Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
TOml: on sbira asi znamky. Sevci: no jestli se ukaze nekde na ceskym webu nebo Ebay bezpecne se pozna. Takovej kousek se ukaze jednou za dlouhy cas. :-/ Ale chapete to? oni davaj bezpecnostni obalku pod baliky nebo co :-/
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Taky sběratel? Nebyl v té aukci druhý? :D

To je na kolaps,ale TomL ma pobavil. :D
-s-
Registrovaný uživatel
Snáď sa vie u koho bol,či nie?
-s-
Registrovaný uživatel
No on rozvez cca100 baliku. Ale vsechno v pohode, tet mi ji privezl. Vytratil ji v jedny ulici kde vykladal hodne baliku. A kdyz to tet objizdel a hledal tak ji nasel :-) Uplny dramata dneska
Registrovaný uživatel
Tomu se říká "z prdele klika" :)
Registrovaný uživatel
To byla fakt klika, jeste ze tu obalku nekdo nezvedl nebo ji nekdo neprejel, cele odpoledne jsem z toho chytal infarkty (-: Pro zajimavost ji postak ztratil cca 250m od mista kde ji razic pred 380lety vyrazil ,.) .
Registrovaný uživatel
Dobří holubi se vracejí...Chcela ísť domov. :D
-s-
Registrovaný uživatel
Tak nám toho krasavce ukaž / samozřejmě nemyslím pošťáka/ ;)
Registrovaný uživatel
Fotka pošťáka by možno nebola vhodná min.pre mladistvých,keď tak poctivo hľadal... :roll: :D
-s-
Moderátor
turtleoverhead napsal
Tak nám toho krasavce ukaž / samozřejmě nemyslím pošťáka/ ;)


Tu je:

https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/rodove-a-cirkevni-razby_post_-441280#post441280
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Kňaz oslavoval tri desaťročia pôsobenia v jednej farnosti.
Na slávnosti sa zúčastnila celá miestna honorácia. Príhovor mal predniesť významný politik. Ako majú politici vo zvyku, meškal, nuž sa oslávenec musel ujať slova sám.
Pravdupovediac, keď som sem prišiel, prvý dojem bol strašný a vtedy by mi ani na um nezišlo, že tu vydržím tridsať rokov. Nemôžem porušiť spovedné tajomstvo, ale toľko povedať môžem, že môj hrozný dojem zapríčinila hneď prvá spoveď. Ten človek bol neverný manželke so šéfovou ženou a kvôli nej spreneveril veľkú sumu. Potom kvôli nej vykradol klenotníctvo a keď sa ho policajti pokúšali zastaviť, jedného z nich zrazil a ušiel. Pre mňa ako pre začínajúceho kňaza to bol šok. Ale potom, ako som postupne spoznával všetkých milých ľudí z farnosti, začali roky bežať ako voda.
O chvíľku sa dostavil meškajúci politik a keď zistil, že slávnosť sa už začala, rozhodol sa byť stručný:
Prepáčte, drahí priatelia, moje meškanie. Vidím, že som sem dnes prišiel ako posledný. Na jedno však môžem byť pyšný. Keď u nás pred tridsiatimi rokmi náš oslávenec začínal, mal som tú česť, že som bol prvým človekom, ktorý sa uňho vyspovedal.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
to je tak, když blbec narazí na blbce.
Registrovaný uživatel
konečně se můžeme začít těšit... http://video.idnes.cz/?c=A170118_142652_eko-zahranicni_rts&idVideo=V170118_113404_zpravodaj_eli
Registrovaný uživatel
- Gazda sadí zemiaky,idě okolo cigán
- Tak čo sused,sadíte,sadíte?
- Áno,sadím..
- Tak len viac nasad'te,aby aj vám ostalo.... :lol:
Registrovaný uživatel
Policajt zastavuje vodiča a hovorí mu: "Pán vodiči, už siedmykrát vás zastavujem a hovorím vám, že strácate náklad."
"A ja vám už po siedmykrát hovorím," odpovedá vodič, "že je námraza a ja posýpam cestu."
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Námraza je aktuálne asi výraz nedostačujúci.Tu u nás,neďaleko,(asi 10 km) ju našli.
-s-

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
fakt? asi před týdnem jsem tuhle fotku viděl s odkazem, že je to z ruska...
Registrovaný uživatel
Overím to,poznám viac ľudí,ktorí tam bývajú.
Ten,ktorý to fotil (údajne sa dobre zľakol), to poslal kamošovi a od neho to mám ja.Viac neviem.
-s-
Moderátor
Je to smutné a lidé se smějí. Existují i uprchlíci zamrzlí v kostce ledu a lišky také v ,moha provedeních U zvířátek mi to opravdu vadí. Píši u zvířátek. :mrgreen:
Registrovaný uživatel
To ani nie je na smiech.Je to skôr také...desivé.Pod priehľadným ľadom by mal skôr "pózovať" kapor a nie Firefox. :D
-s-
Registrovaný uživatel
liška, uprchlík, who cares? jako senzace na internet a nějaké ftípky dobrý, ale tím to začíná i končí :D
Registrovaný uživatel
Škoda líštičky , žiaľ to je život .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://magazin.aktualne.cz/kuriozity/nemecko-obletela-fotografie-zamrzle-lisky-v-bloku-ledu-mela/r~a181e6a0d9ac11e694810025900fea04/?redirected=1484998927

tady máte tu lišku, je to z Německa a ten co jí našel se nezlakol, ale "myslivec Franz Stehle, který lišku z ledu vyřízl a vystavil na svém dvoře."

Ale koukám že je možná vycpaná :D
« Poslední úpravu provedl(a) Renegatus Paul v 21. 1. 2017, 12:46. »
Registrovaný uživatel
rusko nebo německo... ale slováci si vždy vše přisvojí, kousek od nás :D
Registrovaný uživatel
Pôjdem sa tam pozrieť.Ešte dnes.Fotku mám asi týždeň,musí tam byť,nemohla rozmrznúť.Ak tam bude,odfotím.Mne to bolo podané tak ako som napísal.Samozrejme to môže byť tak ako píšete,niekto si možno robil prdel... ;)
"fo",nepoznáme sa ? :D
Tej nemeckej trčia uši a je vodorovná (ľadorovná v tomto prípade)
-s-

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1031 1032 1033 1034 1035 1036 1037 1038 1039 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1