Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » kanon

Vykupminci.cz
Numisargo

kanon

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zdravim vsechny,chtel bych se jen zeptat jestli by me nekdo dokazal rict nejake informace o tomto kousku?Predem diky

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Je to model polního kanonu období po roce 1650 (velmi zhruba. Je to pěkné, lafetace a doplňky a je i funkční, to znamená, že střelby schopný, ale to nezkoušejte, hlavně by to musel být černý prach. Je to velmi pěkné a nebude to zase tak levné.
Registrovaný uživatel
Moc dekuji za tyto informace,nepovedlo se me o tom na internetu vicemene nic najit.Jestli to chapu dobre,tak model kanonu je z obdobi cca 1650,ale kdy mohla byt vyrobena tato replika to asi netusite?Diky moc
Moderátor
Ten model bude pochopitelně novější, ale je to práce s detaily tak kvalitně provedenými, že to mohl být i cvičný model. Moje info jsou velmi obecné.
Moderátor
https://www.google.cz/search?q=model+poln%C3%ADho+kanonu&rlz=1C1VSNC_enCZ599CZ602&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjko8mmuuvVAhVPZVAKHSsfATcQ_AUICigB&biw=1280&bih=6

Zkuste hledat
Moderátor
Zde například

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Mrknu,moc vam dekuji a preji hezky vecer
Registrovaný uživatel
Moc jsem toho nedohledal,tak kdyby nekdo chtel neco doplnit byl bych rad.Diky
Moderátor
Musíte si procházet jednotlivé stránky, já na to čas nemá. Důležité však je to, že je to věrný model polního kanonu. Doufám, že to nechcete prodat.
Registrovaný uživatel
Zdravim,o prodeji jsem zatim neuvazoval,je to rodinne dedictvi,ale zajimala by me jakou to ma hodnotu
Registrovaný uživatel
Má někdo zkušenost s odhady v aukcnim domě?díky

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » kanon

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1