Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » informacie o obraze?

Vykupminci.cz
Numisargo

informacie o obraze?

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den, uz dlhsiu dobu zhanam informacie o tomto obraze. Obraz je signovany "AKIRA 69". Neviem ci je to meno alebo pseudonym? Je to olej na platne. kedze sa mi nepodarilo nahrat obrazok, tu je link kde si ho mozete pozriet. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=141784915837680&set=a.117788124904026.20331.100000185183723&type=3&theater
Registrovaný uživatel
neni spatny...
Registrovaný uživatel
v skutocnosti je este krajsi ako na obrazku :)
Registrovaný uživatel
Omlouvám se, já v tom vidím spíše konfekční malbu pro turisty. Ale nevím, jestli to není tím, že jsem se minulý týden vrátila z Paříže, kde nikdy neopomenu zajít na Montmartre a zaplakat...
Moderátor
Pod jménem Akira je známo několik malířů z Japonska. Jestli ovšem jezdí malovat i do Paříže není známo...

Jen pro zajímavost. Světoznámý filmový režisér Akira Kurosawa se rovněž (výtečným způsobem) věnoval výtvarnému umění a to zejména v obdobích mezi natáčením svých filmů. Ovšem, signoval svá díla plným jménem, takže asi máte smůlu...
Registrovaný uživatel
Akira Kurosawa to asi nebude. Narazil som na jeho meno pri hladani na nete. Som uplny laik no pri porovnani s jeho obrazmi je ten moj malovany inym stylom . Ale potesilo by ak by bol on :D.
Registrovaný uživatel
kdyz obraz visi na stene koukate na ztvarneny motiv,nebo pozorujete signaturu
Vas obraz je typicky vytvor 60.let a je libivy,je li z Parize tak ta mela,ma a bude mit stovky talentovanych "street painter"....
Registrovaný uživatel
Maxmilian napsal
...je li z Parize tak ta mela,ma a bude mit stovky talentovanych "street painter"....

A většina z nich ani nejsou Francouzi :D ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » informacie o obraze?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1