Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nálezy s detektorem » Jaký detektor kovů

Vykupminci.cz
Numisargo

Jaký detektor kovů

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Taky jsem tam dostal kdysi BAN...Koukám že kdo tam neměl BAN, jako by nebyl...
A to jsem ani nekritizoval žádnej detektor a měl v tý době Tesoro od nich.

Vyplísnil jsem uživatele, co čistil smirkem stříbro..A Mlejnskej mi napsal, že BAN z důvodu toho, že prý kazím lidem radost z nálezu.. (plísnil jsem všechny brutální čističe, ale samozřejmě ne vulgárně.)


On je magor.Ztráta času s ním debatovat
Registrovaný uživatel
Určitě na lovcích probíhá tlačenka na některé detektory a to hlavně novinky, protože oni jako výhradní distributoři to musí tlačit a co nejvíc prodávat, jinak by je centrála zařízla.
Registrovaný uživatel
Dobrý den všem, kteří se aktivně zapojili do této diskuze a opravdu hodně mi pomohli pří výběru detektoru.

Tak detektor je doma ;) .
Určitě mě za výběr nepochválíte :shock: , ale rozhodla jsem se pro přístroj, který odpovídá našim potřebám a tomu, že jsme začátečníci. Taky jsem se trochu dívala na cenu a v případě, že by nás to opravdu "chytlo", tak snad nebude problém ho se slevou prodat a koupit dražší.

Nikdy dřív jsem žádný detektor neviděla a už vůbec jsem žádný neviděla pracovat.

Moc se mi líbily Deus XP 35 (díky za tip Paule) a Minelab Equinox 800, ale nakonec jsem byla už pevně rozhodnuta pro začátek koupit tu Terku 705 (díky barbare za podporu), ale po návštěvě jednoho opravdu vynikajícího prodejce lovcepokladů v Bojkovicích ve Zlínském kraji a možnosti si přístroje prohlédnout, pochodit s nimi po poli, jsem se rozhodla pro detektor, který mi doporučil janpeter (taky díky) :
https://www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/detektor-kovu-minelab-vanquish-540-pro-pack

U té Terky 705 mě překvapilo, že se tam musí měnit sondy, které bych zase musela dokoupit.

Prostě jsem to vzala jako "výukový detektor" pro začátečníky. V sadě jsou 2 sondy, bezdrátová sluchátka, nabíječka atd. a přikoupila jsem dohledávač Minelab PRO-FIND 35, takže pro tuto chvíli mám všechno, co začátečník potřebuje (detektor,sluchátka, 2 sondy a dohledávač). Cena všeho cca 17000 Kč a ano Paule - ta červená barva je pěkná :mrgreen: :mrgreen: :lol:

Mohla jsem si vzít i Minelab Equinox 600 s dohledávačkou pro-find 20 (s jednou sondou a sluchátka bych mohla použít co mám doma kvalitní drátová i bezdrátová Senheiser) a bylo by to jen o cca o 1000 Kč dražší, ale rozhodla jsem se tak, jak jsem se rozhodla - 600 nechci, když už, tak 800 nebo ten Deus.

Takže teď už potřebuji najít jen to správné pole, kde je zakopaný nějaký ten poklad a jdu na to :lol: :lol: :lol:

Všem Vám ještě jednou moc děkuji.
Registrovaný uživatel
Teď už nezbývá než popřát hodně štěstí a do týdne první stříbrňák.
Registrovaný uživatel
...doufám,že nezanevřeš a přijdeš se sem pochlubit jak to jde ,včetně dojmů z prvního detíku..a jinak kopu zdar ;) :D
Registrovaný uživatel
O dojmy se samozřejmě podělím a doufám, že časem i s nějakým tím penízkem 8)
Registrovaný uživatel
njn lovec měl zase kšeft

