Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
tak ano, národní hrdost není nacionalismus. ale jak mám být hrdý na národ(ní), když tady tolik magorů volí opakovaně zemana, spd, komunisty... ano

:D
V podstatě každý kdo volil jinak než ty je magor ;)


tyvole, tvojí domýšlivost bych nikomu nepřál :D
Registrovaný uživatel
Mě fascinuje, jak tady všichni mají ve všem jasno a přesně vědí, co by bylo, kdyby... :D .... jen vlad_dracul1989 - s těma rusákama evidentně nevíš o čem mluvíš... ale jestli ten nick je i rok narození, pak to asi chápu...

A pro Altmanna za jeho opět velmi duchaplný příspěvek jeden odkaz: https://zpravy.idnes.cz/kybersikana-nenavistne-prispevky-na-facebooku-kamil-kopecky-rizikova-komunikace-bezpecnost-id7-/domaci.aspx?c=A171107_104544_domaci_nub
_______________
Registrovaný uživatel
Turtle,
tomuhle se u nás říká demokracie. Řekl bych, že v Austrálii je to lepší.
Registrovaný uživatel
Jak mám být hrdý na národ(ní), když tady tolik magorů volí opakovaně zemana, spd, komunisty...
Já komunisty nevolím, ale chápu proč je někdo volí. Třeba proto, že...
Za komunistů byla lichva (úrok mezi občany vyšší než 2% ročně) trestný čin.
Komunisté vymysleli hru Sportka. Obyčejný člověk mohl vyhrát velkou sumu peněz a ze zisku se financoval sport. Sazka byla rozkradena - to jsou slova konkurzního správce. Tak se vymyslely dotace ... Po několika letech se zrušily kvůli rozkrádání...
Registrovaný uživatel
jezevec napsal
Mě fascinuje, jak tady všichni mají ve všem jasno a přesně vědí, co by bylo, kdyby... :D .... jen vlad_dracul1989 - s těma rusákama evidentně nevíš o čem mluvíš... ale jestli ten nick je i rok narození, pak to asi chápu...


jeden muj prapraděda bojoval s legiema v Rusku, pradědu zavřeli a ztřískali jako psa, když se slovně vzbouřil proti kolektivizaci a mám i pěknou rodinnou historku, jak si nechal za války ušít boty a hrdinní ruští partyzáni mu je chtěli šlohnout. z druhé strany rodiny, zase jak podobní málem zastřelili jiného pradědu kvůli hodinkám. a pak ty úžasné historky z dob normalizace, co si třeba dovolovaly paničky sovětských soudruhů.

takže mám docela přesné představy, proč je nemít rád. a přesto Němce nesnáším daleko více a plně bych podporoval třeba i pražské taxikáře, pokud by svoje 'legitimní aktivity' cílili výhradně na Helmuty :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
no mě by spíš zajímalo, co tak zlého vám/nám udělali ti současní němci, že je tak nenávidíte...
Registrovaný uživatel
Protože si pořád myslí, že jsou 'Uber alles' a na ničem jiném nezáleží jako na tom. Pořád jim přijde, že všichni okolo nich jsou slouhové. A když se neroztahují všude jejich armády, tak se roztahují jejich firmy.

Ale rozumím, proč jim to dneska spousta z vás žere i když půlce z vás někoho v rodině zastřelili nebo zplynovali a kdyby vyhráli válku, tak všichni mluvíte německy (v lepším případě) :) Vlastně mi přijde, že jediné, čeho skutečně litují, že že prohráli válku - aspoň takový jsem měl dojem na 'Pouti smíření' u Brna, kdy německé děcka šly kvůli pietě za 'německé oběti české soldatesky'.
Už tam chyběl jenom Horst Wessel Lied - říšskoněmecké orlice ne, ty tu u cest máme díky Mattoni xD

A vyloženě jak mi vadí ti dnešní? Třeba tím, jak Merkelová/CDU jedná a vystupuje, jako by Německo byla Evropa a jako by cokoliv jí/jim dávalo právo takto vystupovat.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
no mě by spíš zajímalo, co tak zlého vám/nám udělali ti současní němci, že je tak nenávidíte...


to ferovyobchodnik : dělal jsi někdy v německu?
proto
to vlad_dracul1989: Souhlasím s tebou

ještě bych dodal,že díky bábě Merklové je plná evropa uprchlíků
Moderátor
Svata prostato, Jezevče drahý, co jsem zase provedl, že je to odkaz pro Altmanna? :evil:
Registrovaný uživatel
Jezevec je politicky korektní 😀
Registrovaný uživatel
Zajímavé příspěvky, velká aktivita.
Mohl bych jako začínající sběratel mincí poprosit, aby se aspoň trocha téhle aktivity přesunula do chlubírny?
Registrovaný uživatel
já mám hromadu hezkých až nádherných grošů leopolda, ale chlubit se nebudu :)
Moderátor
opal napsal
Zajímavé příspěvky, velká aktivita.
Mohl bych jako začínající sběratel mincí poprosit, aby se aspoň trocha téhle aktivity přesunula do chlubírny?

