Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Katalog Německo - sháním

Vykupminci.cz
Numisargo

Katalog Německo - sháním

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Potřeboval bych katalog německých mincí od 1945 (případně i starší) do ukončení platnosti marek. Kdyby někdo měl něco v PDFku, tak by to bylo supr. Jinak mi aspoň poraďte jaký katalog mam shánět.
Registrovaný uživatel
máš to na warforu v poště :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Pro vsechny, co zajima nemecko... velmi zajimave cteni:

http://rapidshare.de/files/32639382/MUNZFALSCHUNGEN.part1.rar
http://rapidshare.de/files/32644785/MUNZFALSCHUNGEN.part2.rar
Registrovaný uživatel
Not Found
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
Vcera sem to jeste stahnul, nedaval bych to sem, kdyby to nejelo. Ale linky na tomhle serveru casto vyprsej... mate nekdo ze zajemcu moznost to nekde vystavit? mailem to prohanet nechci, ma to 75 MB? Btw. nepremysleli jste o nejakem "spolecnem" ftpku? Nema nekdo moznost.
Registrovaný uživatel
Robbie napsal
Not Found


no tak si vymen tie cisielka v URL napriklad za 18792720 a 18795155
_______________
Juraj.
Registrovaný uživatel
oliver napsal
Btw. nepremysleli jste o nejakem "spolecnem" ftpku? Nema nekdo moznost.


myslim, ze sme tu uz mali jeden krat sekciu s linkami na oscanovane knihy, ale kedze to nie je celkom ciste, tak sa to zrusilo. Ono by s toho mohol mat problem este aj Zdenek ako prevadzkovatel. Cize sa mu necudujem ze sa snazi udrzat to tu bez veci co porusuju copyright.
_______________
Juraj.
Moderátor
j-marc: nemyslim, ze by jsme to tady meli zverejnovat. To urcite ne. Souhlasim s tim, ze tady by jsme tyhle veci vystavovat z jiz zminenych duvodu nemeli. Myslim, ze neni nelegalni vlastnit FTP-ko. Jde jen o to, ze si mezi sebou proste muzem obcas neco poslat, aniz by to slo pres mail nebo sme to nekde vystavovali. Prislo by mi to uzitecny, je to navrh. Nemyslim ani, ze by to na tom FTP-ku melo zustavat. Proste jeden to nahraje, druhej smaze, pristupny jen pro par lidi, co jsou tady, komunikace vyhradne pres e-mail. Nebo se domluvi, ze to tam zustane 2-3 dny. Zadny linky, ani hesla... tak sem to myslel.
Registrovaný uživatel
Takový FTP-ko byl kdysi Bobbie (jméno změněno a nemá nic společného s jakýmkoli uživetelem tohoto fóra),
ale jak mu chudákovi změnily pracovní dobu tak nějak nestíhá. Bobbie upřímnou soustrast :(
Registrovaný uživatel
:D je to tak... nemám teď čas ani na svoje stránky, lidi už mě bombardujou, proč tam nejsou další články atd. Dřív jsem měl fůru věcí v plánu, ale holt penízky se taky musí točit, tak na internetové aktivity není čas...

Stíhám jen už odpovídat na dotazy a něco přispívat na forum. Ale co se týče tohoto, můžeme se domluvit na nějakém upload serveru, nahraje se to a no problem. Jen se tu napíše co je to za materiál a následný link ke stažení poputuje zájemci už mailem. To znamená že se to fora nijak nedotkne. Já jsem ty uploady zrušil, ale nadále, kdo má zájem o literaturu uvedenou v topicu "Literatura", ji mohu poslat mailem. Nejsem teď u sebe na kompu, ale pár zajímavých knížek, samozřejmě za přispění uživatelů z jednoho neznámého fora, mám el. podobě.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Moderátor
no Robbie všímam si, že akosi nestíhaš....predtým pomaly reakcia na každý príspevok a teraz ?....... A s tou prácou opatrne, síce človeka šľachtí, ale zohavuje telo... ;)
Moderátor
Robbie: Vyborne, to by bylo skvele, kdyby to tak slo udelat. Zkusim pres vikend udelat seznam, co mam v el. podobe mimo tech zalezitosti, ktere tu maji urcite vsichni a ktere ja jsem dlouho nemel (jeste jednou diky nejmenovanym) a pak bych to jako txt hodil uz na to FTP. Lide s pristupem se podivaji a o co bude zajem tam poslu a chvilku se to tam necha na sosani, pak se to smazne. Bylo by fajn, kdyby jste i vy ostatni, co se chcete do te akce pripojit, udelali nejaky ten seznamek co mate. To bych videl jako zacatek.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Katalog Německo - sháním

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1