Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/428870-svedsky-policista-na-facebooku-vyjmenoval-narodnosti-zlocincu-a-je-v-maleru.html
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Tak už ju majú ... :(
Zadržali mladú Slovenku, ktorá spálila a pomočila Korán

video1 / video2
Registrovaný uživatel
Sheila je typické meno pre dievčinu z Ružomberku. :mrgreen: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Tak kdo z vas mi prehazuje moje jak jsem si myslel blaznive vysoky limity (asi to nekdo chce blaznivejs nez ja) na 3krejcar na dnesnim FOSu?
Registrovaný uživatel
MÁM NA DNEŠNÚ DOBU VEĽMI DOBRÝ MESAČNÝ PLAT…

Vážená slovenská vláda,mám na dnešnú dobu veľmi dobrý mesačný plat 500 EURO čistého. Napriek tomu Vás žiadam o pridanie 292 EURO mesačne, aj keď podľa Vás je tento plat postačujúci. Môj plat by po zvýšení predstavoval 792 EURO, čo je stále menej ako majú napríklad v Grécku.
Svoju žiadosť odôvodňujem takto: Mám dve deti a ženu, ktorá je s nimi v domácnosti. Bývame v jaskyni, nájom neplatíme. Mydlo a pracie prostriedky nekupujeme a pretože sa umývame v potoku, neplatíme ani za vodu.
Za elektrinu a plyn tiež neplatíme, pretože žiadne spotrebiče nevlastníme. Odevy a obuv taktiež nekupujeme, pretože ich zhotovujeme z kožiek lesnej zveri.
Do práce chodím pešo, teda peniaze nepotrebujem ani na MHD.
Na dovolenku ani na víkendy nikam nechodíme, do kina a do divadiel už vôbec nie. Náš rozpočet vyzerá takto: Raňajky: 2 rožky a voda z potoka – 0,20 EURO Desiata: 2 rožky a voda z potoka – 0,20 EURO Obed: polievka a guláš z bufetu – 3,00 EURO Olovrant: 2 rožky a voda z potoka – 0,20 EURO Večera: polievka a guláš z bufetu – 3,00 EURO; 1 osoba na deň: 6,60 EURO, 4 osoby na deň (otec, matka a 2 deti): 4 x 6,60 = 26,40 EURO, Na 1 mesiac: 30 x 26,40 EURO = 792 EURO. Váš úctivý občan a pravidelný volič.

Odpoveď vlády: Na večeru sa netreba prepchávať, stačia Vám 2 rožky a voda z potoka, veď guláš je ťažký na žalúdok. Potom Vás to bude stáť iba 456 EURO a ešte Vám 44 EURO zostane. Takže ešte stále je Vám z čoho zvýšiť daň a my poslanci si môžeme zvýšiť platy …
S pozdravom váš parlament
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
To mňa poser- co sů inteligenti venku schopní vyplodit. Jak píše Markétka- na toto jednů dojedem.
http://sichtarova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=585918

To je hnus velebnosti ...
Registrovaný uživatel
to, narozdíl od vás, nejsou urážky, jen vysvětlení.
Moderátor
No, nebudu Vás škádlit, na rozumnou diskuzi opravdu nejste vhodný typ. Spojení s demenci je přece jen trochu urážlivé. Již se nedivím, že s Vámi nikdy nediskutuje a věřím, že to někdo smaže, moje i Vaše. Moderátor to jistě udělá. Jinak jsem se docela těšil, že někdo se do diskuze zapojí. Nestalo se, což mně mrzí.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
to, narozdíl od vás, nejsou urážky, jen vysvětlení.


Altmann na rozdiel od Teba je slušný človek a niektorých oblastiach výborný odborník , preto by bolo potrebné prejaviť trochu úcty .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jak praví klasik: "Člověka nepředěláš, jenom se Ti vybarví."

Na tom zjevně nic nezměnil ani internet s možností prohazování identit
Registrovaný uživatel
Altmann ze je slusny clovek? Nezblaznili jste se nahodou? Dobytek ktery vybizi k vrazdeni zen a deti? Tedy uroven teto diskuse klesla na nejhlubsi dno.. Prostor zde dostava i prase co se nestiti podobne nazory verejne presentovat.. Nechutne.. Toto byl posledni prispevek, co jsem sem kdy vlozil..
Registrovaný uživatel
Citovat
Altmann ze je slusny clovek? Nezblaznili jste se nahodou? Dobytek ktery vybizi k vrazdeni zen a deti? Tedy uroven teto diskuse klesla na nejhlubsi dno.. Prostor zde dostava i prase co se nestiti podobne nazory verejne presentovat.. Nechutne.. Toto byl posledni prispevek, co jsem sem kdy vlozil


Anóóó skuste to rozmeniť na drobnejšie ?
Nepostrehol som :shock: :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 18. 2. 2017, 13:27. »
Registrovaný uživatel
Hurley beze slov, protože když nevložíš příspěvek sem, bude to jen přínosem.
Registrovaný uživatel
taho napsal
Hurley beze slov, protože když nevložíš příspěvek sem, bude to jen přínosem.


