Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Katalog Ruských mincí V.Bitkin-prosím o pomoc.

Vykupminci.cz
Numisargo

Katalog Ruských mincí V.Bitkin-prosím o pomoc.

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nemá prosím doma někdo katalog Ruských mincí V.Bitkin?Potřeboval bych okopírovat stráku, kde je ocenění 1 Rublu Alexandra III r.1884 a 1 Rublu Nikolaje II r.1897.Předem mockrát děkuji a kdyby byl někdo tak moc ochotný, tak prosím zaslat na email : olca.jelinkova@seznam.cz
Registrovaný uživatel
rubeľ 1897 vyrazených viac ako 18 milionov kusov cena v ražobnom lesku 750 Dolárov v 0/0 120
1884 vyrazených 355 000 kusov RL len 250 dolárov.
To je odpísané z Bitkyna , to Vám asi nepomôže. Katalóg je z 2000 roku.
Neviem prečo nechcete pochopiť ,že cena sa nedá určiť presne, najlepšie je to dať do aukcie v Rusku, alebo aj do hociakej inej.
Registrovaný uživatel
Aktualne ceny si pozrite na stranke www.conros.ru alebo www.shopconros.ru
Registrovaný uživatel
už zase tyto dvě mince, ach jo...
_______________
http://digi.ceskearchivy.cz/

Od té doby co jsem přestal být namyšlený, tak jsem už bez chyby... ;)
Registrovaný uživatel
Ahoj, nevím do jaké rubriky zařadit svůj dotaz ohledně mincí Mikuláše II. Je možné, že by za jeho mincovnictví
byly raženy mince v kvalitě proof?
Registrovaný uživatel
Ahoj, píšu bakalářku o ruských mincích, nebyl by tu někdo ochotný mi pomoci? Popřípadě poskytnout nějakou literaturu? Zajímá mě především carské Rusko. Děkuji
Registrovaný uživatel
Fialka a si aspoň zberateľ (zberateľka) mincí, poprípade máš nejakú podobnú záľubu? Lebo ak naše znalosti a informácie potrebuješ len na jednorázové využitie a potom sem viacej nezavítaš, myslíš si, že sa všetci v ochote pretrhnú?

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Katalog Ruských mincí V.Bitkin-prosím o pomoc.

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1