Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Hovorí lišiak líške: Bankári na celom svete tunelujú, sudcovia súdia na politickú objednávku, politici sú skorumpovaní.... a na nás budú zvaľovať, že medzi ľuďmi rozširujeme besnotu... :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Hádajú sa Afričan, Angličan a Slovák, akej národnosti bol Adam.
Afričan hovorí: Adam bol Afričan, pretože len Afričania nosia namiesto oblečenia listy.
Adam bol určite Angličan, - vraví Angličan, - lebo len Angličania sú takí gentlemani, aby darovali Eve rebro!
A Slovák hovorí: Adam mohol byť jedine Slovák, lebo len Slovák si s holou riťou môže myslieť, že je v raji...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
V Rusku sa pýta zahraničný novinár jednoduchého starčeka: Dedo, čo budete robiť, keď v Rusku nastane blahobyt?
Prežili sme vojnu, prežili sme biedu, prežijeme aj blahobyt.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Zavolá si riaditeľ zamestnanca a pýta sa ho: Máte rád teplé pivo?
Nie.
Máte rád spotené ženy?
Nie.
Tak pôjdete na dovolenku teraz v zime!
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Učiteľka napomína neposedných žiakov:
A nehláste sa, keď nič neviete.
Tu nie sme v poslaneckej snemovni.

Profesor sa pýta na skúške študenta:
A teraz by ste sa mohli pokúsiť vysvetliť, kam smeruje transformácia spoločnosti.
Pán profesor, ešte pred hodinou som to vedel, ale zabudol som to.
Človeče nešťastný, ste jediný človek, ktorý to vedel a vy to zabudnete?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Tuhle jsem zaregistroval jednu vzpomínku, jak nějaký ruský potentát před lety říkal (nikoliv oficielně do médií) o nějaké ne úplně povedené akci či reformě: "My jsme se opravdu snažili, ale dopadlo to jako vždycky."
Moderátor
A vůbec, je to možný, že Váleček (Marek Černé Tvrdé Dřevo) bude mít 60?? Jestli stárnem, či co... :?
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
A vůbec, je to možný, že Váleček (Marek Černé Tvrdé Dřevo) bude mít 60?? Jestli stárnem, či co... :?

Nestárneme, to jen ti mlaďoši kolem nás. Když byl mému synovi jeden rok, byl jsem 20x starší než on, Dnes jsem starší jen 1,2x. Počítám ještě a chvíli a budeme stejně staří. :D ;)
Registrovaný uživatel
to uz je vam 120? ty blaho...
Registrovaný uživatel
pardon, 114? - 120 by prece jen asi bylo moc :D
Registrovaný uživatel
No, asi jsem to spočítal blbě :D ale je fakt že šedivých vlasů má víc než já ;)
Registrovaný uživatel
U zubára

Hovorí zubár pacientovi: "Mám pocit, že máte v ruke moje gule."
Pacient: "Áno, mám, nechceme si predsa navzájom spôsobovať bolesť, že???"
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Chlapi mam trochu off-topic temu. Ako to funguje v dnesnej sialenej dobe registracnych pokladni. Ked si objednam z numizmatickeho eshopu stredoveky denar, mal by som k nemu dostat blok? Ved je nemyslitelne aby chudaci obchodnici mali k minciam fakturu, vacsina z nich predsa kupila mince na burzach a tam im nikto doklad nevystavi, takze ako to vlastne ma fungovat?

Viem ze niektori z Vas su obchodnici, tak mi mozno poradite. Nie su mince nahodou oslobodene od platenia dani?
_______________
vo svete numizmatiky sa rad naucim nieco nove od skusenejsich.
Registrovaný uživatel
Nakupuji jen občas a to jen v jednom obchodě a dostávám fakturu. Do dalšího chodím koukat a pokladnu jsem neviděl.
Moderátor
nevim jak u vas,ale jeste se mi nestalo abych pri nakupu v eshopu nedostal fakturu....jinak mam dojem ze pokud platba za zbozi jde prevodem tak obchodnik eet mit nemusi,pokud nakupujes v kamennem obchode za hotove tak eet byt musi....tedy v CR

Stredo napsal
Chlapi mam trochu off-topic temu. Ako to funguje v dnesnej sialenej dobe registracnych pokladni. Ked si objednam z numizmatickeho eshopu stredoveky denar, mal by som k nemu dostat blok? Ved je nemyslitelne aby chudaci obchodnici mali k minciam fakturu, vacsina z nich predsa kupila mince na burzach a tam im nikto doklad nevystavi, takze ako to vlastne ma fungovat?