Hurley je "slniečko" ?
Skutočne neviem kde kolega Altmann je štáč , prívrženec royalizmu je to som postrehol , ale iné ??? :shock:

Počkáme na doplnok... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
pro ty méně chápavé, co nepostřehnou v textu to podstatné... "Jediná šance je lid ve zbraní. Mám rád svoji zemi a myslím, že dozrává čas, kdy za ní budeme muset bojovat. Prostě ty barbary zabíjet a to včetně dětí i žen. "
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
No, nebudu Vás škádlit, na rozumnou diskuzi opravdu nejste vhodný typ. Spojení s demenci je přece jen trochu urážlivé. Již se nedivím, že s Vámi nikdy nediskutuje a věřím, že to někdo smaže, moje i Vaše. Moderátor to jistě udělá. Jinak jsem se docela těšil, že někdo se do diskuze zapojí. Nestalo se, což mně mrzí.


:D diskuze s člověkem, který vybízí k trestním činům, vraždám... no to jistě :mrgreen:
že se nikdo, mimo pár známých nicků, nepřipojil bych hodnotil spíš pozitivně.
Moderátor
Jistě, vytržené z kontextu je to hrozné, hrozivé, toho jsem si vědom, ale stojím si za tím. Jen příklad, který pokud budete mít zájem pochopíte. Dospělí lidé se v zemích, kde je jim nabídnuta pomoc vydávají za děti a vědomě páchají trestné činy, neb je jako děti nelze potrestat..Toto snad nelze popřít. Možná, že se mýlím a mýlil bych se rád, ale tak nějak si myslím, že k tomu dojde. Pokud bych si měl vybrat, budu chránit obyvatelstvo své země. Chápu, že Vám zde vytvářím živnou půdu pro levnou diskuzi.
Registrovaný uživatel
Pokiaľ čítam noviny zo zahraničnej tlače cielene vraždia belochov kresťanov z Európy prípadne v danom štáte Ázie , Afriky vrátane detí , starcov , ako chceš reagovať ferovyobchodnik na situáciu ?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pokiaľ niečo odpovieš ako riešiť situáciu v Európe z ekonomickými utečencami , počet obyvateľov Afrika viac ako jedna miliarda , Ázia viac ako štyri miliardy , Európa päťsto miliónov ???
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
nevím jaké cílené vraždění bělochů/křesťanů máš namysli.
každopádně ekonomických utečenců není zase tolik a většinou jsou to lidi, kteří si můžou dovolit "utéct". ty se i cíleně vybírají, zvou a využívají (např. i u nás v čr je to problém, který brzdí investice firem, růst atd). PROBLÉM může nastat a částečně nastává při masovém měřítku. jediné řešení v naší globalizované společnosti je zabezpečit, aby ti lidi neměli důvod někam odcházet ve velkém měřítku. tudíž je potřeba zvýšit jejich ekonomické možnosti/životní úroveň. prostě peníze řeší každý problém :)
ovšem jak tohle řešení protlačit a dotáhnout... to by bylo pro supermana (viz populismus trump, putin, čína, "demokracie", oteplování, růst obyvatelstva země atd). já věřím, že pozvolný proces lidstvu jinou cestu nakonec nedá a tedy bude dosažena, nebo dojde ke zlomu např. ve formě jaderné války.
Registrovaný uživatel
Vraždenie len kresťaňov , a kde ; dúfam čítaš noviny ?

Pokiaľ si vezmeš nedávnu históriu , všade kde násilne a za cenu príšerného masakru vypudili belochov z krajín tie krajiny začínajú trpieť hladom , neviem domnievaš sa, tí mladý ľudia sem húfne idú študovať poľnohospodárstvo , ekonómiu , lekárske vedy ?
Podľa štatistík to nevypadá tak . ;)

Ja mám svoje roky nejako to prežijem , my sme síce nežili v ideálnom zriadení ,ale teraz čo sa valí ...., normálne doprajem hlavne Tebe ferovýobchodník čím skôr dobrú skúsenosť z obohatenia novej multi - kulti .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
chápu, že chtít fakta, bylo moc. a také ti přeji ať si okusíš, dle tebe, to "nejlepší" co si pod tím představuješ ;)
Registrovaný uživatel
https://www.youtube.com/watch?v=L3wKzyIN1yk&index=27&list=RDu4zb6LUehwY
Registrovaný uživatel
Manželia sú spolu prvýkrát na balete-Labutie jazero.Žena sa nakloní k manželovi
a pýta sa:"A prečo tam tie slečny stále chodia po špičkách?"
Manžel sa zamyslí:" No,je to o labutiach,určite je tam všade nasrané..." :D
-s-
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
chápu, že chtít fakta, bylo moc. a také ti přeji ať si okusíš, dle tebe, to "nejlepší" co si pod tím představuješ ;)


Vieš prešiel som pracovne cca. štyridsať štátov v čase keď ešte nebol celkom svet naopak a nebolo to všade úplne jednoduché , preto mne nemusíš priať nič .

Môžem len vysloviť poľutovanie nad tým čo sa momentálne deje ako je to prezentované - svetlé zajtrajšky... ;)


Prejdem zasa ku svojej obľúbenej činnosti = vtipy. :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1037 1038 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1