Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tomle, dobrej pohled na věc :lol: Půjdeme svorně, ruku v ruce s východem, bojovat proti komunismu 8) Šťastnou cestu, já jdu opačně ;)
_______________
Registrovaný uživatel
jezevec napsal
Tomle, dobrej pohled na věc :lol: Půjdeme svorně, ruku v ruce s východem, bojovat proti komunismu 8) Šťastnou cestu, já jdu opačně ;)


Nechtěl jsem zde již nic psát, ale divím se Vám, že těmto diskuzím věnujete svůj čas.
To je přeci naprosto marné. Nechte těch pár jedinců s velmi povrchním viděním světa, oni si vystačí naprosto sami. Mohou se vzít za ruce a svorně spěchat ke světlým zítřkům. Je nezměníte, mají to v sobě.

Toto je sběratelské fórum, proto se věnujme věcem podstatnějším.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Evropa1 napsal
jezevec napsal
Tomle, dobrej pohled na věc :lol: Půjdeme svorně, ruku v ruce s východem, bojovat proti komunismu 8) Šťastnou cestu, já jdu opačně ;)


Nechtěl jsem zde již nic psát, ale divím se Vám, že těmto diskuzím věnujete svůj čas.
To je přeci naprosto marné. Nechte těch pár jedinců s velmi povrchním viděním světa, oni si vystačí naprosto sami. Mohou se vzít za ruce a svorně spěchat ke světlým zítřkům. Je nezměníte, mají to v sobě.

Toto je sběratelské fórum, proto se věnujme věcem podstatnějším.


No jo, samozřejmě máte pravdu, dobře to vím. Jenže pak sem nakounu, přečtu ty reakce a prostě mi to nedá. Asi je v tom i obyčejná zvědavost, zkusit pochopit proč takhle vůbec někdo uvažuje... ;)
No nic, ale máte pravdu, práce mám nad hlavu a tohle ten čas skutečně žere úplně zbytečně.

Hezkej den ... a dík :)
_______________
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
TomL napsal
jezevec napsal
Drákulo, já Tvoje názory jako Altmann rozhodně nesdílím :roll: To Tvoje komentování a zlehčování doby, kdy tady vládli komunisti, to prostě neskousnu. Ty totiž z tý doby evidentně nemáš naprosto žádnou osobní zkušenost, máš to jen načtený jako Beneše s Masarykem. Problém je, že tohle je doba, která je ještě pořád pro pár lidí u nás docela živá...
Že se to líbí Altmannovi, to se celkem nedivím... když asi byl na té druhé straně :?


Komunismus se pomalu vrací, ale ze západu. Státní dirigismus v ekonomice, omezování svobod v rámci antirasismu ap.

Tak jestli chceme bojovat, je třeba se natočit správným směrem :)

Pro Tomla, :roll:
někdy je lépe mlčet, potom by jste mohl být za inteligenta. Byl jsem sekretář rehabilitační komise, tedy pokud víte o co jde, Ale nejsem jezuita. Co je druhá nebo odvrácená strana nevím, neb všichni žijeme zde.


No nevím, komunismus jsem zažil, byť jen jeho gulášovou formu. Pravda, světlé ideje architektů EU jsou označovány spíš za neomarxismus, ale styčné body jsou jasné. Vyhýbá se to zatím teorii třídního boje, ale stejné žaludky už tam jsou.

Bojovat proti Miloušovi Jakešovi už dneska fakt nemá smysl.
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Komunismus se pomalu vrací, ale ze západu. Státní dirigismus v ekonomice, omezování svobod v rámci antirasismu ap.

Tak jestli chceme bojovat, je třeba se natočit správným směrem :)


I proto mě překvapuje, když údajní 'pravičáci' brání neomarxistický přerozdělovací nesmysl jménem EU, který je sice propracovanější než RVHP, ale stojící za stejnou belu - z dlouhodobého hlediska.

Kdybych byl pravičák, ať už zastydlá konzerva nebo rovnou frankista, tak EU přece pohrdám ještě víc než leninista s bustou Gottwalda na stole.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
V první půlce 50. let dusili komunisti mýho dědu, soukromého zemědělce, který odmítl vstoupit do družstva, přes nucené zemědělské dodávky.
Dneska Vám ve vlastní hospodě nedovolí se rozhodnout, zda se tam bude kouřit nebo ne. Což Vás může zlikvidovat úplně stejně.

Akorát to zdůvodnění se mění..
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Akorát to zdůvodnění se mění..


Zdůvodnění je vlastně stejné: "My to to s vámi myslíme dobře, tak buďte zticha, tak je to správně."
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Světlé zítřky :D
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
Kdybych byl pravičák....


