Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » hodnota figurek?

Vykupminci.cz
Numisargo

hodnota figurek?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den,rád bych se zeptal na přibližnou senu figurek které jsem dostal od zákazníka namísto hotovosti.Místo domluvených 6300,- za topenářské práce jsem dostal jen 4 000,- a již zmíněné figurky.....rozměr psa 11x 14.5.cm soška hudebníka ,výška 17 cm.Domnívám se že se jedná o značku Rosenthal ,v případě psa .U sošky muzikanta si nejsem jistý a dost možná plácnu blbost ale myslím že jde o Draždany??Díky za případné odpovědi.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
No vida instalateři už dělaj za porcelán...............to v době mého VL neexistovalo :
Registrovaný uživatel
narval napsal
No vida instalateři už dělaj za porcelán...............to v době mého VL neexistovalo :
V dnešní době je moderní neplatit a když už tak nejlépe 90-ti denní splatnost.Než abych se musel x krát upomínat jsem prostě bafnul figurky.Obě tedy za 2300,-.Je to dobrá cena? A značky jsem trefil?
Registrovaný uživatel
Taky není na škodu vědět ,že v době kdy měl Žižka ještě obě oči ,instalatéři za porcelán nedělali.To neexistovalo . :D :D :D

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » hodnota figurek?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1