Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Antikvariát » hrabe kolovrat

Vykupminci.cz
Numisargo

hrabe kolovrat

Moderátoři: numismat, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
v celku. kdo chce muže prijit a podivat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Někdy tvým příspěvkům nerozumím :roll:
Například tento je:
a/ Dotaz na cenu?
b/ Pozvánka na návštěvu?
c/ Nabídka k prodeji?
Moderátor
Bylo by moudré, kdyby jste jse k vašim foto příspěvkům, také podělil popisem, zkušenostmi k daným předmětům a z ohlednil některé názory zdejších kolegů a zdejších pravidel o propagaci svého zboží ve své živnosti..v základní nových témat opatrně.
Má rada.... všeho s mírou, také já jsem byl zprvu zde takto poučen.
Děkuji
Registrovaný uživatel
U tohoto uživatele je to pořád dokola, ale dám pokoj a nebudu se už vyjadřovat, abych od vás kluci pořád nedostával kartáč...protože je to marný, je to marný ... :D
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 2. 2. 2019, 13:14. »
Registrovaný uživatel
podivejte se.mel jsem zvlastni skupinu vcetne mě k vykupu starych vecí ktere si budu ponechavat.na prodej sli pouze veci ktere už mám nebo je nechci.po mozkove mrtvici kterou jsem dostal v chorvatsku k.de mame sidlo -pula-ostrov veruda-10 dní jsem ležel v pule.než jsem byl schopen prevozu sanitkou do hradce kralove.protože to byla težka mrtvice po propusteni jsem se rozhodl zrusit svoji firmu .protože jsem na to už nemel.současny stav..musel jsem se naucit psat a čist.to se mi podařilo tak 40 procent.proto ty chyby v psani.rozhodl jsem se v teto situaci .přestehovat se do byvale skoly kde mam lidove muzeum .antikvariat .a tak zvany penzion .protože nemam dedice rozhodl jsem se prodat V CELKU sbirku obrazu , starožitnosti a zemedelske muzeum.protože mam bezplatny vstu tak mam trochu bordel ve vecech.
Registrovaný uživatel
Já vám věřím a nepřeji vám to, co vás potkalo, ale chlape tak ten příspěvek třeba pište dvě hodiny ať to pak dává smysl ! Přeji Vám ať se uzdravíte a od srdce to mi věřte, nejsem váš nepřítel. Třeba to moje pérování v jiných vláknech vám i pomůže a budete víc cvičit mozek, protože se ho budete snažit víc zatěžovat. I to je terapie , která pomáhá po mrtvičce... vím, že to nemáte jednoduché a měl jsem příbuzného v rodině takto postiženého. Trošku jsem ho občas nasíral, ale dnes chodí a mluví , prostě jsem ho nenechal na pokoji. Kdyby ano, tak dnes je v ústavu. Rozumíte mi, jak to myslím doufám a nezlobíte se na mne za upřimná slova, že ne ?
« Poslední úpravu provedl(a) lachtan v 2. 2. 2019, 13:26. »
Registrovaný uživatel
rozumím
Registrovaný uživatel
habakuk1111 napsal
rozumím
:D ;) :) :P poprvé se na vás usmívám, všiml jste si, že ?
Moderátor
Lachtane ty jseš,ale provokativní zvíře... :) ;)

Myslím,že každý z nás má možnost zde působit,podělit jse svými zkušenostmi ,záliby a každý
nějak zde začínal,vše chce svůj čas.Nikdo nejsme dokonalí (možná Jiří Krampol) :)
Pan uživatel habakuk 1111,jsi je určitě nyní vědom podmínek pro zdejší aktivitu a není třeba dále kalit vodu...
Registrovaný uživatel
Co to má společného s hrabětem Kolowratem ? Je to z jeho knihovny ? To asi ne, že ?
Registrovaný uživatel
barbar napsal
Lachtane ty jseš,ale provokativní zvíře... :) ;)

Myslím,že každý z nás má možnost zde působit,podělit jse svými zkušenostmi ,záliby a každý
nějak zde začínal,vše chce svůj čas.Nikdo nejsme dokonalí (možná Jiří Krampol) :)
Pan uživatel habakuk 1111,jsi je určitě nyní vědom podmínek pro zdejší aktivitu a není třeba dále kalit vodu...
Jsem občas hajzl já vím ;)
Moderátor
Lachtane to já taky a někdy ještě větší než je zdrávo... :twisted: .. :) ;)
Registrovaný uživatel
to byl dar hrabet kolowrat, alespon si to myslim, kihovna v praze maji take tuto knižku,když jsem tam volal řekli mi že už maji tuto knižku
Registrovaný uživatel
turtl.to nechci prodavat.to chci jen aby to lidi videly........no ale kdyz nekdo prijede a da mi za to majlan tak mu to možna prodam.ale to se nestane. i když prodal jsem pred lety knižku za 60 000 tisic mistr jan hus
Registrovaný uživatel
prosim pokuste se určit cenu.pan maxmilian kolowrat ma zajem ale určil paní magistru z kolovratovych domu aby ji koupila,..ja jsem to nikdy nechel prodat ale když ma zajem nekdo komu defakto.patří rad bych mu to prodal , ale za co
Registrovaný uživatel
habakuk1111 napsal
turtl.to nechci prodavat.to chci jen aby to lidi videly........no ale kdyz nekdo prijede a da mi za to majlan tak mu to možna prodam.ale to se nestane. i když prodal jsem pred lety knižku za 60 000 tisic mistr jan hus



Habakuk1111 jestli máte zájem něco prodat a jsou to zajímavé kousky tak mi můžete napsat na e-mail seznam knih a přiložit k tomu fotky. 60.000 Kč je normální cena když se jedná o opravdu krásný kus v dobrém stavu. petr.fiala77@seznam.cz
Registrovaný uživatel
dobře,ale mužete na ně kouknout tady v antikvariatu faust,dore,101,atd.
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, ale nic jsem nikde nenašel
Registrovaný uživatel
když kliknete na .... habakuk1111...to je jedno kde,
Registrovaný uživatel
a tam je napsano ...prispěvky uživatele...
Registrovaný uživatel
Myslel jsem že máte a chcete prodat nějaké staré tisky. O muzeum zájem nemám.
Registrovaný uživatel
to musite prolistovat ,
Registrovaný uživatel
Habakuk1111 omlouvám se, ale musím jenom zemřít. Jestli něco máte a chcete to prodat tak mi to pošlete.
Registrovaný uživatel
P-F napsal
Habakuk1111 omlouvám se, ale musím jenom zemřít. Jestli něco máte a chcete to prodat tak mi to pošlete.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
:D ;) :) :lol: :mrgreen:
jardelll napsal
P-F napsal
Habakuk1111 omlouvám se, ale musím jenom zemřít. Jestli něco máte a chcete to prodat tak mi to pošlete.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Antikvariát » hrabe kolovrat

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1