Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Zhrniem to .

Katzov zákon: Ľudia a národy začnú jednať podľa zdravého rozumu, až vtedy keď vyčerpajú všetky ostatné možnosti.
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
A o čo teraz ide? Rád by som aj ja niečo múdre napísal (vyjadril sa), ale nejako mi uniká, že čo sa momentálne rieši ... :roll: Nejak sa v tom strácam :'(
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
A přesto se čekalo, že ČSLA projede Bavorama jak nůž máslem a pak přes Rýn na Paříž :) Ovšem, s podporou taktických jaderných hlavic...

VU 6396, Politicke skoleni muzstva, jaro 1976, mjr.Dolezal:
"My valku nechceme, ale jestli nas budou ti kapitalisti a imperialisti porad provokovat tak na ne vlitnem a zazeneme je vsechny do more".
Registrovaný uživatel
mitom007 napsal
VU 6396, Politicke skoleni muzstva, jaro 1976, mjr.Dolezal:
"My valku nechceme, ale jestli nas budou ti kapitalisti a imperialisti porad provokovat tak na ne vlitnem a zazeneme je vsechny do more".

Presne tak - dobre vravel súdruh major! Svine imperialistické... ešte aj tú madelinku na nás poslali ... :evil:
„Vypořádali jsme se s Horákovou, vypořádáme se i s americkým broukem!“
Registrovaný uživatel
vono to nebude tak zlé, mládež nás zachrání :D

https://video.idnes.cz/?c=A171215_121221_tv-zpravy_salv&idVideo=V171215_094820_webtv_salv
Registrovaný uživatel
Citovat
A o čo teraz ide? Rád by som aj ja niečo múdre napísal (vyjadril sa), ale nejako mi uniká, že čo sa momentálne rieši ... :roll: Nejak sa v tom strácam :'(


Pán je nováčik ?
Tlacháreň nie je na hlboké myšlienky... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
vono to nebude tak zlé, mládež nás zachrání :D

https://video.idnes.cz/?c=A171215_121221_tv-zpravy_salv&idVideo=V171215_094820_webtv_salv

Síce tomu nerozumiem (možno to chce viac inteligencie na pochopenie) :roll: , ale nasmial som sa dopopuku :mrgreen: :(

grofik napsal
Pán je nováčik ?
Tlacháreň nie je na hlboké myšlienky... ;)

Pán chce len zapadnúť do kolektívu ;)
Takých ľudí, čo chcú napísať niečo múdre a vo finále to je od hlbokej myšlienky na hony vzdialené je tu bárskoľko, vrátane mňa ... :P
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Citovat
A o čo teraz ide? Rád by som aj ja niečo múdre napísal (vyjadril sa), ale nejako mi uniká, že čo sa momentálne rieši ... :roll: Nejak sa v tom strácam :'(


Pán je nováčik ?
Tlacháreň nie je na hlboké myšlienky... ;)


bo je tady málokdo pochopí...
Registrovaný uživatel
Brett napsal
ferovyobchodnik napsal
vono to nebude tak zlé, mládež nás zachrání :D

https://video.idnes.cz/?c=A171215_121221_tv-zpravy_salv&idVideo=V171215_094820_webtv_salv

Síce tomu nerozumiem (možno to chce viac inteligencie na pochopenie) :roll: , ale nasmial som sa dopopuku :mrgreen: :(

grofik napsal
Pán je nováčik ?
Tlacháreň nie je na hlboké myšlienky... ;)

Pán chce len zapadnúť do kolektívu ;)
Takých ľudí, čo chcú napísať niečo múdre a vo finále to je od hlbokej myšlienky na hony vzdialené je tu bárskoľko, vrátane mňa ... :P


tak jsou tady obavy o přežití národa (ehm), a ono mladí jsou odhodlaní a udělají cokoliv... napovel! takže já zůstávám v klidu
Registrovaný uživatel
:D dni pokoja sa nezadržatelne blížia... :mrgreen:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
tak jsou tady obavy o přežití národa (ehm), a ono mladí jsou odhodlaní a udělají cokoliv... napovel! takže já zůstávám v klidu

Veď áno. Viem, že je na sociálnych sieťach taká možnosť dať tomu videu nejaké body - taký palec, čo ukazuje smerom hore. Ale ja som tam neni zaregistrovaný a neviem to. Inak by som im určite ten bod dal. Akože sa mi to ľúbi - že paráda ... 8) Alebo sú tam aj také skupiny priateľov tuším, tak by som sa k nim asi pridal - teda, ak ny ma medzi seba vzali ...
Registrovaný uživatel
brou

https://ekonomika.idnes.cz/akcie-cena-cerny-patek-burza-krach-dlr-/eko-zahranicni.aspx?c=A171209_369588_eko-zahranicni_rts
Registrovaný uživatel
Vybrať zisky , čakať z hotovosťou na novú príležitosť. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Hezký den,
srandisti a já se divím, že může odpovědný politik řknout:
" V případě nebezpečí zmobilizujeme armádu a do šesti neděl je schopna zasáhnout a odvrátit nebezpečí"
Přeložím:
Dle branného zákona povoláme 100 000 mladých lidí do věku 30 let, kteří o armádě nic neslyšeli, povoláme Altmanny, kteří je vycvičí a do šesti neděl pošlu na smrt.

Toto chcete???

