Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Hodinový stroj

Vykupminci.cz
Numisargo

Hodinový stroj

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Neví prosím někdo něco o tomto značení hodin, nikde to nemohu najít. :shock: Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Josef Mühlhauser / Mühlhauser & Pleskot Großuhren, Wecker; Karlstein, Österreich
Registrovaný uživatel
Moc děkuji jakou mohou mít cenu?máme k ním vše děkuji
Registrovaný uživatel
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/kyvadlove-hodiny-ceny-32251
Registrovaný uživatel
Donkamilo to byl odkaz na podobný dotaz , aby ses podíval na ceny vyřezávaných hodin a ostatní věci, které jsou důležité pro cenu hodin A NEMUSELO SE TO POŘÁD OPAKOVAT. Tedy kompletnost beden, funkčnost atd. Je potřeba vyfotit pořádně bednu a ne jen část stroje ,,, jinak tu firmu jsem vůbec neznal a nikdy jsem její stroj doposud neviděl.. Stator je borec :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 23. 2. 2018, 19:39. »
Registrovaný uživatel
Ok a diky zitra tam dam více foto Stator je borec hledali jsme to tři dny a nic hold kdo umí ten umí diky
Registrovaný uživatel
No já už je viděl. Opravoval jsem takové altdojčky půlky, mají opravdu netradiční uchycení stroje který se vsunuje na takové dva válce co trčí z konzoly a zespod se to pak přišroubuje. Mají kovanou kotvu a velmi hezký chod. Tohle jsou čtvrtky a jak píše Lachtan, chce to více fotek. Každopádně jen čtvrtkový stroj se pohybuje v cenách od 5 - 9000, když je komplet i s kyvadlem a závažím. Jinak, Stator - klobouk dolu ! Já tu ty hodiny měl od března do vánoc než jsem je dal dohromady a nikde jsem se té značky nedopátral. Tak tuto informaci dodatečně předám majiteli :) . Můžu se zeptat na zdroj?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Hodinový stroj

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1