Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Světové poštovní známky » Japonsko

Vykupminci.cz
Numisargo

Japonsko

Moderátoři: Akir, ikanek, Jaromir, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý den.

Dostaly se mi do rukou známky Japonsko. Něco si určím, ale některé v dostupném katalogu nenalézám. Můžete mi prosím poradit například s touto známkou ?
V období 1871-90 jsem ji nenašel.

Děkuji.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
A ještě jednu přidávám

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Oba jsou kolky a velmi běžné.
Registrovaný uživatel
Děkuji, myslel jsem na kolky, ale jistotu je jistota.
Registrovaný uživatel
Zdravím.

Když už jsme u toho určování, zde mám dva lístky, které nevím kam zařadit, jelikož Asii a dálný východ nesbírám. Může někdo poradit ?

Děkuji. Petr.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
pethem napsal
Když už jsme u toho určování, zde mám dva lístky, které nevím kam zařadit, jelikož Asii a dálný východ nesbírám. Může někdo poradit ?


Japonsko, katalog Sakura PC12 (cerveny 1876) a PC14 (modry 1886-88 ). Katalogova cena 300 a 150 yenov.
_______________
CORPUS NUMMORUM
...cross-referenced auction archives coming very soon...
Sledujte progres na Facebooku
Registrovaný uživatel
Dobrý den najde se někdo kdo by dokázal určit o kterou známku ze dvou typů Japan military overprint 1913 nebo 1914 se jedná?Jeden by měl mít velkou kat.hodnotu. Nebo zda se jedná o padělek.Jsem z prahy pokud by měla cenu rád se jí zbavím:) případně kdyby někdo vědel jak nato.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Přidávám ještě scan ostatních japonských známek kdyby tam bylo něco zajímavého budu rád za upozornění.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
PAYAMAN napsal
Dobrý den najde se někdo kdo by dokázal určit o kterou známku ze dvou typů Japan military overprint 1913 nebo 1914 se jedná?Jeden by měl mít velkou kat.hodnotu. Nebo zda se jedná o padělek.Jsem z prahy pokud by měla cenu rád se jí zbavím:) případně kdyby někdo vědel jak nato.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Bohužel nejsem takový génius, abych z fotky poznal, jestli má známka průsvitku nebo nemá ;) .
Registrovaný uživatel
Dobrý den,také mám jednu známku Japonskou?Má nějakou cenu?
Děkuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Je to z roku 37 a v tomto stavu (když to někdo opatrně odlepí) tak na ledňáka by to bylo (na jednoho!)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Světové poštovní známky » Japonsko

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1