Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Nálezy s detektorem » Jaký detektor kovů

Vykupminci.cz
Numisargo

Jaký detektor kovů

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
[quote=Paul]
kacuro ještě je tam ta odlehčená verze Deus Orx..pro začátečníka by množství funkcí u Deusu mohl bejt problém. Ale s Orxem nemám zkušenost.


to je dolezita informacia pre zaciatocnika !
Lebo Deus aj Equinox je tazko nastavitelny detektor....a zaciatocnici alebo menej technicky vzdatni, su z tych masi zufali....potom kopu uplne vsetko....

ja byt panou, tak nech si kupi https://www.lovecpokladu.cz/eshop/produkt/detektor-kovu-lp-zero-23-1194

je to zlata stredna cesta!!! nic s nim nemoze pokazit ! a ak vas to chyti, tak potom do zlozitejsich a drahsich masin :)[/quote=Paul]
Registrovaný uživatel
janpeter napsal
Vsak Vanquisch je Minelab a funguje na multifrekvencii...to znamema, ze mate tri detektory v jednom ! Tak isto funguju aj equinoxy !

Nastudujte si nieco o simultannej multifrekvencii...pre konkurenciu je simultanna multifrekvencia hotovy postrach....jeden z najznamejsich vyrobcov detektorov ,firma Tesoro....uz skrachovala...Minelab ich ide prevalcovat vsetkych....Garet je dalsia firma, ktora pojde ne smetisko...


Nepotřebuju nic studovat.Praxe je praxe
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Tři detektory v jednom! Ne za 50 tisíc, ne za 30 tisíc..Ale za 11 tisíc. No to není možné! Ale je to tak Horste!
Tři v jednom! :mrgreen:

A koukej na ten krásný červený disajn!


:mrgreen: :mrgreen: jo tak to sedí
Registrovaný uživatel
XP ORX pořídíš do 20 tisíc, na nastavení je jednoduchý, lehoučký a zvládne ho i začátečník. Deus bych začátečníkovi nedoporučoval, znám i letité hledače, kteří to pro složitější nastavení nezvládli.
Registrovaný uživatel
kato napsal
janpeter napsal
Vsak Vanquisch je Minelab a funguje na multifrekvencii...to znamema, ze mate tri detektory v jednom ! Tak isto funguju aj equinoxy !

Nastudujte si nieco o simultannej multifrekvencii...pre konkurenciu je simultanna multifrekvencia hotovy postrach....jeden z najznamejsich vyrobcov detektorov ,firma Tesoro....uz skrachovala...Minelab ich ide prevalcovat vsetkych....Garet je dalsia firma, ktora pojde ne smetisko...


Kato neklam.....ziadnu prax nemas s tym detektorom....

Nepotřebuju nic studovat.Praxe je praxe
Registrovaný uživatel
janpeter napsal
kato napsal
janpeter napsal
Vsak Vanquisch je Minelab a funguje na multifrekvencii...to znamema, ze mate tri detektory v jednom ! Tak isto funguju aj equinoxy !

Nastudujte si nieco o simultannej multifrekvencii...pre konkurenciu je simultanna multifrekvencia hotovy postrach....jeden z najznamejsich vyrobcov detektorov ,firma Tesoro....uz skrachovala...Minelab ich ide prevalcovat vsetkych....Garet je dalsia firma, ktora pojde ne smetisko...


Kato neklam.....ziadnu prax nemas s tym detektorom....

Nepotřebuju nic studovat.Praxe je praxe


Hele přestaň tady dělat reklamu chlapče :D to můžeš zkoušet na www.lovecpoklopů.cz tam se za to můžete vzájemně poplácat po ramenou
Já měl vaniše v ruce a nechtěl bych ho ani za tu SUPER cenu :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Gareta tiez predavaju na lovci pokladov.....takze na reklamu ti kaslem....
kato napsal
janpeter napsal
kato napsal
janpeter napsal
Vsak Vanquisch je Minelab a funguje na multifrekvencii...to znamema, ze mate tri detektory v jednom ! Tak isto funguju aj equinoxy !

Nastudujte si nieco o simultannej multifrekvencii...pre konkurenciu je simultanna multifrekvencia hotovy postrach....jeden z najznamejsich vyrobcov detektorov ,firma Tesoro....uz skrachovala...Minelab ich ide prevalcovat vsetkych....Garet je dalsia firma, ktora pojde ne smetisko...


Kato neklam.....ziadnu prax nemas s tym detektorom....

