Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
No jo, náš stát už se téměř výhradně stará o věci, do kterých mu nic není.
Registrovaný uživatel
byť se mi nelíbí státní zásahy a omezování podnikání, nemyslím si zrovna, že do tohoto mu nic není...

je to relikt dob minulých. nicméně mělo by být místo i pro výjimky (např. takové kuřárny doutníků s rumem a přáteli... no nevím nevím)
Registrovaný uživatel
Neviem ako to bude ďalej u Vás s možnosťou fajčenia , nám vytvorili fajčiarske miestnosti v nákupných centrách , kde sa nefajčí tam nechodím... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Paul napsal
Chodim sice do nekuřácký hospody, ale někdy jsem chodil i do kuřácký, kde jsem si zapálíl (ano, takovej jsem odpadlík a hnusák a nemoderní člověk).

Prostě jsem si mohl vybrat. Nynější zákaz považuju za dementní.


Antonín Dvořák, blahé paměti by tě ovšem pochválil :)

Aneb jeho známý výrok směrem ke studentům na konzervatoři:
"Vy nekouříte? A to chcete tvořit?"
Registrovaný uživatel
Majú iné "pomôcky" ku tvorbe ... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
U nás na dědině to máme vyřešené. Hospůdka je v budově hasičárny. V hospodě se nekouří.
V hasičské klubovně 2 metry vedle, tu hospoda pronajatou nemá, tam se kouří. :P :P :P :twisted: :twisted: :twisted:
Registrovaný uživatel
http://praha.idnes.cz/protikuracky-zakon-antikonfliktni-tym-vyhlaska-ruseni-nocniho-klidu-1e5-/praha-zpravy.aspx?c=A170603_2330432_praha-zpravy_nub

antikonfliktní tým :D
Registrovaný uživatel
Když jsem přišel před třiceti lety do Sydney, kouřilo se všude, například i v bance nebo v kině. Pak začali dobroserové utahovat kohout, pomalu ale jistě a dnes se naopak nesmí kouřit téměř nikde. Dokonce ani na zahrádkách, v některých parcích a třeba ani na náměstí Martin Place. :'(
Registrovaný uživatel
Hlavná vec , že narkomanov je všade po "koňa"...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nemôžem sa nepripojiť..
Pred pár rokmi sa naša fabrika,po možno niekoľko týždňovom "špekulovaní" (nesúhlasili ani hasiči) NAJVYŠŠIEHO,stala z jedného dňa na druhý nefajčiarskou spoločnosťou.Vylepili nám to všelikade trojjazyčne... :) Nejde o nejakú manufaktúru s 20-30 zamestnancami,treba pridať 2 nuly....A fungovalo to.
Teda aspoň podľa autora návrhu.Trvalo to niekoľko rokov.
Po jeho odchode sa vrátilo všetko do starých koľají Opäť fungujú fajčiarske kútiky a je ich celkom dosť .Tie stovky,ak nie viac ako tisíc ľudí,ktorých spomínaný pán razom zbavil zlozvyku opäť fajčia.Nečakal by som takú recidívu.. :mrgreen:
Alebo to bolo inak?
Ja som si tam nezapálil len keď som tam nebol.Ďalších 95% to isté.Možno vystrašil len tých 5% fajčiarov (tzv.sviatočných).A keby vedel,kde všade sa v dobe zákazu fajčilo a kde horelo :D ,tak by druhý raz takú ko....nu nevymyslel.
Aj keď v jeho prípade by som si taký istý nebol..Ešte dodám,že na nedostatok vysokohorľavých látok si tam u nás nemôžeme sťažovať.Zhorelo by to všetko.
Preto ten nesúhlas hasičov..
-s-
Moderátor
Je to tak. Celý národ bude řešit kuřáky a tak zapomene na ten hrozný bordel našich politiků. Celkem se jim povedlo Vás-nás všechny nakakat. Ale jsou jiné problémy, které pan Sobotka a spol nevyřeší.
Vždyť je tak jednoduché něco zakázat než něco opravdu vyřešit. V Austrálii zakázali kouřit téměř všude to je sice pravda, ale mezičasem také vyřešili řadu problému co nás pálí.
Registrovaný uživatel
Ja som to sem napísal ako ukážku myslenia nejakého (chorého) mozgu.Politici sa do toho vtedy nemiešali.Krčmy,verejné priestranstvá,to je niečo iné.Všade sa to porušuje.Aj v špitáloch...Tak nasadíme komandá... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Ale přece jen je to "pokrok".
První kuřáky zavírala španělská inkvizice do vězení s odůvodněním že je "ďáblův vynález". :roll: :evil: :evil:
stani napsal
Ja som to sem napísal ako ukážku myslenia nejakého (chorého) mozgu.Politici sa do toho vtedy nemiešali.Krčmy,verejné priestranstvá,to je niečo iné.Všade sa to porušuje.Aj v špitáloch...Tak nasadíme komandá... ;)
-s-
Registrovaný uživatel
Veď on to aj je vynález-skazy....Ale funguje to tak,ako to funguje,je to závislosť a tú len veľmi ťažko niekto "vylieči" zákazom,zákonom, zo dňa na deň.UTÓPIA
Ani basa ako v tom Španielsku to nespraví...
-s-
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Když jsem přišel před třiceti lety do Sydney, kouřilo se všude, například i v bance nebo v kině. Pak začali dobroserové utahovat kohout, pomalu ale jistě a dnes se naopak nesmí kouřit téměř nikde. Dokonce ani na zahrádkách, v některých parcích a třeba ani na náměstí Martin Place. :'(


