Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Altmanne tu je viac takých omylov vstupujúcich do diskusie a IQ tikve. :twisted:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Víte, já jsem jen hloupý vysloužilý voják a my si zakládáme na jednoduchém řešení ...
Tuto větu jsem použil neb to je slavná věta slavného vojáka, kterou pronesl v parlamentu. ferovyobchodnik se chytl na vějičku a prokázal, že je jen trapný lidský omyl. :lol: :lol: :mrgreen:

Bohužel Altmanne, tou větou jste přesně vystihl i sebe sám, mám-li si tedy úsudek dělat podle Vašich příspěvků... :?
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Altmanne tu je viac takých omylov vstupujúcich do diskusie a IQ tikve. :twisted:


Jo, to tedy je :mrgreen: konečně něco smysluplného, veliký Grófiku :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Altmanne tu je viac takých omylov vstupujúcich do diskusie a IQ tikve. :twisted:


začínáš se sebereflexí?
Registrovaný uživatel
jezevec napsal
Altmann napsal
Víte, já jsem jen hloupý vysloužilý voják a my si zakládáme na jednoduchém řešení ...
Tuto větu jsem použil neb to je slavná věta slavného vojáka, kterou pronesl v parlamentu. ferovyobchodnik se chytl na vějičku a prokázal, že je jen trapný lidský omyl. :lol: :lol: :mrgreen:

Bohužel Altmanne, tou větou jste přesně vystihl i sebe sám, mám-li si tedy úsudek dělat podle Vašich příspěvků... :?


k tomu není co veřejně dodat. zbytek pan altmann dostal osobně a věřím, že již nebude na trapný lidský omyl mých rodičů reagovat...
Registrovaný uživatel
http://www.topky.sk/cl/1000791/1610155/Hororova-spoved-teroristu--21--z-Daes--Znasilnil-som-200-zien-a-zabil-500-ludi

Pekne aj napísal ktoré obete boli preferované... , ešte šťastie na južnej hranici je Orbán inak by sme boli viac obohacovaní kultúrov a skutočne živého moslima máme možnosť stretnúť len z obdobia devadesiatich rokov čo sú poväčšine v pohode.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
SKutočne to funguje ; trafená hus stále zagága. :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Tento e-mail byl odeslán diskusním fórem Sběratel.com. Uživatel ferovyobchodnik vám poslal z fóra zprávu.

Sběratel.com

https://www.sberatel.com/diskuse/

sberatel@sberatel.com


nemyslel jsem si, že jste kokot. ale jste...



Pánové, tak náš malý plačtivý hrdina mi až domu zaslal tento krásný meil s dětským vyjádřením. . Je to celkem zajímavé, ale jen to dokresluje jeho charakter a inteligenci.
Registrovaný uživatel
Škoda , zmazal som príspevok kde Vás Altmann , ferovyobchodnik nazval starým ..... to mu nevadilo , že svoju diagnózu sa snaží nanútiť niekomu inému...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
preboha už sa vybodnite na toho vola....
Registrovaný uživatel
grofik napsal
... ešte šťastie na južnej hranici je Orbán inak by sme boli viac obohacovaní kultúrov a skutočne živého moslima máme možnosť stretnúť len z obdobia devadesiatich rokov čo sú poväčšine v pohode.

Veď vydrž kým si ho pani poslankyňa Shahzad dovlečie domov na Slovensko a kým ho Igor postaví na kandidátku do najbližších parlamentných volieb. Ľudia ho prekrúžkujú do parlamentu a potom nás bude poučovať čo je správne a čo nie ...
Poslankyňa Petruchová sa už volá Shahzad. Vydala sa za moslimského utečenca z Pakistanu
Registrovaný uživatel
Brett napsal
grofik napsal
... ešte šťastie na južnej hranici je Orbán inak by sme boli viac obohacovaní kultúrov a skutočne živého moslima máme možnosť stretnúť len z obdobia devadesiatich rokov čo sú poväčšine v pohode.

Veď vydrž kým si ho pani poslankyňa Shahzad dovlečie domov na Slovensko a kým ho Igor postaví na kandidátku do najbližších parlamentných volieb. Ľudia ho prekrúžkujú do parlamentu a potom nás bude poučovať čo je správne a čo nie ...
Poslankyňa Petruchová sa už volá Shahzad. Vydala sa za moslimského utečenca z Pakistanu


Hmmm myslel som , že tuhô fajčia len v SAS ,aééé OĽANO rýchle dobieha . :D ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
tak jsem si, pro pokračování dobrého dne, pustil equilibrium. některým tady by se mohlo hodit to zkouknout...
Moderátor
Nejsem zběhlá v politice a ani neznám tu paní na vozíku. Vím, ale jedno. Muselo jí asi přeskočit na ciferníku. Pro mě nepochopitelná věc. Většina těchto svazků končí neštěstím.
Registrovaný uživatel
No,ale koneckonců,je to tak trochu škoda,že sem už ten šmelinář nechodí.Třeba se teď začnem bavit v klidu třeba o tom,co je velice pěkný,ale nesmí to být chlap:).Jo,ještě dotaz:je tady vlákno příležitostná razítka?Trochu tápu v jednom.Dík.
Registrovaný uživatel
pavlinka napsal
Nejsem zběhlá v politice a ani neznám tu paní na vozíku. Vím, ale jedno. Muselo jí asi přeskočit na ciferníku. Pro mě nepochopitelná věc. Většina těchto svazků končí neštěstím.


