Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Jak si ocenit sbírku poštovních známek svépomocí?

Vykupminci.cz
Numisargo

Jak si ocenit sbírku poštovních známek svépomocí?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Autor Příspěvek
Moderátor
Zcela správná dedukce..... ;)
Registrovaný uživatel
To album nemám zrovna u sebe. Pamatuji si, že na zadních deskách jsou vyobrazené "Raritäten". Samozřejmě Mauritius a pak třeba razítko s býkem? - 10 000, nebo trojúhelníková známka.
Registrovaný uživatel
dobry den,
prosim je toto ono cenene vajicko? druha znamka (vim ze ty s panovnikem jsou v obrovskych nakladech) je pro me nedohledatelna, jeji rozmer je 6x4 cm...

dekuji za pomoc

karel

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ano, OR je desková vada "vajíčko". Ta druhá není klasická známka, ale nějaká příplatková pro válečnou pomoc.
Registrovaný uživatel
dekuji, ony a dalsi jsou na prodej praha 4
Registrovaný uživatel
dalsi pro mne zajimavy kousek, bohuzel neprijatelny stav

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
ČR ročníkové sady známek.
Kolega se na mě obrátil s prosbou. Má několik cca 10 - 15 ročníkových alb k prodeji. Je také neznalec. Pravidla znám (cena, foto atd.).
Chci se zeptat, zda by o to měl někdo zájem.
Nechce se mi popisovat a fotit x položek, když o tom nic nevím. Na ceny jsem koukal cca zde:
http://www.filatelie-stosek.cz/index.php?c=993
Když by byly dobré, už je to pryč :) .
Za cca 14 dní bych dodal seznam a cca cenu v případě zájmu.
Omlouvám se za takto formulovaný příspěvek. Děkuji za případné rady.
Registrovaný uživatel
Prosím můžete mi poradit kde by mi mohly ocenit album starych známek? Dekuji
Registrovaný uživatel
Dobrý den. Prosím Vás kdo by mi ocenil známky s určitými vadami? Jednu jsem objevil v krabičce plné známek, kterou jsem zakoupil od kohosi... Je to 5O haléřová zelená, muž pod ženou zvedající dítě má skrz krk až do hrudi červenou žilku, neboli v papíře je jakési vlákno, které vypadá dost podobně jako žilka ze známek s žilkovaným papírem. Druhá je Praga 98, 15 korun, Pražský hrad, tu jsem kdysi zakoupil na poště - za jménem autora je tečka okrové barvy,poměrně vystouplá, přijde mi jako by to byla barva, kterou se tisklo. Aby kapala barva při tisku zřejmě zdá se takřka nemožné, ale...?? Děkuji za odpovědi, zkusim nafotit. Hezký den Vám přeji. Martin Srnec. ;)
Registrovaný uživatel
Zdravím,poprosil bych o ocenění,děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
MartinSrnec napsal
Dobrý den. Prosím Vás kdo by mi ocenil známky s určitými vadami? Jednu jsem objevil v krabičce plné známek, kterou jsem zakoupil od kohosi... Je to 5O haléřová zelená, muž pod ženou zvedající dítě má skrz krk až do hrudi červenou žilku, neboli v papíře je jakési vlákno, které vypadá dost podobně jako žilka ze známek s žilkovaným papírem. Druhá je Praga 98, 15 korun, Pražský hrad, tu jsem kdysi zakoupil na poště - za jménem autora je tečka okrové barvy,poměrně vystouplá, přijde mi jako by to byla barva, kterou se tisklo. Aby kapala barva při tisku zřejmě zdá se takřka nemožné, ale...?? Děkuji za odpovědi, zkusim nafotit. Hezký den Vám přeji. Martin Srnec. ;)


Dobrý den, co takhle foto nebo scan ?
_______________
P.
Registrovaný uživatel
Dobrý den, prosím o pomoc s identifikací ZT.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý den,poprosil bych o ocenění,děkuji.Známky jsou na prodej.Email je b.tupy@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Halierové položky, v sumári pár desiatok korún.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,poprosil bych o ocenění,u aršíků Praga 1950 i o katalogové zařazení,děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Myslím si, že ten "aršík" z roka 1950 nie je aršík, a ani poštové známky to nie sú. Nemajú totiž nominálnu hodnotu.
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
zaráží mě pokud máte internet, že to nezkusíte najít :) Aršík jsem našel za 90Kč v IO a jelikož je to propagační materiál tak asi označení nemá :)

1945 - vodorovné (pokud jsou ** a nejlevnější varianta 1500.-)1945 - svislé (pokud jsou ** a nejlevnější varianta 400.-) 1947 - 320.-** Výstava známek 1950 - asi cena známek 5-10.-
_______________
P.
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, rád bych Vás požádal o ocenění tohoto pohledu, na kterým je T. G. Masaryk a na druhé straně známky Všesokolský slet Praha. Dále prosím o ocenění archu Poštovní celostátní všesportovní hry Karlovy Vary. Za ocenění Vám velice děkuji. Hezký večer, Lukáš

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Sakomdkcz a Smith,díky
Registrovaný uživatel
Dirgas666 napsal
Sakomdkcz a Smith,díky

Není zač, u toho košického vydání jsou i lepší ceny ale záleží na barvě což se z fotky posuzovat nedá. Tak jen pro informaci.
_______________
P.
Registrovaný uživatel
Citovat
Dobrý večer, rád bych Vás požádal o ocenění tohoto pohledu, na kterým je T. G. Masaryk a na druhé straně známky Všesokolský slet Praha. Dále prosím o ocenění archu Poštovní celostátní všesportovní hry Karlovy Vary. Za ocenění Vám velice děkuji. Hezký večer, Lukáš

Tyto propagační materiály mají cenu záliby. Je jich všude mnoho. Odhaduji do 50Kč.
_______________
P.
Registrovaný uživatel
Děkuji za odpověď.
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, našel jsem v mém albu tyto své známky totožné hodnoty, ale jedna je o poznání menší a tmavší. Jedná se o chybu tisku? Může být známka vpravo něčím vzácná? Děkuji za odpověď. Hezký večer, Lukáš

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Dobrý večer,

rozhodně né. Portrét s Králem Jiřím V. je na známkách v min pěti různých vydáních od roku 1913-1924 a liší se mimo jiné průsvitkou.
_______________
P.
« Poslední úpravu provedl(a) SakoMDKcz v 8. 10. 2017, 18:41. »
Registrovaný uživatel
SakoMDKcz napsal
Dobrý večer,

rozhodně né. Portrét s Králem Jiřím V. je na známkách v min pěti různých vydáních od roku 1913-1924 a liší se mimo jiné průsvitkou.


Moc děkuji za odpověď :-)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Jak si ocenit sbírku poštovních známek svépomocí?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1