Kdybys byl pravičák, tak se tady na to už vyprdneš a jdeš něco užitečného dělat ...
_______________
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod
Registrovaný uživatel
jezevec srovnávat Havla a Halíka....... Spíše současného papeže a Halíka. Člověk by zaplakal.
Beru si k srdci slova od EvropaI a jdu se věnovat medailím.
Registrovaný uživatel
jezevec napsal
Tomle, dobrej pohled na věc :lol: Půjdeme svorně, ruku v ruce s východem, bojovat proti komunismu 8) Šťastnou cestu, já jdu opačně ;)


Jasně, příjde mi, že o tom je teď celý dnešek. Jedni řeší bývalý komunismus a dnešní Rusko, druzí to, co sem frčí od západu.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
To je kravovina 😁

Když něco nechápete, nemusíte to označovat jako "krávovinu".


To jste právě udělal 😂
Registrovaný uživatel
taho napsal
jezevec srovnávat Havla a Halíka....... Spíše současného papeže a Halíka. Člověk by zaplakal.
Beru si k srdci slova od EvropaI a jdu se věnovat medailím.


Probůh ne, já Halíka s Havlem nesrovnával, to jen podle Altmannovy bojovné reakce jsem odhadoval, že k Havlovi se staví stejně... jako bohužel dnes spousta lidí... ale nevím, třeba se mýlím ;) Každopádně Havel byl pro mě zatím jediným skutečným prezidentem, kterýho jsem zažil a kterýho si vážím. A za tím si jednoznačně stojím ;)

... ale teď už tady vlastně dávno nejsem, jenom tohle jsem musel...
_______________
Registrovaný uživatel
Kolem tábora v Letech u Písku, kde za druhé světové války zemřely stovky Romů, to stále vře. Miroslav Macek proto přišel s návrhem, který by podle jeho názoru mohl diskutéry uklidnit. Jeho řešení je poměrně přímočaré.
„Kdo souhlasí s památníkem, dostane domů složenku na mimořádnou daň (pod daňovými sankcemi) na stavbu památníku, kupříkladu na 1000 Kč. A bude ji dostávat opakovaně, až se patřičná suma vybere. Plátci daně budou spokojeni, neboť chtěli přece památník a jistě jej rádi zaplatí a neplátci též, neboť ho nechtěli a nevidí tedy důvod, proč ho ze svých daní platit. :D
Moderátor
turtleoverhead napsal
Kolem tábora v Letech u Písku, kde za druhé světové války zemřely stovky Romů, to stále vře. Miroslav Macek proto přišel s návrhem, který by podle jeho názoru mohl diskutéry uklidnit. Jeho řešení je poměrně přímočaré.
„Kdo souhlasí s památníkem, dostane domů složenku na mimořádnou daň (pod daňovými sankcemi) na stavbu památníku, kupříkladu na 1000 Kč. A bude ji dostávat opakovaně, až se patřičná suma vybere. Plátci daně budou spokojeni, neboť chtěli přece památník a jistě jej rádi zaplatí a neplátci též, neboť ho nechtěli a nevidí tedy důvod, proč ho ze svých daní platit. :D



:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: No to by se český národ sjednotil :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Památník už je. V Terezíně. A byly tam i bronzové nápisy, než je ukradli Cikáni.
Moderátor
opal napsal
Památník už je. V Terezíně. A byly tam i bronzové nápisy, než je ukradli Cikáni.

Sdílím to co jste napsal !
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Kolem tábora v Letech u Písku, kde za druhé světové války zemřely stovky Romů, to stále vře. Miroslav Macek proto přišel s návrhem, který by podle jeho názoru mohl diskutéry uklidnit. Jeho řešení je poměrně přímočaré.
„Kdo souhlasí s památníkem, dostane domů složenku na mimořádnou daň (pod daňovými sankcemi) na stavbu památníku, kupříkladu na 1000 Kč. A bude ji dostávat opakovaně, až se patřičná suma vybere. Plátci daně budou spokojeni, neboť chtěli přece památník a jistě jej rádi zaplatí a neplátci též, neboť ho nechtěli a nevidí tedy důvod, proč ho ze svých daní platit. :D


já nechci platit důchodcům důchody, šlo by to také tak zařídit?
Moderátor
Zeptejte se svého táty? Třebas Vám odpoví?
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik a my chceme zpět od tebe peníze za tvé vzdělání, určitě jsi byl u lékařů, tak ty také atd..
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
Zeptejte se svého táty? Třebas Vám odpoví?


a ten s tím má jako něco společného?
Registrovaný uživatel
taho napsal
ferovyobchodnik a my chceme zpět od tebe peníze za tvé vzdělání, určitě jsi byl u lékařů, tak ty také atd..


a to je vrátí každý nebo jen ti co si to můžou dovolit?
Registrovaný uživatel
Jen ty, co si myslí, že jsou nejlepší a nejšikovnější a ti pro které jsou pokora a úcta cizí slova, které nikdy nepochopí.
Moderátor
taho napsal
Jen ty, co si myslí, že jsou nejlepší a nejšikovnější a ti pro které jsou pokora a úcta cizí slova, které nikdy nepochopí.

On na to přijde časem také. :lol:
Registrovaný uživatel
taho napsal
Jen ty, co si myslí, že jsou nejlepší a nejšikovnější a ti pro které jsou pokora a úcta cizí slova, které nikdy nepochopí.


Takto je pak ten tvůj výkřik zbytečný, takový lidi nejsou

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1118 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1