Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Denárové období » Jaromír, Oldřich, Břetislav I.

Vykupminci.cz
Numisargo

Jaromír, Oldřich, Břetislav I.

Moderátoři: jv64, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Autor Příspěvek
Moderátor
Cach 288 je pouze z pražské mincovny a jako u většiny denárů u něj existuje více razidel s drobnými odchylkami.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,
jde prosím o Cach 324, děkuji
Foto z terénu, omluvte kvalitu.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Ano, je to Cach 324. Cena cca 1500 - 2000,- Kč.
Registrovaný uživatel
Děkuji, cena mě ani nezajímá :)
Registrovaný uživatel
Když už jste tu profláknul, že denár pochází z nálezu, co takhle nechat ho odborně zdokumentovat? Bylo by to přínosné pro regionální historii ...
Registrovaný uživatel
Ano, chystám se na to. Však vím co se patří, nemusíte mě poučovat, ale děkuji za reakci
Registrovaný uživatel
To nebylo myšleno jako nějaké poučování, byla to jen pobídka k učinění správné věci. Pokud spolupracujete s archeology, je to v pořádku. Většina hledačů však své nálezy tají a z hmotného pramene, který má vždy nějakou vypovídací hodnotu, se pak stane jen předmět sběratelské vášně ...
Registrovaný uživatel
Vždyť jsem psal, cena mě ani nezajímá. Nicméně máte pravdu, co se detektorářu týče. Né všichni jsme, ale stejní.
Registrovaný uživatel
Tak poslední rozloučení (lepší fotky).
V pondělí jde tam, kam patří....
Bude mi chybět

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Můžu poprosit o jeho váhu do své databáze? Díky.
Registrovaný uživatel
Zdravím, průměr 12mm.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Mě cena celkem zajímá. Aneb, vždy mne udiví, že něco tak starého (a v tomto případě i zachovalého), lze snad koupit za tak směšný peníz.
Registrovaný uživatel
Dobrý den,mam otazku, jedna se o dobove falzum nebo je jen nepovedena?prijde mi jako ze je jen postribrena a loupe se z ni stribro,je to Bretislav I c317,dekuji

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
originál. Jen bohužel blbá koroze
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Nebyl tenhle velký střížek ještě prakticky z čistého stříbra? To by pak k takovémuhle loupání nemělo dojít, ne?
Registrovaný uživatel
No to sem si taky prave myslel
Registrovaný uživatel
chloridová koroze
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Zdravím. Narazil jsem tu na téma denárů Oldřicha a jelikož mám také jeden denárek od tohoto knížete, dovolil bych se zeptat, zda by tu byl někdo ochoten alespoň nezávazně určit, zda je to originál, nebo jestli se může jednat o falzum? Průměr má 19 mm, bohužel nemám jak zvážit. Lépe se mi to asi už nafotit nepodaří .... Díky za případné odpovědi.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Originál, katalog Cach 292, hezká zachovalost.
_______________
Sbírám denáry, groše a další mince až po Leopolda I. Rád koupím jednotlivé mince i celou sbírku.
mince01@seznam.cz
Registrovaný uživatel
Díky!
denar napsal
Originál, katalog Cach 292, hezká zachovalost.
Moderátor
Pro jistotu, kdyby někdo nepostřehl, Killianovské falzum (Šmerda F12). Pořadatel upozorněn.
https://www.sixbid.com/browse.html?auction=5714&category=189135&lot=4773370

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < 1 2 3

Sběratel.com » Denárové období » Jaromír, Oldřich, Břetislav I.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1