Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Z grafu je na pekne vidiet, ze Slovensko pokulhava v polnohospodarstve za priemerom a ludia v cesku a na morave sa vydali cestou industrilizacie :shock:
Registrovaný uživatel
drkelt napsal
...mám tomu rozumieť tak, že potravinová sebestačnosť krajiny = zaostalosť krajiny? Lebo iba to mi z toho vychádza.


Nie je to presné , záleží na zemepisnej polohe a klíme , ale v našich končinách áno...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
stani napsal
Tak si to myslel? Je to v poriadku.Len tomu nerozumieš.
https://jazykovaporadna.sme.sk/q/7174/
2009,šedý priemer z vašej strany...
-s-


ne, myslel jsem to, jak omezující myšlení může být...
Registrovaný uživatel
Žena vojde do miestnosti, v ktorej sa milujú :Som rada, pani domovníčka, že ste sa mi počas mojej služobnej cesty postarala o domácnosť, ale o tohto vtáka sa už viem postarať sama!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Pavel_III napsal
gorila: A to by mne zajímalo, který to jsou. Já furt tak nějak naivně předpokládám, že jsou stejný biologický druh jako já nebo ty, dokonce že jsou řádnými občany toho či onoho státu, stejně se rozlišují na dvě pohlaví (skutečných hermafroditů je mezi homo sapiens sapiens minimum).
Takže čekám na tu odpověď kteráže to práva vlastně nemají. Ale opravdu očekávám nějakou reálnou a smysluplnou věc, ne smyšlenku, že dva samci zplodí spolu mládě, to, jak jsem už psal, si musí stěžovat někde úplně jinde - u nejvrchnějšího inženýra.


já jsem to napsal, není tak těžké si to domyslet... ale hlavní cenzor se rozhodl, že si užije moci


JE

Na druhou stranu chápu, že tato společnost je příliš silná na to aby byla zlikvidována vojensky (nepočítáme-li UFOny a všelikvidující jadernou válku), má tudíž postaráno o klid, nudí se, vymýšlí pi**viny, zahnívá, degeneruje a rozkládá se zevnitř. Prostě, nějak zHYNOUTI musí!

Nebo jsi měl na mysli nějaké takové důvody?:
http://tn.nova.cz/clanek/zpravy/zahranici/mlady-homosexual-ubodal-sveho-kamarada-20-a-jeho-pritelkyni-20.html (mimochodem, důležitý je, že byl policejně přihlášen na facebooku, to je taky zlo samo samo o sobě)

Anebo Čunkem zmíněný případ jak homosexuál ubodal svěřené dítě?
Registrovaný uživatel
Panenko skákavá ...

Antifašistický bojovník a humanista

Pätnásťročný LIBTARD [cháp, ako mentálne narušený-kaviarenský liberál a slniečkár].V Xtalk TV povedal moderátorovi, že by chcel viac imigrantov v Česku a, že by navýšil kvóty. Títo Libtardíci sa pasujú za antifašistov, humanistov a skrývajú sa za lásku. V skutočnosti sa jedna o veľmi zdegenerované jedince s rozbitými telíčkami, ktorých priťahuje rovnaké pohlavie.
Registrovaný uživatel
Miluji hodnocení :DD
Registrovaný uživatel
Domnievam sa , že nie som tvrdý konzervatívec ,ale toto čo predvádzajú tzv. štandardné politické strany a hlavne kam nás "vedú" ... skutočne by to chcelo poriadnu zmenu , hodne rýchlo...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Já třeba konzerva jsem. Aké taky, troufám si říct, taky realista. Takže pragmaticky. Platon vede lidstvo do záhuby. Ale já se bouřit nebudu ;)
Registrovaný uživatel
Ako sa darí tvojmu mužovi v nemocnici po tej dopravnej nehode?
Ale, nebude to asi nič moc, má len niečo s pätami. Včera mi totiž telefonovali z patológie.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Poradí nejaký pamätník? Československý časopis okolo roku 1970 V ktorom bol na zadnej strane vždy nejaký text populárnej piesne ? To si spomenie na názov? :)
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Myslím, že to byla Sedmička.
Registrovaný uživatel
Priatelia....bude niekto drazit tu
http://www.numismatika.cz/web/Plastika/D113_Katalog/obsah.htm

Rad by som nieco...
« Poslední úpravu provedl(a) tomi v 16. 10. 2017, 20:34. »
Registrovaný uživatel
V Nemecku sa zbláznili... Nemecký minister chce zaviesť moslimské sviatky
_______________
Processed coin catalogs 3.750 Auctions / 30.634 Lots
Všetko o bankovkách www.mojazbierka.sk :)
Sent from my ZX Spectrum
Registrovaný uživatel
v dánsku zase chtějí povinně zavést vánoce...
Registrovaný uživatel
Oni to tam nemajú?
-s-
Registrovaný uživatel
DOSTAL JSEM DOPIS OD CHARITY, ZDA NA VÁNOCE NECHCEME UPRCHLÍKA
NAPSAL JSEM JIM, ŽE SI TO MUSÍM ROZMYSLET, PROTOŽE DOTEĎ JSME VŽDYCKY MÍVALI KAPRA. ;)
Registrovaný uživatel
Mal si im odpísať, že v tvojom prípade by to bol kanibalizmus ;)
Registrovaný uživatel
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

sigur napsal
Mal si im odpísať, že v tvojom prípade by to bol kanibalizmus ;)
_______________
Registrovaný uživatel
Dostalo se mi do ruky toto. Má to cenu stříbra, nebo i něco víc? Chci to zkusit prodat na A. Ale nevím od jaké ceny. Od korunky asi ne...teď je tam chaos na experimenty.

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Moderátor
A k čemu jsou podobné repliky vlastně dobré? A k čemu má replika vlastně certifikát autentičnosti? A o jakou autentičnost vlastně jde? Že to je autentický suvenýrový výrobek?
Registrovaný uživatel
To vše chápu. Já to nevyrobil, ani nekoupil. Chci se toho zbavit a zajímá mě cena toho stříbra.
Registrovaný uživatel
tomi napsal
Priatelia....bude niekto drazit tu
http://www.numismatika.cz/web/Plastika/D113_Katalog/obsah.htm

Rad by som nieco...


Najde sa dobra dusa?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
A k čemu jsou podobné repliky vlastně dobré? A k čemu má replika vlastně certifikát autentičnosti? A o jakou autentičnost vlastně jde? Že to je autentický suvenýrový výrobek?

K čemu je to dobré? Jednak prodávat stříbro /zlato/ za mnohonásobnou cenu a potom aby je různí chytráci různě upravené prodávali jako originály. :evil:
Registrovaný uživatel
Zhovárajú sa dve lastovičky:Počuj, myslím že túto jeseň do Afriky nepoletíme!
A to už zas prečo?
No bojím sa že EÚ prijme opatrenia, a nebudeme sa môcť na jar vrátiť späť do Európy!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1066 1067 1068 1069 1070 1071 1072 1073 1074 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1