Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Jak si ocenit sbírku poštovních známek svépomocí?

Vykupminci.cz
Numisargo

Jak si ocenit sbírku poštovních známek svépomocí?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, dejvy, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ještě bych se Vás rád zeptal, zda jsou něčím vzácně tyto známky a co znamenaní procvaknuté písmena na známkách? Děkuji, Lukáš

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
http://www.postoveznamky.sk/perfiny_SK
-s-
Registrovaný uživatel
stani napsal
http://www.postoveznamky.sk/perfiny_SK
-s-

děkuji
Registrovaný uživatel
Za málo. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, rád bych věděl, proč mají níže uvedené známky Republica Argentina 5c rozdílnou velikost.. a zda přetisky hodnot u známek Suomi mohou mít nějakou hodnotu.. Moc děkuji. Lukáš

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
U Argentiny jsou dva formáty, protože známka vyšla ve dvou formátech. Těch rozdílů je tam více (písmo, průsvitka).
Přetisky Finsko mají nějakou hodnotu (jako prakticky všechny známky); v tomto konkrétním případě se však stěží dostaneme do řádu korun.
Registrovaný uživatel
dejvy: Děkuji za odpověď a informaci ;-)
Registrovaný uživatel
Zdravím ,

zdědil jsem sbírku známek jedná se většinou o kolonie ang, fran. port. jsou to známky většinou čisté , jsou zde i různé odstíny, zoubkování atd, chtěl bych to prodat - já sám modelařím takže mám jiný koníček něco je ohodnoceno podle katalogu Stanley Gibbons z roku 2013 , nevíte o někom kdo by měl zájem je toho opravdu dost

Děkuji za info

S pozdravem Tom

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
"Někdo" mít zájem určitě bude, hlavně nepodlehnout první nabídce nějakého překupníka. Z těch pár fotografií těžko relevantně odhadnout celkovou cenu, ale určitě se bude jednat o pětimístnou částku. Už jen britské kolonie - Silver Wedding 1948 na poslední fotografiii se pohybují minimálně ve stokorunách za kus, několik i v tisících (některé Malajské státy, Severní Rhodésie atd.) Na rozdíl od drtivé většiny zde prezentovaných pozůstalostí se jedná o hodnotnější známky, navíc slušně uspořádané.
Registrovaný uživatel
Děkuji za info , je toho opravdu dost a fotit to všechno by bylo na týden , měl jsme na mysli pokud není někdo z Ostravy nebo blízkého okolí, že by na to mrknul a sdělil. Jistě víc, že pokud se to bude prodávat jako celek tak cena bude nižší než kdyby se to prodávalo po jednotlivých kusech nebo serie, ale zase nemám znalosti a čas to takhle prodávat. A začínat sbírat to nebudu a aby i to jen tak leželo ... přece jen modelařím již 25 let a mám v tom hodně peněz i času
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, rád bych věděl, zdá mají tyto známky nějakou hodnotu. Je zde zajímavý spoj mezi známkami. Děkuji za odpověď. Lukáš
Registrovaný uživatel
Příkládám fotku. Lukáš

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Nějakou hodnotu mají, ale jinak je to zcela běžná řecká známka.
Registrovaný uživatel
Dobrý večer,mám tyto známky z pozůstalosti, dokázal by mi někdo poradit, jestli mají nějakou cenu?Nedokážu to na netu najít :oops: :oops: :oops: . Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Zde najdeš většinu toho, co hledáš- http://www.infofila.cz/galerie.php nebo https://www.filaso.cz/katalog-csr2.php jinak ty věci z ukázky, jsou pár korunové záležitosti.
Registrovaný uživatel
Dobrý deň,
mohol by mi, prosím, niekto poradiť, ako sa oceňuje známka s kupónom? Konkrétne, vlastním niekoľko známok nemeckej ríše a v katalógu som ohľadne toho nič nenašiel. V zásade ma to nezaujíma kvôli predaju, preto neposielam fotky, ale chcel som vedieť, či v tomto smere platia nejaké zásady. Ďakujem.
Registrovaný uživatel
http://www.filatelie.cz/nejcastejsi-dotazy/maji-vyznam-nepotistene-okraje-archu
Tu je niečo...
-s-
Moderátor
stani: okraj neni kupon, viz napr.
http://www.pevinx.cz/cizina-1933-1934-deutsches-reich-512-513-vyplatni-znamky-hindenburg-medailon-w76-.php?_ShopSearch%5BSearchType%5D=0

alexxiik: bylo by dobre dat sem fotky
Registrovaný uživatel
Aha,jasné.Rýchlo som čítal,pomaly myslel...Veď sám ich pár mám. ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
chci se zeptat jestli mají známky nějakou hodnotu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Hodnotu mají malou, pár korun.
Registrovaný uživatel
Dobrý den
Předem se omlouvám ,že otravuji Vás sběratele a kaji se nicméně věřte ,že jsem se snažil sbírku známek kterou zdědila manželka alespoň amatérsky ocenit pomocí katalogu Pofis ,ale přiznám se že jsem bezradný.Jelikož se jedná o známky po panu filatelistovi a velice rozsáhlou sbírku razítek(otisků) celkem cca 50 kg rád bych touto cestou "poptal" filatelistu který je schopný mi poradit s oceněním a naložením se sbírkou .
D.¨
mail:td.u@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Ja sice nejsem filatelista, ale ze byste misto fotky krabic a topeni dal detailni foto filatelistickeho materialu? Na tom Vasem fotu neni nic videt.
Registrovaný uživatel
Na druhou stranu pana chápu. Nafotit sem 50kg filatelie je asi nadlický výkon.
_______________
P.
Moderátor
Vsak by stacila jedna fotka v lepsim rozliseni, pripadne to trochu lepe usporadat.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 ... > »

Sběratel.com » Ocenění, hodnota, určení poštovních známek » Jak si ocenit sbírku poštovních známek svépomocí?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1