Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Umění - obrazy » Kamil Lhoták PEROKRESBA

Vykupminci.cz
Numisargo

Kamil Lhoták PEROKRESBA

Moderátoři: smith, Wjem.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Mám v úmyslu prodat tuto originální perokresbu Kamila Lhotáka. Bylo koupeno kdysi v aukci aukčního domu v Praze. Je to originální signovaná perokresba A NEJDE O LITOGRAFII to předesílám. Kolik bych měl dát počáteční cenu k aukci třeba na A, abych neprodělal. Děkuji za reakce. Nevím, jak dopadnou fota, co sem dám , takže popis ... Muž s půllitry v ruce stojící na sudech s nápisem Plzeň. Z boku signace KAMIL LHOTÁK, jde o originál a vzadu jsou nálepky aukčního domu z doby aukce.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Takového Lhotáka jsem ještě neviděl. Doporučuji nechat posoudit Liborem Šteffekem, autorem aktuální monografie.
Zde je kontakt na jeho stránky, určitě odepíše: www.lhotak-kamil.cz
Registrovaný uživatel
vlackar napsal
Takového Lhotáka jsem ještě neviděl. Doporučuji nechat posoudit Liborem Šteffekem, autorem aktuální monografie.
Zde je kontakt na jeho stránky, určitě odepíše: www.lhotak-kamil.cz
Moc díky za odkaz :D
Registrovaný uživatel
kmotr napsal
vlackar napsal
Takového Lhotáka jsem ještě neviděl. Doporučuji nechat posoudit Liborem Šteffekem, autorem aktuální monografie.
Zde je kontakt na jeho stránky, určitě odepíše: www.lhotak-kamil.cz
Moc díky za odkaz :D
Ještě jednou děkuji za odkaz a s panem Šteffekem již komunikuji a předběžně jde o Kamila Lhotáka a o dílko vybočující z jeho stylu, jak bych to laicky nazval já. Ještě jednou díky za Váš čas ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Umění - obrazy » Kamil Lhoták PEROKRESBA

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1