Svěrákův Kolja naruby. Slimák získá občanství, ona se zviditelní.
Moderátor
pavlinka napsal
Nejsem zběhlá v politice a ani neznám tu paní na vozíku. Vím, ale jedno. Muselo jí asi přeskočit na ciferníku. Pro mě nepochopitelná věc. Většina těchto svazků končí neštěstím.


Účel světí prostředky. Mladej Pakistánec je v tu ránu "legalizovanej" a konec konců - do takového vozíčku se klidně vejde pár kilo načasované výbušniny, takže Slovenský parlament může třeba bejt zanedlouho celosvětově slavnej.
Až tam případně vypukne pěkný "ohňostroj"...
Moderátor
No tak daleko to snad nedojde, ale stejně tomu teda nerozumím. Poslední zpráva z Norska- cizinců už je víc, jak Norů. Ve Švédsku dělají takový bordel, že jsou z toho všichni na větvi a mohla bych pokračovat.... On celý svět je divný. Včera byl na Zoom dokument o ženských, politých kyselinou. HRÚZA....! No a protože nemají kam jít, tak se vrací k tomu kriplovi, který je polil a jsou rády za střechu nad hlavou. Baba mladá a ten chlap tak o třicet roků starší. To je taky dílo!
No pro Perka- tak založ nové vlákno nebo to přihoď do sekce Poštovní známky- naše a vlákna Turnusové razítko. Neumann má razítka v malíčku a katalogy jakési mám taky.
Registrovaný uživatel
Perk napsal
Jo,ještě dotaz:je tady vlákno příležitostná razítka?Trochu tápu v jednom.Dík.

pavlinka napsal
No pro Perka- tak založ nové vlákno nebo to přihoď do sekce Poštovní známky- naše a vlákna Turnusové razítko. Neumann má razítka v malíčku a katalogy jakési mám taky.

Sme síce v sekcii numizmatika a v téme trochu mimo, ale keď to tu už Perk načal. Toto by si si možno rád prečítal ...
Príležitostné poštové pečiatky na námet dostihy z územia Československa
1. časť / 2. časť
PS: Prípadne poprosím moderátorov o presun do vhodnej témy.
« Poslední úpravu provedl(a) Brett v 20. 2. 2017, 11:58. »
Registrovaný uživatel
Inu nevím zda se mám do tohoto fašistického pré zde vůbec zapojit. Já jako hrdý havlovec, obdivovatel pražské kavárny, sluníčkář a dobroser říkám "UPRCHLÍCI VÍTEJTE!!!!!!!!!" Proč? No poněvadž vím jaké to je žít v zemích zmítaných terorem, válkou, hladem a nemocemoi. Arabské či černé africké děti mají stejné právo žít v míru a lásce stejně jako děti české. Všichni jsme lidé. Všichni pocházíme z Adama a Evy, ať jsme bílí jako sníh či černí jako uhlí.

Chceme vítat. Barcelona demonstrovala za přijetí více uprchlíků!!!!
http://zpravy.idnes.cz/barcelona-demonstrace-uprchlici-dod-/zahranicni.aspx?c=A170219_090147_zahranicni_aha
« Poslední úpravu provedl(a) Jerabek v 20. 2. 2017, 13:13. »
Registrovaný uživatel
Každý člověk s IQ ví, že Islám je ve své podstatě náboženství mírumilovné a mírotvorné. Já osobně byl tedy neměl problém k Islámu s celou svou rodinou konvertovat, tak jako i mnoho slováků, poláků, američanů..
« Poslední úpravu provedl(a) Jerabek v 20. 2. 2017, 13:21. »
Registrovaný uživatel
Jerabek - dvě možnosti:
Provokatér nebo to myslí vážně.
V druhém případě mu doporučuji vystěhování do oblastí, které vyjmenovává a pomoci tam s vybudováním fungující společnosti a to včetně investování vlastního majetku do této činosti.
Registrovaný uživatel
:D reinkarnácia?
Registrovaný uživatel
pavlinka+Brett,díky,je tady jiný vlákno,tak jen stručně:když to nikdo neudělá spíš,tak jak shromáždím víc matrošu,tak to vlákno zkusím založit. Já si myslím,že nejen prací živ je člověk.Tak pro zábavu bych si dovolil vyhlásit takovou malou soutěž:je to za a) šmelinář za b) Voloďa1 ................Voloďax za c) šmelinář+Voloďa1................Voloďax:) Já začnu a tipuju jak nak napsal maroš-reikornace,tedy za c.
Registrovaný uživatel
taho napsal
Jerabek - dvě možnosti:
Provokatér nebo to myslí vážně.
V druhém případě mu doporučuji vystěhování do oblastí, které vyjmenovává a pomoci tam s vybudováním fungující společnosti a to včetně investování vlastního majetku do této činosti.


Saudská Arábia , Dubaj, Omán bude vítať z otvorenou náručov . ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1039 1040 1041 1042 1043 1044 1045 1046 1047 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1