Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Ihned mi napadne vtipek:
Mladá slečna, Záhoráčka, príde za svojím otcom do nemocnice a pýta sa ho:
"Tato, čo vám je?"
"Prostata."
"Tato, prosím vás, čo vám je?"
"Prostata."
"Tato, pekne vás prosím, čo vám je...?"
Registrovaný uživatel
Nie , primiešavať do šalátu prípadne komu nevadí priamo konzumovať ráno , večer jednu čajovú lyžičku užiť .

Do profesionál doplnkov sa primiešavajú ešte dve zložky .
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Starký vykladá zvedavému turistovi:Toto je najzdravšia dedina na svete!
Je tu tak zdravý vzduch, že u nás sa nikto nenarodí ani neumiera...
To nie je pravda skočí mu do reči turista.
Včera tu boli dva pohreby.
To bol lekár a hrobár, umreli od hladu.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Windows Vista konečne po rokoch ukázal svoje kvality, pretože ako jediný podporovaný systém nevnucuje svojim užívateľom Windows 10.

Povedala: „Bola som zlá, poriadne ma vytrestaj!“
A tak som jej nainštaloval Windows 10...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
!!! Konečně je to tady !!! Microsoft už umí cestovat v čase !!!

Stačí když má minuta 61 vteřin. Jak prosté :lol:

Takže za rok omládnete o krásných 142,4 hodin

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
tomi napsal
Stavebne rozdelit krčmu na fajčiarsku a nefajčiarsku,resp vytvorit fajč.kutik

No nevím. Stréc jasně říkal, že jediný smysl má úplný zákaz. Všechno ostatní je na hovno a například stavební rozdělení často ani není rozumně možné (přes polovina hospod má jen jednu cimru) a VZT, stejně jako ty stavební úpravy, jsou drahé. Navíc, když se rozhodne, že kouření zakáže sám, že kuřáci budou mít blbý kecy a půjdou ke konkurenci, kde sice pivo stojí za hovno a půllitr je pokrytý dehtem, ale závislost je prostě závislost. (Stréc má hospodu už přes 100 let a ten druhý, byť není tak radikální, tam tu hospodu kupoval myslím prapraděda nebo praprapraděda.)

Ale stejně je krásné, že zastánci kouření mají plno keců o demokracii a svobodách a přitom kuřáci jsou jednak nedemokratičtí a dvak klidně porušují svobodu (o zdraví ani nemluvě) normálních lidí, čili nekuřáků, ale to nikomu asi nevadí.
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 17. 6. 2017, 2:01. »
Moderátor
Sedí rybář na břehu řeky a loví ryby (co taky jiného), když tu se z vody vynoří krokodýl a ptá se: "Tak co, berou, berou?"
"Ále, ani ťuk."
"Tak se na to vyser a pojď se vykoupat."
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
tomi napsal
Stavebne rozdelit krčmu na fajčiarsku a nefajčiarsku,resp vytvorit fajč.kutik

No nevím. Stréc jasně říkal, že jediný smysl má úplný zákaz. Všechno ostatní je na hovno a například stavební rozdělení často ani není rozumně možné (přes polovina hospod má jen jednu cimru) a VZT, stejně jako ty stavební úpravy, jsou drahé. Navíc, když se rozhodne, že kouření zakáže sám, že kuřáci budou mít blbý kecy a půjdou ke konkurenci, kde sice pivo stojí za hovno a půllitr je pokrytý dehtem, ale závislost je prostě závislost. (Stréc má hospodu už přes 100 let a ten druhý, byť není tak radikální, tam tu hospodu kupoval myslím prapraděda nebo praprapraděda.)

Ale stejně je krásné, že zastánci kouření mají plno keců o demokracii a svobodách a přitom kuřáci jsou jednak nedemokratičtí a dvak klidně porušují svobodu (o zdraví ani nemluvě) normálních lidí, čili nekuřáků, ale to nikomu asi nevadí.


Ani jeden fajčiar poväčšine nedostane Alzhaimera, platia dane atď...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Nikto na svete nie je zbytočný.
Aj ten najväčší somár môže slúžiť ako zlý príklad.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
pavelgregor napsal
!!! Konečně je to tady !!! Microsoft už umí cestovat v čase !!!

Stačí když má minuta 61 vteřin. Jak prosté :lol:

Takže za rok omládnete o krásných 142,4 hodin

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem


To mi připomíná IP adresu v jednom US filmu, kde "expertka" zadava něco jako 128.317.12.101 :)
MS nikdy nebyl na špičce vývoje, ale od té doby, co zaměstnávají jako programátory Indy s koupenými tituly, už se nedivím ničemu.
Nicméně je iSQL opravdu produkt MS? čekal bych spíš MS-SQl (chybějící blijící smajlík).
« Poslední úpravu provedl(a) tenzor v 18. 6. 2017, 19:59. »
Registrovaný uživatel
Haus numera v IP adrese a je ochrana před žalobou vlastníka dané IP adresy, stejně jako telefonní čísla začínající 555. iSQL je command line utilita pro spouštění TSQL na MSSQL. A ta hláška je korektní, protože v SQL skriptu je datumová konstata v textové prezentaci, která na datum prostě převést nejde.
Moderátor
Nesmysl, stačilo by použít neexistující IP.
Díky za info ohledně iSQL. S MS SQL jsem měl naštěstí jen povrchní zkušenosti.
A pokud jde o tu hlášku, pochybuju, že Pavel zadal nesmyslnou hodnotu, aby se pak "chlubil" tímhle :)
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Nesmysl, stačilo by použít neexistující IP.
Díky za info ohledně iSQL. S MS SQL jsem měl naštěstí jen povrchní zkušenosti.
A pokud jde o tu hlášku, pochybuju, že Pavel zadal nesmyslnou hodnotu, aby se pak "chlubil" tímhle :)


I tak by producenti riskovali žalobu za několik let - tyhle věci týkající se soukromí přestaň poměřovat kontinentálním frivolním pohledem. A teď už to navíc nejde použít neexistující, protože rozsah IP4 už je vyčerpán.