ještěže už dostali rozum....
Registrovaný uživatel
stani napsal
Ja som to sem napísal ako ukážku myslenia nejakého (chorého) mozgu.Politici sa do toho vtedy nemiešali.Krčmy,verejné priestranstvá,to je niečo iné.Všade sa to porušuje.Aj v špitáloch...Tak nasadíme komandá... ;)
-s-


tak na slovensku je to asi běžné, tam porušování zákonů nebude zas tak neobvyklé jak tady píšeš

já jsem tolerantní vůči kuřákům, pokud tím neobtěžují. a taky jich musí být menšina, aby si moc nevyskakovali a nekazili pracovní morálku :D
Registrovaný uživatel
Vyznelo to asi ináč,ako som to myslel.Takže oprava.
To,či je u nás niekde na nejakom verejnom priestranstve (v zmysle námestie napr.) zakázané fajčiť ani neviem.Snáď ani nie.V krčmách,v ktorých zákaz platí (alebo v ich časti),to funguje.
V tom "podniku-fabrike" to nefungovalo ani sekundu.V špitáli som už bol a viem čo,kedy a kde som robil.Ani tam sa fajčiari nezmenia na nefajčiarov.Zväčša sa tam liečia na niečo iné..Samozrejme kto môže,vylezie von.. ;)
Mimochodom ten pán,ktorý nám to v práci vymyslel (nichtraucher gesselschaft :P ) bol z Moravy.Chytrák..
Na túto tému končím.
-s-
Registrovaný uživatel
No, dneska už to bylo v mém oblíbeném Sportbaru horší. Venku v dešti docela plná zahrádka u stolků namačkaných pod stříšku, vevnitř kvůli otevřeným dveřím zima- ani to jedno po práci mi nechutnalo..
Registrovaný uživatel
Stavebne rozdelit krčmu na fajčiarsku a nefajčiarsku,resp vytvorit fajč.kutik...u nas to preslo...aj ja radsej hulim vonku a sedim v nezafajcenej miestnosti a cucam zlayy mok...
Registrovaný uživatel
Príde opilec do trafiky a vraví:
Prosím si jedny bavlnené ponožky.
Prepáčte, ale my tu predávame iba potreby pre fajčiarov.
No a? Veď ja som fajčiar!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Hladá sa dievča, čo vie dobre kúriť ......., na obveselenie starého mládenca. :P :P :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
Však viete čo? :twisted:
Registrovaný uživatel
Spoločná práca je základ. Vždy môžete z neúspechu obviniť niekoho iného.

Brandov zákon:
Jak otriasaš tak otriasaš (pipíka) aj tak posledná kvapka v slipoch skončí.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Šťastný to muž, který neví co to je prostata, nebo hyperaktivní močový měchýř. :D :D
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Šťastný to muž, který neví co to je prostata, nebo hyperaktivní močový měchýř. :D :D


100% tekvicový olej pomôže prostate. :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Altmann napsal
Šťastný to muž, který neví co to je prostata, nebo hyperaktivní močový měchýř. :D :D


100% tekvicový olej pomôže prostate. :roll:


mazat? :P

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1056 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1