tak hodně štěstí
Registrovaný uživatel
Najlepšia varianta mať v portfóliu georadar a následne dobré "hľadacie palice"..., plus dostatok chuti a volného času.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dobre ste urobili, len teraz aj to stastie nech si na vas sadne :)
Moderátor
Rozalie hodně štěstí....při hledání je to nejdůležitější..
Můj kamarád je toho důkazem, první den kdy mu přišla, jsme spolu vyrazili na pole, standard jen pár shnilych mincí a když už jsme táhli k autu, já samozřejmě již detik na ramenou a on jakož to zapalený začátečník ještě,, kosil,, cestou k autu. U auta signál jako kráva a prásk malá bronzová soška medvěda.Dnes je vystavena v Těšinskem muzeum..
Registrovaný uživatel
Dobrý den,pokud mohu hovořit za sebe tak jednoznačně i cenově a kvalita Equinox 600 cena 19800kč.Equinox 800 je akorát s bezdrát sluchtkama a frekvence + něco v menu ale úplně stačí ta 600stovka.Udělá stejnou službu Za 4 měsíce mám sní přez 300 mincí odznaky atd.Jednoduchý na nastavení dosah jde do hloubky můžete tvořit s nastavením i diskriminací co chcete,Já ale používám už jen jedno nastavení park č.2 a je jedno jestli jdu do lesa nebo louka či pole.Pohraju si občas jen s citlivostí ale tu nechávám taky jen na 21 a je to dravec na nálezy. :D
Registrovaný uživatel
300 mincí za čtyři měsíce ? :shock:

Co s tím proboha děláte ?
Registrovaný uživatel
A 300 je hodně nebo málo? Měďáků je všude dost..
Důležitej je spíš počet ag..
Registrovaný uživatel
Další otázkou je, jestli by jich s lepším detektorem neměl 500...
Registrovaný uživatel
Jo, nicneříkající údaj. Jsou místa, kde si bezcenejch mincích nakopeš kolik chceš...
Navíc pokud byl třeba třikrát za 4 měsíce tak to je slušný..Pokud 60x tak slabota..atd..

i lepší stříbro má hodnotu (nemyslím nutně finanční) tisíců měďáků..

asi by se tu uživilo vlákno o detektorech..(poznámka pod čarou)..ty fóra jako DW a lovec se nedaj navštěvovat, natož tam něco rozebírat. Je tam hodně útočnejch stupidních elementů. (děti a retardovaní jedinci)
Registrovaný uživatel
https://www.lovecpokladu.cz/forum/minelab-equinox-800-a-600-1723?post=63710#post_63710

Týpek to bere celkem s humorem. Já bych byl nasranej
Registrovaný uživatel
...koupaliště a rybníky tam se to dá vytěžit,každej co má Minelaba nemá problém s nálezama :D :D
Registrovaný uživatel
Z Tebe by měl Mlejnskej radost. Slušná reklama 😁
Registrovaný uživatel
Paul napsal
A 300 je hodně nebo málo? Měďáků je všude dost..
Důležitej je spíš počet ag..

Paul napsal
Jo, nicneříkající údaj. Jsou místa, kde si bezcenejch mincích nakopeš kolik chceš...
Navíc pokud byl třeba třikrát za 4 měsíce tak to je slušný..Pokud 60x tak slabota..atd..

i lepší stříbro má hodnotu (nemyslím nutně finanční) tisíců měďáků..


To je pravda 8)
Registrovaný uživatel
kato já mám XPéčko ;) :P
Registrovaný uživatel
ramires napsal
kato já mám XPéčko ;) :P


Když to Márovi nepovíš tak Tě bude mít za kamaráda :D
Registrovaný uživatel
...nemám kamarády 8) 8) ....... :P
Registrovaný uživatel
ramires napsal
...nemám kamarády 8) 8) ....... :P

No dobrých kamarádů je fakt málo
Registrovaný uživatel
tak garrett nezaspal dobu, ide do multifrekvencie :)
https://www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/detektor-kovu-garrett-ace-apex

som velmi zvedavy, ked porovnaju minelab a garrett
Registrovaný uživatel
;) 8) ...jo Garrett byl vždycky dobrej ,myslím si,že nás hledačů na něm začínala spousta,ale ted je moda je hanět a vysmívat se,tak doufám,že je tohle krok dobrým směrem ukázat všem ,že Garrett umí

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Sběratel.com » Nálezy s detektorem » Jaký detektor kovů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1