Zdravím po pár (2-3) rokoch som znovu kúpil "mačku vo vreci" na aukcii v Belgicku. (Osobne sa venujem Rakúsku a Nemecku) bolo, tam 12 celistvosti, ktoré som jednoducho ,,musel mať na výstavu, ktorá sa konala v Apríli v Berlíne" Ostatné som daroval, venoval, niečo aj predal kolegom (iné záujmové tematiky) a ostalo mi týchto pár Pohľadníc, ktoré u mňa možno strácajú filatelisticky potencial a rád by som bol ak by mal o to niekto záujem. Pred pár rokmi som tu narazil na pár skvelých filatelistov, ktorý mali neuveriteľne znalosti týchto známok a ešte neuveriteľnejšie zbierky, ktoré som mal tu česť vidieť aj na vlastné oči v Prahe, Brne a Košiciach. Hodnotu neviem odhadnúť preto to sem dávam, chcem ak by mal niekto "filatelista" nie dealer, záujem aby mi dal vedieť. Pošlem za cenu poštového alebo vymením za Rakúske, pohľadnice podobnej tematiky. Som z Rakúska cena poštovneho sa dá zistiť na offic stránkach Rakúskej pošty. Prípadne ak by to niekto chcel naozaj do svojej zbierky, viem to doniesť aj do Bratislavy. Ospravedlňujem sa za foto, bohužiaľ skener vypovedal službu a pán Amazon mešká už 2 dni. (Ironický úsmev). Prajem príjemný večer všetkým čo si prečítali tieto riadky. S pozdravom Róbert I.



Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem