Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » informacia o obraze a autorovi s podpisom V. Polli

Vykupminci.cz
Numisargo

informacia o obraze a autorovi s podpisom V. Polli

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Kolemjdouci napsal
Jenže tady se bavíme o reprodukovaných obrazech.

Súhlas. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Myslím si,že nič nepokazím,keď sem vložím tri obrázky obrázkov,pri ktorých sa bude jednať o signatúru,v tomto prípade však myslím,že len o "napísanie" priezviska autora (študenta) dielka.Niečo ako meno na vysvedčení,alebo rodnom liste.Školské-ročníkové práce? Celkom milé. ;) Je celkom pravdepodobné,že sú to "výtvory" (nesmejem sa),žiakov S.Bíroša,od ktorého som kedysi niečo mal a nejakú kresbičku by som ešte našiel.Sólovo by sa to dalo považovať za signatúru a hneď by boli tri rovnaké...Čo sa písma týka.
PS-vyzerajú ako keby ich maľoval jeden a ten istý maliar....
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Stani dej si to znovu jako nové téma. Nemíchal bych to s tím problémem olejotisku...
Registrovaný uživatel
stani napsal
........Možno je to JPP (skôr nie),ale viem koho sa mám opýtať.Mám taký pocit,že tú informáciu má môj dobrý známy od jedného zo žiakov J.Votrubu zo "štúdijných" pobytov v Tatrách.Napíšem keď overím,aby som tu nevypustil nejaký (ďalší.. :roll: ) hoax.Mne sa to stáva.. :)
-s-

Tak už to mám.
Skupinku mladých maliarov Tatier (Berecz,Trembáč,Pavlík,Kunoš,Rehánek)-"Tatranskí maliari" "trénoval" J.Votruba a údajne nebol problém niektorý z obrazov podpísať,aby bol lepšie predajný.. :)
A aby bolo za čo piť.Úúúúú,tam to vraj tieklo. :D
Je to z rozprávania jedného z uvedených autorov,synovca druhej manželky F.Volfa.Mal som od neho pár obrázkov,už nemám..
Napríklad tieto:
-s-

Obrázky:

[imgLocal=https://www.sberatel.com/diskuse/imagesExtension/img/29821/453200/>

<tbody><tr>

<td]https://www.sberatel.com/diskuse/imagesExtension/img/29821/453200/>

<tbody><tr>

<td[/imgLocal]

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Tieto :roll:
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Wjem napsal
Stani dej si to znovu jako nové téma. Nemíchal bych to s tím problémem olejotisku...

Dobre,ale už sa stalo. :roll:
Ja som myslel,že sme bejku66 ukončili.
Ešte raz sorry,teraz som písal,nečítal som...
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Umění - obrazy » informacia o obraze a autorovi s podpisom V. Polli

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1