Já tedy ne. Nechci svá vnoučata a Vaše děti posílat nevycvičené proti vycvičeným hrdlořezům třebas mohamedánům!
Moderátor
Do šesti neděl by bylo po válce... tedy v případě skutečné války.
Moderátor
no vida, Vy to víte a to nejste politik. No a to ostatní si myslíte půjde mimo nás? :shock:

Chceš-li mír- připravuj válku ( to já ne, ale souhlasím) :? :x
Registrovaný uživatel
tenzor napsal
Do šesti neděl by bylo po válce... tedy v případě skutečné války.


Domnievam sa za 24 hodín by bolo po vojne , päť a pol týždňa ten kto prežije nechápavo hľadal priateľov na Facebooku. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Já s Vámi naprosto souhlasím. Přežiji jen politici, kteří nás jak je tomu zvykem obětuji. Hlavně klídek, srandičky a nic vážného. Tak takhle to nějak vypadalo těsně před pádem Římské říše :shock: :evil: :evil: :evil: :roll:
Moderátor
Altmann napsal
Chceš-li mír- připravuj válku ( to já ne, ale souhlasím) :? :x

Nemělo by to být: "Připravuj se na válku!"? Válku připravoval třeba Hitler a ten mír teda nechtěl. Leda by všichni předem kapitulovali.

Altmann napsal
Já s Vámi naprosto souhlasím. Přežiji jen politici, kteří nás jak je tomu zvykem obětuji. Hlavně klídek, srandičky a nic vážného. Tak takhle to nějak vypadalo těsně před pádem Římské říše :shock: :evil: :evil: :evil: :roll:

Jak to?? :roll: Politici se přece za nás obětují a půjdou v první línii!!

...

Do protiatomových krytů. :mrgreen: :twisted:
Moderátor
Pavel_III napsal
Altmann napsal
Chceš-li mír- připravuj válku ( to já ne, ale souhlasím) :? :x

Nemělo by to být: "Připravuj se na válku!"? Válku připravoval třeba Hitler a ten mír teda nechtěl. Leda by všichni předem kapitulovali.

[quote=Altmann]
Já s Vámi naprosto souhlasím. Přežiji jen politici, kteří nás jak je tomu zvykem obětuji. Hlavně klídek, srandičky a nic vážného. Tak takhle to nějak vypadalo těsně před pádem Římské říše :shock: :evil: :evil: :evil: :roll:

Jak to?? :roll: Politici se přece za nás obětují a půjdou v první línii!!

...

Do protiatomových krytů. :mrgreen: :twisted:
[/quot


Pavle, ten citát není můj, jeden stařičký voják a politik jej vyslovil, dnes se to probírá jen na VŠ. Já s tím také moc nesouhlasím. Asi takto, pokud mi Frantík v hospodě bude nadávat, budu cvičit abych mu rozbil hubu, nebo zaplatím dvou kamarádům a ve třech mu natlučeme. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote=Pavel_III]
Moderátor
A to já vím, že to je citát, jenom si nejsem jist, jestli tam nechybí, v překladu, to "se". A to i přes to, že preventivní údery se občas dělávají (to když ten druhý skutečně tu válku připravuje), jinak je to unfair.
Moderátor
Každá válka je unfer ( to je můj osobní citát) :P :P
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Hezký den,
srandisti a já se divím, že může odpovědný politik řknout:
" V případě nebezpečí zmobilizujeme armádu a do šesti neděl je schopna zasáhnout a odvrátit nebezpečí"
Přeložím:
Dle branného zákona povoláme 100 000 mladých lidí do věku 30 let, kteří o armádě nic neslyšeli, povoláme Altmanny, kteří je vycvičí a do šesti neděl pošlu na smrt.

Toto chcete???

Já tedy ne. Nechci svá vnoučata a Vaše děti posílat nevycvičené proti vycvičeným hrdlořezům třebas mohamedánům!


také je nechci nikam posílat. proto jsem proti vojně atd. včetně tzv. povinné služby a podobných nesmyslů
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
Hezký den,
srandisti a já se divím, že může odpovědný politik řknout:
" V případě nebezpečí zmobilizujeme armádu a do šesti neděl je schopna zasáhnout a odvrátit nebezpečí"
Přeložím:
Dle branného zákona povoláme 100 000 mladých lidí do věku 30 let, kteří o armádě nic neslyšeli, povoláme Altmanny, kteří je vycvičí a do šesti neděl pošlu na smrt.

Toto chcete???

Já tedy ne. Nechci svá vnoučata a Vaše děti posílat nevycvičené proti vycvičeným hrdlořezům třebas mohamedánům!


také je nechci nikam posílat. proto jsem proti vojně atd. včetně tzv. povinné služby a podobných nesmyslů


Tomu se říká pacifismus.
Já obdivuji Švýcarsko je bohaté a na svoji obranu vydává více peněz než pouhá 2 procenta. :x
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
Hezký den,
srandisti a já se divím, že může odpovědný politik řknout:
" V případě nebezpečí zmobilizujeme armádu a do šesti neděl je schopna zasáhnout a odvrátit nebezpečí"
Přeložím:
Dle branného zákona povoláme 100 000 mladých lidí do věku 30 let, kteří o armádě nic neslyšeli, povoláme Altmanny, kteří je vycvičí a do šesti neděl pošlu na smrt.

Toto chcete???

Já tedy ne. Nechci svá vnoučata a Vaše děti posílat nevycvičené proti vycvičeným hrdlořezům třebas mohamedánům!


také je nechci nikam posílat. proto jsem proti vojně atd. včetně tzv. povinné služby a podobných nesmyslů


Tomu se říká pacifismus.
Já obdivuji Švýcarsko je bohaté a na svoji obranu vydává více peněz než pouhá 2 procenta. :x

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1090 1091 1092 1093 1094 1095 1096 1097 1098 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1