Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Kdo zná sběratele starožitných šperků?

Vykupminci.cz
Numisargo

Kdo zná sběratele starožitných šperků?

Moderátoři: Admin - Zdeněk Jindra, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Dobrý večer, neznáte prosím někdo sběratele starožitných šperků. Ač nerad, jsem nucen prodat rodinný šperk - zlatý prsten s akvamarínem (viz foto) a cena ve starožitnostech mě skutečně pobavila; jiná firma zase chtěla šperk kompletně rozebrat (zlato, akvamarín, český granát), což se mi nelíbilo. Kdybyste o někom věděli, napište sem kontakt nebo odkaz. Děkuji. MK, e-mail: marekkyjovsky@seznam.cz

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Jednak jsi dal dotaz do špatné sekce a za druhé pokud tu chceš něco inzerovat k prodeji, musíš napsat požadovanou cenu.
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/pravidla-diskuzniho-fora-sberatel-com-14958x1155
Registrovaný uživatel
Kdo chtěl šperk rozebírat? Díval jsem se v rychlosti na ceny akvamarínů - tahle velikost cca 80 dolarů (VVS kvalita o něco víc).
Cena ve starožitnostech mě skutečně pobavila... Je to těžké, šperků je hodně. Zlato je trvanlivý materiál, takže šperky spíš přibývají. Ve starožitnictví to bude nejspíš ležet.... Co zkusit nějakou aukci?
Registrovaný uživatel
Čistota IF cca 240 usd.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem

Nové téma Další příspěvek

Stránka: 1

Sběratel.com » Náměty a připomínky » Kdo zná sběratele starožitných šperků?

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1