jej měl rád i jako člověka.
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 2. 10. 2019, 11:25. »
Registrovaný uživatel
A už se zase maže, samoděržaví v praxi... :-D Ubohé
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
A už se zase maže, samoděržaví v praxi... :-D Ubohé

Mažu. A víte proč, protože můžu. Ale tak nějak jsem se domníval, že z Vaši strany to byl žert. Pokud ne, klidně si to napište znova. :P
Moderátor
Byl bych rád( platí pro všechny) aby zde byl vždy příspěvek k věci. Nějaké průpovídky, že je moderátor takový, či makový to tak zajímá maximálně dva lidi. Prosím berte to jako prosbu a upozornění. 8)
Registrovaný uživatel
7. Panzer-Division při útoku na Francii..Divize duchů, který velel Rommel.
z 225 tanků bylo 91 našich pz 38.. jsou na fotce vidět hned vepředu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
7. Panzer-Division při útoku na Francii..Divize duchů, který velel Rommel.
z 225 tanků bylo 91 našich pz 38.. jsou na fotce vidět hned vepředu.

Obrázky:

Za mně poděkování, hezký obrázek, věřím, že museli být Frantíci nakakaný.....
Registrovaný uživatel
https://www.securitymagazin.cz/historie/potomci-husitske-valecne-vozby-se-bez-boje-nevzdali-1404057585.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

VYpadalo to jako zajímavej článek..pak si ale přečtu Ač je to dnes k nevíře, patřilo Československo před 2. světovou válkou k předním průkopníkům vývoje tanků na světě. Její stroje LT 35 a LT 38 převyšovaly ve své době o několik levelů německé „plechovky“

a už se dál nechce číst..přeci jen trochu objektivity. :roll:
PZ III a PZ IV asi autor nezná...a že jsme byli přední průkopníci ve vývoji tanků..to už je snad autor na drogách..To možná Sověti..ti měli tanky, o kterejch se nikomu nesnilo.
je to čiré vlastenectví bez rozumných faktů, proto jsem to sem nedal, ale zase je dobré, že někdo drží prapor.
Moderátor
Vložím obrázek z popravy generál a zrádce Vlasova. Je to opravdu vzácný snímek
Ruský text jsem jej přeložil a bez úpravy:

Před zavedením moratoria na trest smrti v naší zemi byl trest smrti proveden popravou. Ale 1. srpna 1946 byl v Moskvě pověšen bývalý velitel ruské osvobozenecké armády „zrádce č. 1“ Andrei Vlasov a skupina jeho spolupracovníků. A to nebylo zdaleka jediné popravě ve formě zavěšení.

Obrázky:

Moderátor
Altmann napsal
Vložím obrázek z popravy generál a zrádce Vlasova. Je to opravdu vzácný snímek
Ruský text jsem jej přeložil a bez úpravy:

Před zavedením moratoria na trest smrti v naší zemi byl trest smrti proveden popravou. Ale 1. srpna 1946 byl v Moskvě pověšen bývalý velitel ruské osvobozenecké armády „zrádce č. 1“ Andrei Vlasov a skupina jeho spolupracovníků. A to nebylo zdaleka jediné popravě ve formě zavěšení.

Obrázky:

A ani nezáleželo na tom, jestli se skutečně něčím provinil.

Stejně je zvláštní, jak se bolševičtí vlastizrádci ohánějí zradou druhých a vůbec jim to nepřijde divný.

P.S.: Skutečně to je tak brutálně jazykově špatně i rusky?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... > »

Sběratel.com » Odznaky » Historie, články, knihy..

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1