A co v tom skriptu je, ví Pavel, ale pokud je tam slučování řetězců do textové konstanty, může z toho vyadnout i takováhle blbost.
Registrovaný uživatel
To jsou tzv. "matematické paradoxy"
Příklad: 4 - 2 = 4
Důkaz: Dostanete v hospodě 4 facky. 2 facky vrátíte. Kolik vám jich zbude? 4!
:P :twisted: :twisted:
pavelgregor napsal
!!! Konečně je to tady !!! Microsoft už umí cestovat v čase !!!

Stačí když má minuta 61 vteřin. Jak prosté :lol:

Takže za rok omládnete o krásných 142,4 hodin

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
Príslušníci " pražské kavárny " na čele s neúspešnou herečkou Bárou Štepánovou požiadali nadávno Jiřího Suchého, herca, speváka a básnika, jedného zo zakladateľov divadla Semafor, aby sa k nim pridal v boji proti prezidentovi Zemanovi, pretože inak si ho prestanú vážiť. Jeho odpoveď je hodná veľkého umelca :
- " Ani jsem nevěděl, že si mě vážíte. A tak ani nebudu vědět, že si mne nevážíte.. "
_______________
http://notafilia-smith.blogspot.com/
Môj blog o bankovkách platných na našom území, a o ich zbieraní.
http://wartberg-szenc.blogspot.com/
Prechádzka mestom, pomocou dobových pohľadníc.
Registrovaný uživatel
Príde chlap do galantéria a chce smútočnú pásku. Predavačka sa pýta, či chce širokú alebo nejakú užšiu.
"A pani, nie je to snáď jedno?"
"Nie, pane. Keď je veľký smútok, má byť páska široká. Keď je menší smútok, stačí užšia páska."
Chlapík sa zamyslí a hovorí:"Tak to mi dajte čiernu niť. Mne umrela svokra."
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
« Poslední úpravu provedl(a) grofik v 19. 6. 2017, 19:57. »
Moderátor
smith napsal
Príslušníci " pražské kavárny " na čele s neúspešnou herečkou Bárou Štepánovou požiadali nadávno Jiřího Suchého, herca, speváka a básnika, jedného zo zakladateľov divadla Semafor, aby sa k nim pridal v boji proti prezidentovi Zemanovi, pretože inak si ho prestanú vážiť. Jeho odpoveď je hodná veľkého umelca :
- " Ani jsem nevěděl, že si mě vážíte. A tak ani nebudu vědět, že si mne nevážíte.. "


Bylo to trochu jinak. Stalo se to v době, kdy byl Jiří Suchý navržen na vyznamenání (které posléze obdržel od prezidenta Zemana):

"Když bylo zveřejněno, kdo má být vyznamenán, dostal jsem několik e-mailů a dopisů, ve kterých mně lidé, které jsem neznal, ukládali, jak se mám zachovat. Někteří z nich trochu přitlačili na pilu a oznamovali, že jestliže vyznamenání přijmu, přestanou si mě vážit. Protože jsem do té doby netušil, že si mě váží, nevadilo mi ani, že s tím přestanou. Spíš mi vadilo, že se snažili mě, člověka svéprávného, zmanipulovat, abych dělal, co by rádi viděli. To bych si já vůči nikomu nedovolil."
Registrovaný uživatel
ovšem tohle vypadá hodně zajímavě... http://zpravy.idnes.cz/volebni-model-pruzkum-cerven-2016-dnn-/domaci.aspx?c=A170619_125922_domaci_hro
Registrovaný uživatel
ty vole,
komanci druhi v poradi.
toto je mozne fakt len v Cesku.
_______________
Registrovaný uživatel
tak na druhou stranu, jsou umírněnější než čssd :DD
Registrovaný uživatel
no ale pitomci o nic mensi.
_______________
Registrovaný uživatel
Copak komanči, ti si už léta drží zhruba takové procento s velmi pomalu sestupnou tendencí (myslel jsem, že budou vymírat rychlejc...). Spíš mě děsí ta první příčka. Takový masivní příklon k levici je alarmující.
Registrovaný uživatel
levice, pravice, vždyť je to úplně jedno..prvních 7 stran v tabulce nevolitelnejch.
Já snad půjdu volit piráty :)
Registrovaný uživatel
Jako jedinou uchazejici moznost vidim Robejskovy Realisty, bohuzel prezentaci maji velmi nevyraznou na to aby se o nich lide dozvedeli.
Registrovaný uživatel
Říká se, že každý volí s rukou na peněžence. Pro tyhle volby udělám výjimku, pro mě to bude referendum o muslimech.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1057 1058 1059 1060 1061 1062 1063 1064 1065 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1