Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Identifikace

Vykupminci.cz
Numisargo

Identifikace

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Prosím o pomoc s určením osoby na obraze, popřípadě autora díla a případné ocenění obrazu. Na obraze není vidět podpis autora, ani datace. Za případnou odpověď předem děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Franz Josef?
Registrovaný uživatel
To jsem si myslel taky, ale nepodobá se mu. Dost možná to nebude ani císař.
Registrovaný uživatel
No a signaci autora neposkytnete?
Registrovaný uživatel
Jak už jsem psal výše, žádný podpis nebo nějaké značení autora není vidět.
Registrovaný uživatel
Vystavte tento obrázek v sekci faleristika, tam by portrétovaného měl někdo poznat. Řád Zlatého rouna v kombinaci s tuctem dalších metálů (válečných křížů) asi nenosil žádný hejhula.
Registrovaný uživatel
Děkuji, zkusím to tam :)
Moderátor
Podle mě je to "blbě" namalovaný císař Franz Josef. Byť je ten obraz lehce nakloněný, tak ty ruce jsou obrovské ve srovnání s hlavou. Takže mě ani nepřekvapuje, že podobu úplně pintlich ten "malíř" nechytil...
Registrovaný uživatel
Franz Josef i když měl vousy, tak měl přece holou bradu. I kdyby to měla být jen nějaká nepovedená malba, tak by mu dotyčný malíř neudělal plnovous?
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Podle mě je to "blbě" namalovaný císař Franz Josef. Byť je ten obraz lehce nakloněný, tak ty ruce jsou obrovské ve srovnání s hlavou. Takže mě ani nepřekvapuje, že podobu úplně pintlich ten "malíř" nechytil...


Franz Josef neměl Leopoldův řád, jako tento vyobrazený.
Registrovaný uživatel
Hledal bych v druhé polovině XIX. století mezi držiteli Řádu svatého rouna .Snad Alfred Edinburský, ale ????
Registrovaný uživatel
takže Řád zlatého rouna, Leopoldův řád, Vojenský řád Marie Terezie, Vojenský záslužní kříž?, Jubilejní pamětní medaile?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Identifikace

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1