Jistě, že máte pravdu, ale nás trápí i další věci a tak se snažíme o porozumění
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Jezevec je politicky korektní 😀


No samozřejmě, to ke mě sedí :-)

Když mi cikáni vykradou auto, prostě řeknu že mi cikáni vykradli auto. Znám ale i pár slušných a chytrých cikánů, takže mi logicky vadí takový prohlášení, jako třeba to Altmannovo, že "cikáni jsou odpad". Čili jsem politicky korektní. :roll:

Když napíšu že Zeman je u mě pomstychtivej a bezcharakterní dědek a Altmann na to, že ho sice nemusí, ale je to pro něj "pan prezident Zeman", tak kdo je teď politicky korektní? No jasně, zase já, protože se navážim do někoho politicky nekorektního. ;)

Já bych řekl, že ta vaše politická korektnost bude věc velmi relativní. Politicky korektní nejspíš bude ten, kdo si dovolí mít jiný názor, než vy, uctívači politické nekorektnosti :shock: :lol:
_______________
Moderátor
Jezevče, já si sice nepamatuji, že jsem napsal, že Cikáni a Romové jsou odpad, ale Vám věřím. Bohužel znám i bílé, kteří jsou ještě horší. Jinak prezident a císař to jsou persony a ať tam bude kdokoliv, musí to pro nás být pan prezident a potom mu lze i vynadat. Když je někdo pomstychtivý nebudu stejný jako on. Já zásadně lidem vykám a apriori je nepovažuji za zlé a pomstychtivé. :mrgreen:
« Poslední úpravu provedl(a) Altmann v 12. 11. 2017, 18:29. »
Registrovaný uživatel
Těch pomstychtivých dědků je v politice víc. Třeba Juncker vyhrožuje, že má notýsek. A že si zapisuje každého, který proti němu něco řekl.
Registrovaný uživatel
jezevec - palec nahoru :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Tož já nevím, ale tady to není?

Altmann napsal
Mám kolegu v Polsku. Mají svoji národní armádu, jsou na ní hrdí. Mají prezidenta, který se nebojí říci jak se věci mají. Mají i cikány, ale cikána do armády nepovolají.Cikán je odpad, který do národní armády nepatří. Proto Polska armáda je hodnocena jako nejlepší z bývalého "východního" bloku. Cikáni se v Polsku bojí a utíkají.
Je to heslovité, ale pochopíte.
_______________
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Brett napsal
sluníčkář, havloid, pravdoláskař... - vidíš to je asi politicky neutrálne označenie.
politicky korektne by mohlo byť napríklad radikálny liberál ... a politicky nekorektne - dobrosráč ...

Ne, to už je nadávka kterou používají mráčkaři, lžimilovníci a nenávistilibovníci.

Pavle asi máš pravdu - je to také oplzlé.
Ak si, ale napríklad človek pozrie debatu s týmto šikovným študentom a predstaví si (čisto teoreticky), že to je zástupca mladej nastupujúcej generácie budúcich politikov, tak ... No proste ako ho nazvať? Je to rojko, snílek, blázon, kokotko, ultraliberál, slniečkár, dobrosráč ... Ako ho správne pomenovať?

Ono – nadávať im – tak sa deje v civilizovanej Európe – v necivilizovanom svete to riešia inak ...
Moderátor
jezevec napsal
Tož já nevím, ale tady to není?

Altmann napsal
Mám kolegu v Polsku. Mají svoji národní armádu, jsou na ní hrdí. Mají prezidenta, který se nebojí říci jak se věci mají. Mají i cikány, ale cikána do armády nepovolají.Cikán je odpad, který do národní armády nepatří. Proto Polska armáda je hodnocena jako nejlepší z bývalého "východního" bloku. Cikáni se v Polsku bojí a utíkají.
Je to heslovité, ale pochopíte.


Jen jsem citoval Poláky ( ale souhlasím s tím). Nebo jste někde četl, že Cikán v jakékoliv armádě bojuje či bojoval za svoji vlast a demokracii? Měli jsme u pluku míšence černocha. V prvé řadě upozornil, že on není cikán, ale černoch, prima mladý chlapec. Znal jsem jednoho cikánského partyzána sloužil v armádě, to je pravda. ANO, můj otec byl rasista, žil v Austrálii a když mně psal o původních obyvatelích, bylo to děsivé čtení.Jezevče, měl by jste se rozhodnout na kterou stranu patříte
Poláci jsou hrdí a my jsme připosraní? Když Vám cikáni vykradou auto zuříte a jsou to cikáni, vy si to myslíte, já to klidně pojmenuji. Je lepší to řešit než dojde k výbuchu vášni.
Registrovaný uživatel
Jasně, že jsou i slušní Cikáni. Můj soused je CSC a jeho dcera má na gymnáziu samé jedničky.
Jenomže já jsem strávil v Mostě víc než 2 dny... :D
Registrovaný uživatel
Cikáni jsou plemeno nečisté, mravů hanebných, Boha neuznávající a druh druha okrádající.
Jan Hus
Registrovaný uživatel
Altmanne, díky, ale já vím přesně ke které straně patřím :mrgreen: :lol: Jsem přece sluníčkář, pravdoláskař a havloid a k tomu všemu teď ještě politicky korektní ;)

A přečtěte si prosím ještě jednou ten můj příspěvek, když už na něj reagujete. I já totiž ty cikány pojmenoval ;)
_______________
Moderátor
Já vím, že v případě potřeby jste mi podával náboje. :roll:
Registrovaný uživatel
opal napsal
Jasně, že jsou i slušní Cikáni. Můj soused je CSC a jeho dcera má na gymnáziu samé jedničky.
Jenomže já jsem strávil v Mostě víc než 2 dny... :D


Ok, ale oni nežijou jen v Mostě, taky je potkávám ;) A ani je hromadně nehájím a nijak neidealizuju.
Jsem ale alergickej na tohle tupý zobecňování, zjednodušování a škatulkování. To totiž nikdy nevede k ničemu dobrýmu...
_______________

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1078 1079 1080 1081 1082 1083 1084 1085 1086 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1