Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Jan Bajer - katalog 2010

Vykupminci.cz
Numisargo

Jan Bajer - katalog 2010

Moderátoři: numpszi, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Neviem sa dočkať nového "Bajera". Už sa to tu písalo, že by mohol byť v predaji v máji/květnu 2010. Aj tu je písaný rok 2010.
http://www.zlate-mince.cz/Katalog_minci_literatura.htm
Nemáte niekto bližšie informácie, či už niekde zverejnené, alebo overené / neoverené zákulisné?
Registrovaný uživatel
ked bude tak bude :D
ps:zmen si obrazok na cca 65x65 pixelov. rozhadzujes stranky ;)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
ked bude tak bude :D
ps:zmen si obrazok na cca 65x65 pixelov. rozhadzujes stranky ;)

Jano7B9 - skvelá informácia :D
Profil byl úspěšně upraven.
Registrovaný uživatel
Bajer mel byt uveden uz na jare 2009 !!! Takze nezavesujte, jste v poradi :D :D :D
Registrovaný uživatel
Tak co, objednate si novy katalog ceskoslovenskych bankovek Bajer Holna Kouhout? :)
Registrovaný uživatel
??? No proc ne !!! A kde ho muzem objednat?
Registrovaný uživatel
Nevím, zeptám se Holny v pondělí, to ho asi uvidím...
Registrovaný uživatel
petrsvetr napsal
??? No proc ne !!! A kde ho muzem objednat?

Letak vlozeny v katalogu CNS PPP na 22.5. 2010 - dneska mi prisel..
Registrovaný uživatel
ah taaaaak !!! No vida ... a kolik to bude stat? 495 ??
Registrovaný uživatel
ale co? uz je?
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
petrsvetr napsal
ah taaaaak !!! No vida ... a kolik to bude stat? 495 ??

590,- plus postovne a zatim se to tvari jako predobjednavka..
Registrovaný uživatel
proc nevybrat penize za katalog uz ted, i kdyz fyzicky vyjde az 2012 :)

Ne vazne, vypada to slibne, mozna se do leta dockame !!!
Registrovaný uživatel
Taky jsem dostal letak vcera. Podle toho co se tam pise, ze odber je mozny postou nebo osobne na Sberateli, ocekavam, ze vyjde v te dobe, t.j. v zari
Registrovaný uživatel
aha, tak opravuji, dockame se mozna do konce leta ... no, to uz je vice nez nadejna informace!!
Registrovaný uživatel
Dle posledních informací od jednoho z autorů, se provádějí na katalogu poslední korektury a výběrové řízení na tiskárnu. Tisk se očekává cca na přelomu července a srpna. Ihned po vytištění bude rozesílán na předobjednávky a na běžný trh bude uvolněn v září na Sběrateli. Pro členy ČNS budou také nabízeny cenově velmi výhodné "balíčky" s publikacemi Nouzovky 1848/50 nebo Nouzovky 1914/45.
Tolik asi informace z tohoto týdne... ;) 8) :twisted:
Registrovaný uživatel
já jen doplním že toto vydání je doplněbo o dosti rozsáhlou část která je věnována cizím platidlům obýhajicím na našem uzemí v letech 38-45. Katalog je doplněn i o nově objevené varianty. Ocenění bankovek je přímo uvedeno na stránkách kde je bankovka vyobrazena :) Rozsah stránek je 304 stran a ted to podstatné cena 590kč :) už ma objednáno :))
Registrovaný uživatel
Tak to bude žádná publikace, už aby tady byla. A nevíte, kde se dá předběžně, ještě lépe závazně objednat?
Registrovaný uživatel
dneska jsem jí objednával u nás na pobočce ČNS. poštovný 90kč nebo osobní převzetí v Praze
Registrovaný uživatel
ale co jsem pochopil z tý objednávky tak ty knihy měli být už vytištěny. viděl jsem obálku knihy.
Registrovaný uživatel
trava napsal
A nevíte, kde se dá předběžně, ještě lépe závazně objednat?


Připojuji se se stejným dotazem.
Registrovaný uživatel
adresu bohužel nemam zjistil bych ji příští týden až budeme mít schůzi jen si pamatuju Praha 4 ulici nevim :( prážský by věděli jestli tam neni náká pobočka papírových platidel..
Registrovaný uživatel
Aj ja by som sa pridal, prosím napíšte potom tú adresu alebo kontakt. Vopred dakujem.
Registrovaný uživatel
určitě ji sem napíšu mě to nenapadli si ji opsat...:(
Registrovaný uživatel
to pepechamik: Není to Zárubova ulice(Praha 4 - Lhotka), adresa firmy p.Holny? ;)
Registrovaný uživatel
pepechamik napsal
ale co jsem pochopil z tý objednávky tak ty knihy měli být už vytištěny. viděl jsem obálku knihy.

Katalogy vytištěny NEjsou, obálka je již ale hotová, na obálce knihy je(bude) vyobrazeno 8různých 20Kč/s bankovek, trochu bylo místy upraveno i číslování bankovek. Jinak jak již tu padlo, ceny jsou přímo u popisu bankovky v šesti sloupcích(3xneperf a 3xperf).
Katalogy lze objednat na adrese: Elektris, Jindřich Holna, Zárubova 966, 142 00 Praha 4 nebo na mailové adrese elektris@elektris.cz
Poštovné jsem slyšel 100Kč, katalog 590Kč a zasílání dobírkou. ;) 8)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 3 4 5 ... > »

Sběratel.com » Literatura, katalogy, časopisy » Jan Bajer - katalog 2010

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1