Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Hodiny Gebr. Resch

Vykupminci.cz
Numismatika

Hodiny Gebr. Resch

Moderátoři: grofik, turtleoverhead.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Chcem poprosiť kolegov a zberatelov na tomto fóre o radu.Pred časom som kúpil tieto originál hodiny G. Resch vyrobené okolo 1865 /podľa tabuľky/Majú rovnaké číslovanie na stroji držiaku a kyvadle./závažia a rúčky sú nové,takže tie mi nemusíte komentovať/.Bohužial majú jednu chýbajúcu vec,a to korunu resp.vršok.Nakoľko sa nejdem nikde dopátrať ako by mal ten vršok vyzerať v originále,chcem Vás poprosiť o nápady a fotografie k danej problematike.Za každý nápad a ukážku ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Trochu oživím téma. Ty hodiny byly chvilku i u mě na přestupné stanici a zkoušeli jsme od oka dopasovat vrch z mojich houslovek. Takový styl by tam podle mě neseděl..spíš si myslím, že vrch by měl trochu kopírovat spodek hodin. Tzn. do tvaru trojuhelníku s květem na vrcholu. A neví někdo kurnik, proč se mi ty fotky furt nahrávají zekřiva :oops: ?

Obrázky:

Registrovaný uživatel
nie je to zlý nápad. Počkám ešte na ďalšie námety,už aj zahraničný rezbári sú zainteresovaný na problém vršku.
Registrovaný uživatel
Keď to je bokom,opačne,zekřiva...Klikni na obrázok (pred vložením-otevřít) "pravým",daj si "ukážku" a uvidíš v akej polohe vyrazí.Otoč ho tak ako treba,skontroluj si v "náhled."
-s-

Obrázky:

Registrovaný uživatel
nick1 napsal
nie je to zlý nápad. Počkám ešte na ďalšie námety,už aj zahraničný rezbári sú zainteresovaný na problém vršku.

Opýtam sa kamaráta.Vytlačil som si obrázok..Vie o tom niečo.
-s-
Registrovaný uživatel
Děkuji Stani. Příště se o to pokusím.
Registrovaný uživatel
už som to pozeral v polohe vertikálnej aj horizontálnej.Ako by to mohlo vyzerať v pôvodnom prevedení si ešte asi počkám. Uvidím aké názory mi ešte prídu a aké budú tu.Potom sa rozhodnem.Ale určite tam vršok bol.
Registrovaný uživatel
Ano,to potvrzuji. Připojuju se aby jste se vyjádřily,co by tam mohlo být. Samotného mě to zajímá z hlediska studia..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Hodiny Gebr. Resch

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1