Nepotřebuju nic studovat.Praxe je praxe


Hele přestaň tady dělat reklamu chlapče :D to můžeš zkoušet na www.lovecpoklopů.cz tam se za to můžete vzájemně poplácat po ramenou
Já měl vaniše v ruce a nechtěl bych ho ani za tu SUPER cenu :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tak nařkl si mě že lži což se mi moc nelíbí 😁 a za druhý píšeš tak urputně jako by si byl prodejce minelabu😁
Registrovaný uživatel
re:kato, praveze uvazujem, ked citam ceske detektoristicke fory, ci pani Rozalia ide urobit dobre s tym detektorovanim....
coraz castejsie sa u vas spomina zaviest zakon ohladom zakazu detektorovania....nieco ako u nas.....
Registrovaný uživatel
Možná tedy, než něco koupím,raději prvně vyzkouším nějakou tu půjčovnu. Našla jsem 2 půjčovny, jedna je v Brně detektorykovu.cz, dívala jsem se a mají tam XP ORX (nevím jakou konkrétně), myslím, že tento detektor vzpomínal Paul.
Druhá na lovcipokladu.cz (pokud to půjčují i jinde než v Jílovém - to máme dost z ruky :) ), tam mají Minelab Equinox 600. Podle toho uvidím, jestli mi víc bude vyhovovat Deus nebo Minelab.
Jakou bych si měla vzít cívku? Jestli jsem to správně pochopila, tak ta větší 28 cm se dostane do větší hloubky ???

Jestli víte ještě o nějaké půjčovně , řekněme tak Jihomoravský a Zlínský kraj, budu ráda, když mi to sem napíšete.

Taky bych byla ráda, pokud zde napíšete nějaké další vaše poznatky s různými detektory (určitě to využijí i jiní lidé) - víceméně mám v užším výběru XP Deus X35 - líbila se mi ta výsledková listina od Paula a Minelab Equinox 800, tam se mi zase líbí cena do 25000 Kč.
Registrovaný uživatel
Ještě než se pustíte do nákupu , půjčte si někde na venkově kosu a posekejte někomu louku tak 40 na 40 metrů.Pohyby s detektorem jsou podobné a váha taky .To jenom aby jste sama sebe ujistila , jestli to opravdu….chcete : -) : -)
Moderátor
Rozalia napsal
Už delší dobu si čtu o detektorech kovů, teď jsem se rozhodla něco pořídit. Chtěli bychom si s manželem koupit nějaký slušný detektor kovů pro "smysluplné" procházky, můžete mi prosím poradit co koupit?

Dívám se na :
Minelab X-TERRA 705,
potom je v nějakém provedení Minelab X-Terra 705 GOLD
a ještě v setu Minelab X-Terra 705 - MD Link

Jaký je prosím rozdíl mezi X-TERRA 705 a X-TERRA 705 GOLD?
Vyplatí se nákup v setu Minelab X-Terra 705 - MD Link (nemám v úmyslu chodit se sluchátkama) ?

Je Minelab X-Terra 705 dobrá volba pro "rekreační" hledání, nebo se mám dívat po něčem dražším?

Viděla jsem na netu asi něco novějšího, např. Minelab Equinox 600 s dohledávačkou za cca 19000 Kč. Vyplatí se mi to, nebo mi bohatě postačí ta X-Terra 705? Ta částka 19000 Kč už se mi zdá docela dost na naše rekreační hledání :) .



Díky za rady.


Xterka dobrá volba.. Nebudu dlouze rozepisovat proč, co jsme zde nespočetně krát řešili. S detektory jsem různě experimentoval a tenhle mohu vřele doporučit .. Kupte si celý set, dohledavačku, sluchátka (důležitá za větru i pro lepší zvukové rozlišení)..
Moderátor
Rozalia napsal
Možná tedy, než něco koupím,raději prvně vyzkouším nějakou tu půjčovnu. Našla jsem 2 půjčovny, jedna je v Brně detektorykovu.cz, dívala jsem se a mají tam XP ORX (nevím jakou konkrétně), myslím, že tento detektor vzpomínal Paul.
Druhá na lovcipokladu.cz (pokud to půjčují i jinde než v Jílovém - to máme dost z ruky :) ), tam mají Minelab Equinox 600. Podle toho uvidím, jestli mi víc bude vyhovovat Deus nebo Minelab.
Jakou bych si měla vzít cívku? Jestli jsem to správně pochopila, tak ta větší 28 cm se dostane do větší hloubky ???

Jestli víte ještě o nějaké půjčovně , řekněme tak Jihomoravský a Zlínský kraj, budu ráda, když mi to sem napíšete.

Taky bych byla ráda, pokud zde napíšete nějaké další vaše poznatky s různými detektory (určitě to využijí i jiní lidé) - víceméně mám v užším výběru XP Deus X35 - líbila se mi ta výsledková listina od Paula a Minelab Equinox 800, tam se mi zase líbí cena do 25000 Kč.


Nepůjčujte zbytečné.... jen vám to zamotá hlavu,nespočet detektoru... Kupte terku, na vebu je dost návodu k použití včetně youtube.. Vše chce čas a trpělivost, praxi a uvidíte, že si ji oblíbíte je docela jednoduchá k pochopení... ;)
Registrovaný uživatel
To Barbar:
Citovat
Xterka dobrá volba.. Nebudu dlouze rozepisovat proč, co jsme zde nespočetně krát řešili. S detektory jsem různě experimentoval a tenhle mohu vřele doporučit .. Kupte si celý set, dohledavačku, sluchátka (důležitá za větru i pro lepší zvukové rozlišení).