Viem ze niektori z Vas su obchodnici, tak mi mozno poradite. Nie su mince nahodou oslobodene od platenia dani?
Registrovaný uživatel
Medzinárodná výprava na saniach:
Rus, Číňan, Nemec a Slovák idú na saniach a za nimi bežia traja vlci.
Rus vyhodí Číňana a povie: To máš za tie Fake!
Vlci sa nažerú, ale potom zase bežia za sánkami.
Rus vyhodí Nemca a povie: Tu máš ty fašista!
Vlci sa opäť nažerú, ale k sánkam sa vrátia. Napokon vytiahne Rus zo svetru kalašnikov a vodku, postrieľa všetkých vlkov a Slovák sa ho opýta: Prečo si toto neurobil hneď?!
A Rus odpovie:
Veď pre štyroch málo a samému nechutí.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Užívateľ : Užívateľ je osoba, ktorá sa snaží pomocou nezrozumiteľného programu a poruchového hardwaru vyriešiť problém, ktorý by bez počítača neexistoval.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/457391-ocekaval-bych-ze-mi-merkelova-bude-kondolovat-rika-manzel-ceske-obeti-teroru-v-berline.html

Je fakt, že si neumím představit, že dnes by si Němci schválili Zmocňovací zákon nebo aspoň stanné právo - přitom i Kanaďani měli jednu dobu vojáky v ulicích a hromadná zatýkání kvůli terorismu.
S nárůstem počtu 'uprchlíků' bude ale zločinnost a terorismus jenom narůstat, takže se zvědavostí sleduji kdy se skopčáci zlomí a ukážou opět co jsou zač :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
S nárůstem počtu 'uprchlíků' bude ale zločinnost a terorismus jenom narůstat, takže se zvědavostí sleduji kdy se skopčáci zlomí a ukážou opět co jsou zač :)

Oni je prostě nacpou dál na východ. :evil:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
vlad_dracul1989 napsal
S nárůstem počtu 'uprchlíků' bude ale zločinnost a terorismus jenom narůstat, takže se zvědavostí sleduji kdy se skopčáci zlomí a ukážou opět co jsou zač :)

Oni je prostě nacpou dál na východ. :evil:


Myslím skôr na západ ...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Jestli to vážně zkusí, tak už nebudeme v EU vůbec, ať si třebas exportéři rvou vlasy a vousy hrůzou.

Ať nám zkusí hodit tucet mešit a sto tisíc Arabů rovnou do xichtů, a uvidí co se tady stane. Jako třeba, Okamura premiér a SPD bude mít víc než ANO.

A Polsko? Tam už tou dobou bude vojenský, tvrdě konzervativní stát, jak za Pilsudského 'Sanace'.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Jestli to vážně zkusí, tak už nebudeme v EU vůbec, ať si třebas exportéři rvou vlasy a vousy hrůzou.

Ať nám zkusí hodit tucet mešit a sto tisíc Arabů rovnou do xichtů, a uvidí co se tady stane. Jako třeba, Okamura premiér a SPD bude mít víc než ANO.

A Polsko? Tam už tou dobou bude vojenský, tvrdě konzervativní stát, jak za Pilsudského 'Sanace'.


Skúsiť to skúsia určite , je dosť zapredaných politikov z nálepkou tzv. štandardné politické strany ostatný sú údajne populisti + vydatná pomoc slniečkárov a prestitútok.
Ámici a Židia ich podľa zákona označujú slovkom "agent" , myslím aj Rusi majú už niečo podobné ošetrené zákonom.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Dneska je už člověk divný tím, když si nemyslí, že za všechen chaos v Evropě můžou ruští agenti.

Kdyby to byla nakrásně pravda, že Rusové ovlivňují všechno a všechny v rámci úžasně propracovaného plánu, tak je to spíš důvod je podpořit: že alespoň někdo má plán a ne jen bordel plný osobních zájmů.

Jako když monarchista Drnek v "Žabách v mlíku" udělal ze Stalina naprostého génia, který málem ovládnul celý svět :)
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1087 1088 1089 1090 1091 1092 1093 1094 1095 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1