Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Hodiny Gebr. Resch

Vykupminci.cz
Numisargo

Hodiny Gebr. Resch

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Chcem poprosiť kolegov a zberatelov na tomto fóre o radu.Pred časom som kúpil tieto originál hodiny G. Resch vyrobené okolo 1865 /podľa tabuľky/Majú rovnaké číslovanie na stroji držiaku a kyvadle./závažia a rúčky sú nové,takže tie mi nemusíte komentovať/.Bohužial majú jednu chýbajúcu vec,a to korunu resp.vršok.Nakoľko sa nejdem nikde dopátrať ako by mal ten vršok vyzerať v originále,chcem Vás poprosiť o nápady a fotografie k danej problematike.Za každý nápad a ukážku ďakujem

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Trochu oživím téma. Ty hodiny byly chvilku i u mě na přestupné stanici a zkoušeli jsme od oka dopasovat vrch z mojich houslovek. Takový styl by tam podle mě neseděl..spíš si myslím, že vrch by měl trochu kopírovat spodek hodin. Tzn. do tvaru trojuhelníku s květem na vrcholu. A neví někdo kurnik, proč se mi ty fotky furt nahrávají zekřiva :oops: ?

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nie je to zlý nápad. Počkám ešte na ďalšie námety,už aj zahraničný rezbári sú zainteresovaný na problém vršku.
Registrovaný uživatel
Keď to je bokom,opačne,zekřiva...Klikni na obrázok (pred vložením-otevřít) "pravým",daj si "ukážku" a uvidíš v akej polohe vyrazí.Otoč ho tak ako treba,skontroluj si v "náhled."
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
nick1 napsal
nie je to zlý nápad. Počkám ešte na ďalšie námety,už aj zahraničný rezbári sú zainteresovaný na problém vršku.

Opýtam sa kamaráta.Vytlačil som si obrázok..Vie o tom niečo.
-s-
Registrovaný uživatel
Děkuji Stani. Příště se o to pokusím.
Registrovaný uživatel
už som to pozeral v polohe vertikálnej aj horizontálnej.Ako by to mohlo vyzerať v pôvodnom prevedení si ešte asi počkám. Uvidím aké názory mi ešte prídu a aké budú tu.Potom sa rozhodnem.Ale určite tam vršok bol.
Registrovaný uživatel
Ano,to potvrzuji. Připojuju se aby jste se vyjádřily,co by tam mohlo být. Samotného mě to zajímá z hlediska studia..

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Hodiny Gebr. Resch

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1