Jak to tady dnes celý den pročítám, tak mám pocit, že už je ta mnou původně vybraná Xterka trochu za zenitem, nebo se mýlím :shock: ?


To poradnydest:
Citovat
Ještě než se pustíte do nákupu , půjčte si někde na venkově kosu a posekejte někomu louku tak 40 na 40 metrů.Pohyby s detektorem jsou podobné a váha taky .To jenom aby jste sama sebe ujistila , jestli to opravdu….chcete : -) : -)


Velmi dobrá poznámka :lol: :lol: :lol:
Moderátor
Vaha a manipulace s ní je v pořádku i pro nežnějsi pohlaví..
Tento detektor (myslím, že mohu napsat) patří ve všech směrech opravdu k ,, pěti,, nejoblibenějsim detektorům vůbec.. Také i možnost širokého výběru cívek různých značek
Registrovaný uživatel
janpeter napsal
re:kato, praveze uvazujem, ked citam ceske detektoristicke fory, ci pani Rozalia ide urobit dobre s tym detektorovanim....
coraz castejsie sa u vas spomina zaviest zakon ohladom zakazu detektorovania....nieco ako u nas.....


Ani ne, naopak se budou rozdávat "propustky - spolupracovník muzea"..Už v druhym kraji v ČR ..
nemá smysl nic zakazovat..je na to pozdě.
Registrovaný uživatel
barbar však ty chodíš dvakrát ročně s detektorem ne? Psal jsi tu něco takovýho..Si vem, že já třeba chodil dlouhý roky obden..na 3-4 hodiny.

Ale přesto radit nechci ani nemůžu, letama mám stovky hodin dobře vyzkoušený jen dva stroje. Deus a Cortez.
Navíc už se neřadim mezi detektoráře.
Jsem v subkultuře minohledač. :|

Deus má i svoje mínusy..Baterie v cívce se musí po pár letech vyměnit, což dá trochu práce. Je otrava nabíjet cívku i jednotku. Zlomila se mi i nabíječka.. Drahý náhradní díly...
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 1. 8. 2020, 17:32. »
Moderátor
:P
Paul napsal
barbar však ty chodíš dvakrát ročně s detektorem ne? Psal jsi tu něco takovýho..Si vem, že já třeba chodil dlouhý roky obden..na 3-4 hodiny.

Ale přesto radit nechci ani nemůžu, letama mám stovky hodin dobře vyzkoušený jen dva stroje. Deus a Cortez.
Navíc už se neřadim mezi detektoráře.
Jsem v subkultuře minohledač. :|


Teď už jo přiznávám chodím málo, ale léta jsem se tomu věnoval a otec je učiněny blázen tohoto koníčku.. Pravidelně ho uvidíte na setkáních detektorařu....
Moderátor
Teď mám noktu, ale upřímně bych se vrátil k terce... Měl jsem kdeco od prašiveho garreta( bimbajiciho žlutaska), analogy tessoro (nebyl špatný) Fišera až po Terku, ktera se mi hektickym užíváním posrala, tak jsem koupil vůl noktu. Není špatná ale těžká pro delší chození... Líbí se mi otcuv XP.. Ale cena a pro to moje,, lozeni,, to stačí :)
Registrovaný uživatel
Garreta 150 jsem měl taky, za 14 dní šel pryč. :D
Registrovaný uživatel
Paul napsal
Navíc už se neřadim mezi detektoráře.
Jsem v subkultuře minohledač. :|

To vyzerá byť lacnejšie a jednoduchšie. Správne šlápneš a chvíľu vieš, že si našiel. Alebo ani nevieš.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
Taky jsem toho projel dost...Zetexe,garreta.Whitese,Gmko a přistál jsem u xpéčka...že já vůl to neuděl dřív mohl jsem ušetřit spoustu peněz..na drobotinu skvělá a vyzkoušená věc ;) :D
Registrovaný uživatel
Může někdo napsat dle jeho názoru a zkušeností, jestli je lepší Minelab Equinox 800, nebo XP Deus ?

Tady podle tohoto videa byl o maličko lepší Minelab Equinox, ale hádám, že si "recenzent" nepohrál s nastavením.

https://www.youtube.com/watch?v=4mBEUP-TGp0
Registrovaný uživatel
equinox s multifrekvenciou bude vzdy o krok vpred pred deuxom :)
Registrovaný uživatel
Nejde říct, co je lepší. Mě třeba vyhovuje bezdrát. Lehká konstrukce, co složim za pár sekund. E800 špatnej nebude.

https://www.lovecpokladu.cz/img/2019/elmara/V%C3%BDsledky%20Mistr%20Hleda%C4%8D%202019%20celkov%C3%A9.pdf

a Deusu se E800 snažil trochu opravdu šlapat na paty..Trochu.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2 3 4 5 6 ... > »

Sběratel.com » Nálezy s detektorem » Jaký detektor kovů

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1