Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Ještě něco ke knihám:

Vykupminci.cz
Numisargo

Ještě něco ke knihám:

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dracek napsal
... ale těch pětikaček mám celý sáček, tak jsem je chtěl výhodně udat a knížku prodat Kacurovi... :twisted:


jo díky že na mě myslíš ... ty pacholku jeden :twisted:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Teraz šetrím :'( na knihy mince križiakov


Ak setris na knihu od Malloya, starsia edicia je v pdf tu:

http://narod.ru/disk/2289978000/Coins%20of%20the%20crusader%20states%201098%20%E2%80%93%201291.zip.html

Tu novsiu ediciu mam v originali aj s podpisom autora :) Vyborna kniha!
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Ještě něco ke knihám:
Podle mého se sběratelé mincí dělí na dvě základní skupiny


Ja by som sa tiez zaradil do tej prvej skupiny, aj ked nie uplne. Za prve - nepovazujem sa za zberatela, aj ked mam mensiu zbierku, nie je to nic vazne - skor take otukavanie sa. Knihy o minciach zhromazdujem hlavne kvoli tomu, ze ma zaujima katalogizacia a tak sa nechavam inspirovat, kedze pracujem na softweri pre numizmatikov. Do knih som investoval asi rovnake peniaze ako do minci, uz mi to zacalo trochu prerastat cez hlavu :) takze som rad, ked nieco zozeniem aj v pdf. Snad sa za to na mna nikdo nenahneva ;)
Registrovaný uživatel
Tak jsem kvůli hokeji prošvih katalog aukce Horsky, no alespoň je ve správných rukách ;)
http://www.aukro.cz/show_item.php?item=589154405
Registrovaný uživatel
Taky jsem ho o pár minut prošvihl, ale kvůli ebay... :|
Ale má ho kamarád, takže ho mám kdykoliv k nahlédnutí a možná si ho časem okopíruji, tedy až nebudu línej... :D
Registrovaný uživatel
Vanya napsal
grofik napsal
Teraz šetrím :'( na knihy mince križiakov


Ak setris na knihu od Malloya, starsia edicia je v pdf tu:

http://narod.ru/disk/2289978000/Coins%20of%20the%20crusader%20states%201098%20%E2%80%93%201291.zip.html

Hmmm :roll: pokusil som to stiahnuť,aee nejde hlasi chybu....poškodenie súboru. :shock: :evil:

Čo sa dá urobiť? :shock:

Tu novsiu ediciu mam v originali aj s podpisom autora :) Vyborna kniha!
Registrovaný uživatel
Nevíte někdo o nějaké literatuře která se týká mincí Řádu německých rytířů(křižáků)??Nedaří se mi nikde sehnat ani v pdf,natož originál.Např:E. Waschinski- Brakteaten und Denare des Deutschen Ordens a pod.
Moderátor
Hmmmm, videl sem jednu ve vyloze na Malte.... taky bych si nechal libit... V kapesnim katalogu litevskych minci 1386 - 1938 by neco byt nemohlo? Nemecke mince 800 - 2001 se striktne drzi soucasneho nemeckeho uzemi?
Moderátor
jen pro doplneni - videl sem tenkrat myslim tuto: The Coinage of the Crusaders and the World of Islam
Registrovaný uživatel
92 Euros. :roll:
no čo budem musieť niečo objednať. :'( ;)
Registrovaný uživatel
Pajas napsal
Nevíte někdo o nějaké literatuře která se týká mincí Řádu německých rytířů(křižáků)??Nedaří se mi nikde sehnat ani v pdf,natož originál.Např:E. Waschinski- Brakteaten und Denare des Deutschen Ordens a pod.


Určite bude v knižnici ,pokiaľ máš čas pozrem na budúci týždeň ,aéé tak koncom týždňa.? :shock:
Registrovaný uživatel
Pajas napsal
Nevíte někdo o nějaké literatuře která se týká mincí Řádu německých rytířů(křižáků)??Nedaří se mi nikde sehnat ani v pdf,natož originál.Např:E. Waschinski- Brakteaten und Denare des Deutschen Ordens a pod.


V nemcine:

Erich Neumann - Die Münzen des Deutschen Ordens in Preußen. Livland und Mergentheim, deren weltliche Nachfolger die Herzogtümer Preußen, Livland und Kurland sowie die Gepräge der baltischen Geistlichkeit ca. 1219 - 1801

Bernhard Prokisch - Die Münzen und Medaillen des Deutschen Ordens in der Neuzeit

V rustine:
Fedorov-Davydov - Monety Pribaltiky XIII-XVIII stoletij

V polstine napr. Kopicki uvadza aj mince kriziakov

Ten Fedorov sa da zohnat v pdf a je podla mna velmi dobry.
Nasiel som ho napr. tu:
http://rapidshare.com/files/4278639/fedorov_pribaltika.rar
« Poslední úpravu provedl(a) Vanya v 28. 3. 2009, 14:01. »
Registrovaný uživatel
Vanya:Díky za Fedorova,už jsem si ho stáhnul,ale sháním literaturu,která se zabývá brakteátovými ražbami Německých křižáků v 15 století.Kopického mám,ale zrovna na křižáky se moc nehodí.Zahraniční aukce s ražbami křižáků odkazují právě na Waschinského,takže bude asi dobrý.
Registrovaný uživatel
grofik:Jestli něco seženeš,budu ti vděčen. ;)
Registrovaný uživatel
Niečo zoženiem :roll: ,numizmatické odelenie určite má knihu vo fonde....

Základ hry bude dostatok času,ten je občas nepriateľ všetkých plánov. :twisted:
Registrovaný uživatel
to Pajas, zaslal som mail ,nakoľko nebudem mať čas sa zastaviť min. do štvrtku :( je možné ,že príde pozitívna odpoveď skôr to pôjdem už na istotu. :)
Registrovaný uživatel
Nová sběratelská příručka od Novotného:
Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Denarius napsal
Nová sběratelská příručka od Novotného:
Obrázek vložený uživatelem


:? Stejne na nic jako vsechny predchozi...
_______________
Registrovaný uživatel
Pajas napsal
grofik:Jestli něco seženeš,budu ti vděčen. ;)


to Pajas;nemajú ani kulové. :evil: :?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: < 1 2

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Ještě něco ke knihám:

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1