Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Katalogy minci na CD

Vykupminci.cz
Numisargo

Katalogy minci na CD

Moderátoři: smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Autor Příspěvek
Administrátor
Nase male vydavatelstvi pripravuje nove katalogy na CD pro sberatele minci. Nyni se chceme zamerit na nase uzemi. Predevsim chceme vydat katalog minci Frantiska Josefa I. Je nekdo ochotny nam pomoci? Je potreba vytvorit obrazky tohoto obdobi a urcit ceny. Zpracovani finalni je uz na nas. Autorsky honorar je samozrejmosti plus nekolik dalsich vyhod :-). Dalsi obdobi radi pripravime. Tesime se na spolupraci.
Registrovaný uživatel
:roll: Jak máš hlboko do vrecka Admin :shock: :mrgreen:
Administrátor
Jeste ze neumim po slovensku. Co je vrecka? Drz se tematu :-).
Registrovaný uživatel
vrecko-kapsa; čiže do kapes. :lol:

Zdenek Jindra napsal
Jeste ze neumim po slovensku. Co je vrecka? Drz se tematu :-).
Administrátor
Jo tak ja se lekl, ze mi nadavas :-). Kapsy mam dirave a prolezle mysinou neboj :-).
Registrovaný uživatel
Tak to bude práca odsejpať pokuď si takhle v balíku. :mrgreen: toho jsem se bál. :lol:
Administrátor
Zcela vazne pokud mas zajem se na necem takovem podilet a mas moznost tak napis maila. Nejakou bankovku ti vytisknu :-).
Registrovaný uživatel
Samozrejme mám neviem však aký je Tvoj časový limit? :shock: ;)
Administrátor
Dohodneme se na mailu :-).
Registrovaný uživatel
Admin ok.len si trochu "potlachám" :mrgreen: mal som rychlý deň. ;)
Registrovaný uživatel
Obrázek vložený uživatelem vy ste dvojka :D
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
jano nedodržuješ svoju reklamu:vôbec tu nie si deň a noc. :'( :mrgreen:

jano789 napsal
Obrázek vložený uživatelem vy ste dvojka :D
Registrovaný uživatel
Robie píš rýchlejšie ponáhľam nech to stihnem prečítať. :shock: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Zdenek Jindra napsal
Je potreba vytvorit obrazky tohoto obdobi a urcit ceny.


Joo.. kamaráde, nádherná představa :) Ale najdi někoho, kdo má všechny typy mincí z tohoto období? Nejhorší na katalozích je právě tato věc - mít kvalitní skeny i těch nejvzácnějších a nesehnatelných mincí ve skvělém stavu... to je ten kámen úrazu.

To je ten hlavní důvod, proč nikdo jiný, kromě Novotného takový katalog nevydává :)
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Robbie to je jiste pravda, ale nekde je potreba zacit. Myslim si, ze v dnesni dobe internetu obrazky dohromady dam. Kazdopadne jsem chtel od Novotneho koupit databazi jeho obrazku, ale zatim tu jeho odpoved nemam.
Registrovaný uživatel
Já už jsem na toto téma konzultoval s kolegou... taky jsme chtěli vytvořit přehled mincí, ale bohužel ty obrázky jsou klíčové a každá fotka podléhá autorským právům. Sehnat Ti je seženu třeba hned, ale to bych se nesměl nikoho ptát :). Další možností je konzultovat to s jednotlivým autorem každé fotky, a to by byl např. problém, pokud se jedná o švýcara, němce, nebo francouze :) Záleží na Tobě, jakých metod chceš použít :D
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Administrátor
Tak vetsinou primo od sberatelu daneho obdobi. To je nejlepsi zdroj. Je jasne, ze kazdy nema vsechno, ale neco se da sehnat jen je to jiste hodne pracny...
Registrovaný uživatel
Františka Josefa I. zrovna nesbírám :)

Typově mám sesbírané pouze "Měděné mince pro dědičné země Františka I. 1792 - 1835", což je něco, o čem můžu říct že je to komplet (kromě Tržních Cen) a v luxusním stavu...

Obrázek vložený uživatelem
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
Zeptám se kolegů... pozjišťuju co a jak... zkusím něco zařídit a pak Ti dám vědět.
_______________
..::R::..
robert.kurucz@email.cz
Registrovaný uživatel
to všetko máš pravdu preto to musí ísť do spolupráce taká osoba ktorá mimo odborných predpokladoch splňuje aj kritéria ktoré si uviedol. ;)

Ale dá sa všetko pokiaľ vieš kterů pokličku nadzvedneš. :)

Robbie napsal
Já už jsem na toto téma konzultoval s kolegou... taky jsme chtěli vytvořit přehled mincí, ale bohužel ty obrázky jsou klíčové a každá fotka podléhá autorským právům. Sehnat Ti je seženu třeba hned, ale to bych se nesměl nikoho ptát :). Další možností je konzultovat to s jednotlivým autorem každé fotky, a to by byl např. problém, pokud se jedná o švýcara, němce, nebo francouze :) Záleží na Tobě, jakých metod chceš použít :D
Registrovaný uživatel
Uplne suhlasim z Roobiem. Bez autorskych prav ku skenom (fotografiam) by bolo dost pracne spracovat nejake obdobie. Vzhladom na to, ze dlhodobo je na toto jednicka p. Novotny, odporucam spolupracu z nim. Verim tomu, ze uz aj
p. Novotny (resp.vydavatel) uvazoval vydat katalogy na CD. A verim tomu, ze k tomu casom dojde.
Registrovaný uživatel
stále to je o všetkých minciach daného panovníka a kvalitných fotkách ktoré nie sú zaťažené autor. pr.. ;)
Joan 1 napsal
Uplne suhlasim z Roobiem. Bez autorskych prav ku skenom (fotografiam) by bolo dost pracne spracovat nejake obdobie. Vzhladom na to, ze dlhodobo je na toto jednicka p. Novotny, odporucam spolupracu z nim. Verim tomu, ze uz aj
p. Novotny (resp.vydavatel) uvazoval vydat katalogy na CD. A verim tomu, ze k tomu casom dojde.
Registrovaný uživatel
Zaujimavy pocin. Ja som bol skor v tom ze vydavatelia sa do CD/DVD velmi nehrnu, kvoli prilis jednoduchej moznosti skopirovania obsahu. Kym na tu knihu potrebujes cas kym ju oscannujes (pripadne sikovna studentka ;) ) tak CD skopirujes raz-dva.
Taketo projetky su skor pre internetovych hobby-nadsencov, kde aj relativne mala komunita da dokopy hodnotny obsah (vid napr PG) a nie je az taky doraz kladeny na uplnost - na rozdiel od komercneho produktu.
Myslim si, ze obrazky su mensi problem z tych dvoch co spomenul Zdenek. Urcit ceny pre kazdy typ/variantu rocnik a 2-3 stupne zachovalosti bude asi tazsie (za predpokladu ze to nebude generovane z brucha ani systemom cena z katalogu_XY * bulharska konstanta)

Zdenek ak budes mat konkretnejsiu predstavu, tak to zverejni. Uvidim ci viem s niecim pomoct...
_______________
Juraj.
Registrovaný uživatel
:shock: obrázky sú najvačší problem. :'( :(
Registrovaný uživatel
ja si myslim ze nieje nad knihu, aj ked cd je pre pohodlnejsich... Obrázek vložený uživatelem
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1 2 >

Sběratel.com » Literatura a katalogy numizmatika » Katalogy minci na CD

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1