Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Starožitnosti » Kapesni hodinky JWC

Vykupminci.cz
Numisargo

Kapesni hodinky JWC

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobry den, pokousim se zjistit stari a hodnotu techto hodinek ktere mi daroval muj deda. Tvrdil mi ze, je ma od sveho dedy, tudiz stari tipuji kolem roku 1900. Kazdopadne na dvou plastich je vyrazeno JWC a cislo 290887 + dalsi cislo 0,800 a nejaky symbol co vypada jako kralovska koruna. Na strojku pak dale JWC + cislo 267109. Tim muj popis konci, jestli se nekdo z Vas uz s timto typem hodinek setkal, predem diky za jakekoliv informace.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Kapesní hodinky JWC

Je to J nebo I ?
Registrovaný uživatel
Prave ze to je J. JWC.
Registrovaný uživatel
JWC je původní značení pro IWC. Jedná se tedy o velmi kvalitní provedení kapesních hodinek, které jsou sběratelsky žádané. Ovšem záleží na jejich stavu. V horším stavu a ve stříbře se dají sehnat již za 4500,- Ty Vaše stříbrné budou na 100%
_______________
hodinkyantik@centrum.cz - koupím náramkové a kapesní hodinky
Registrovaný uživatel
Michalzaoral napsal
Tvrdil mi ze, je ma od sveho dedy, tudiz stari tipuji kolem roku 1900. Kazdopadne na dvou plastich je vyrazeno JWC a cislo 290887 + dalsi cislo 0,800 a nejaky symbol co vypada jako kralovska koruna. Na strojku pak dale JWC + cislo 267109.


Tipujete veľmi správne. Podľa výrobných čísel boli skompletizované okolo roku 1903.
Presnejšie info nájdete na stránke: http://moeb.on-rev.com/dyIWC/dyIWC.irev

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Starožitnosti » Kapesni hodinky JWC

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1