Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Nejsou, ale chovají se tak.
Moderátor
taho napsal
Halíka jsem si vážil před x lety. Četl jsem i knihy. Pak jsem se zúčastnil besedy na vysokoškolské půdě UK a nastalo zklamání. Jsem rád, že tento člověk nežil v 15. století. Upozorňuji, že to bylo v době, kdy nikdo neměl ani tušení o tom, co vymyslí AM (pozvání všem...). Ten člověk neví, co je kompromis.
Jeden kamarád, který věří v existenci Boha, o něm říká, že si takhle představuje Koniáše.

A co Hus? Ten by dopadl u vás jak? Dost možná byste velebil Koniáše jako velkého lidumila! :mrgreen:

turtleoverhead napsal
Kolem tábora v Letech u Písku, kde za druhé světové války zemřely stovky Romů, to stále vře. Miroslav Macek proto přišel s návrhem, který by podle jeho názoru mohl diskutéry uklidnit. Jeho řešení je poměrně přímočaré.
„Kdo souhlasí s památníkem, dostane domů složenku na mimořádnou daň (pod daňovými sankcemi) na stavbu památníku, kupříkladu na 1000 Kč. A bude ji dostávat opakovaně, až se patřičná suma vybere. Plátci daně budou spokojeni, neboť chtěli přece památník a jistě jej rádi zaplatí a neplátci též, neboť ho nechtěli a nevidí tedy důvod, proč ho ze svých daní platit. :D

Já nechcu aby se tunelář a děvkař Macek ozýval. Dá se to nějak zařídit?

-------------------------

No a co se týče pevného názoru na Halíka a Havla (byť to nebylo na mne), mám pevný názor i na Klause a Zemana. 8)
Moderátor
Pavel III cit. : "Já nechcu aby se tunelář a děvkař Macek ozýval. Dá se to nějak zařídit?"


To zní, jako bys byl finančně na dně a nezmohl se ani na nějakou ženskou... Chápu to dobře? :D
« Poslední úpravu provedl(a) Wjem v 8. 2. 2018, 20:59. »
Registrovaný uživatel
Myslím niektorí by mali reklamovať kvalitu prezervatívov u výrobcu a žiadať mnohomilionové odškodné ... ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
mě se líbí, jak jsou tady všichni kolegové citlivý, nebojí se soudit jiné a jeden dokonce se odvolává na stařeckou moudrost :D :D :D
Moderátor
Wjem napsal
Pavel III cit. : "Já nechcu aby se tunelář a děvkař Macek ozýval. Dá se to nějak zařídit?"


To zní, jako bys byl finančně na dně a nezmohl se ani na nějakou ženskou... Chápu to dobře? :D

Jen z části - su finančně na dně a nezmohl jsem se ani na jeden malý tunel! :twisted:

Že je Macek děvkař ti rád potvrdí i Rath. ;)
Moderátor
Wjem napsal
Pavel_III napsal
Wjem napsal
Pavel III cit. : "Já nechcu aby se tunelář a děvkař Macek ozýval. Dá se to nějak zařídit?"


To zní, jako bys byl finančně na dně a nezmohl se ani na nějakou ženskou... Chápu to dobře? :D

Jen z části - su finančně na dně a nezmohl jsem se ani na jeden malý tunel! :twisted:

Že je Macek děvkař ti rád potvrdí i Rath. ;)




Rath byl/je možná ještě větší...
Registrovaný uživatel
Možno Tomiho volič a radikálny prívrženec priamej demokracie :?
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/200-kc_post_-481393#post481393
Registrovaný uživatel
Pro Pavel III. Husa si mohu už jen přečíst. Je rozdíl mezi psaným a mluveným slovem.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Že je Macek děvkař ti rád potvrdí i Rath. ;)

Jako by na tom bylo něco špatného :D ;)
Registrovaný uživatel
Zlodej kričí chyťte zlodeja - hovorí slovenské porekadlo.
O tomto porekadle sa dozvedel i Igor a prestal nosiť do parlamentu tričká...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
Pavel_III napsal
Že je Macek děvkař ti rád potvrdí i Rath. ;)

Jako by na tom bylo něco špatného :D ;)


Jo, tolerujeme hodně, akorát že s tím přichází i to notorické lhaní.
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
mě se líbí, jak jsou tady všichni kolegové citlivý, nebojí se soudit jiné a jeden dokonce se odvolává na stařeckou moudrost :D :D :D


Opravdu to vypadá tak, že všichni jsou citliví jen jim nerozumíte. Starší pán říká jen to co prožíval a Vy se stavíte proti všem. Bojím Vás upozornit, že ve spojení :x "kolegové citlivý" :'( máte chybku.To víte, stařecká marnivost.Ale to Vás naopak polidšťuje. Děláme je zde snad všichni. :roll:
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
mě se líbí, jak jsou tady všichni kolegové citlivý, nebojí se soudit jiné a jeden dokonce se odvolává na stařeckou moudrost :D :D :D


Opravdu to vypadá tak, že všichni jsou citliví jen jim nerozumíte. Starší pán říká jen to co prožíval a Vy se stavíte proti všem. Bojím Vás upozornit, že ve spojení :x "kolegové citlivý" :'( máte chybku.To víte, stařecká marnivost.Ale to Vás naopak polidšťuje. Děláme je zde snad všichni. :roll:


jojo, to čteme často, že ten vrah byl milý a citlivý kluk...
starší pán usuzuje, že jeho subjektivní zkušenost a zážitek je snad něco objektivně platné a snad by to tak měl mít každý (alespoň časem)... navíc nemám rád takové to, no šak počkej až budeš starší/zkušenější/dospělejší/moudřejší, pak procitneš/pochopíš a další nesmysly. jak kdyby šlo o věk.
myslím, že důležitější než cokoliv bude spíš pohled na svět a přístup. a asi i proto, byť si nemyslím, že se stavím proti všem, jsem rád, že můj pohled je nejspíš odlišný od většiny. když totiž budu jako většina, tak dosáhnu jen toho co většina. a to nechci.
ale jsem rád, že jsem polidštěný, a jako bonus na sebe bonznu, že gramatika nebyla nikdy moje silná stránka, jsem prostě na jazyky levej :mrgreen:
Moderátor
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
mě se líbí, jak jsou tady všichni kolegové citlivý, nebojí se soudit jiné a jeden dokonce se odvolává na stařeckou moudrost :D :D :D


Opravdu to vypadá tak, že všichni jsou citliví jen jim nerozumíte. Starší pán říká jen to co prožíval a Vy se stavíte proti všem. Bojím Vás upozornit, že ve spojení :x "kolegové citlivý" :'( máte chybku.To víte, stařecká marnivost.Ale to Vás naopak polidšťuje. Děláme je zde snad všichni. :roll:


jojo, to čteme často, že ten vrah byl milý a citlivý kluk...
starší pán usuzuje, že jeho subjektivní zkušenost a zážitek je snad něco objektivně platné a snad by to tak měl mít každý (alespoň časem)... navíc nemám rád takové to, no šak počkej až budeš starší/zkušenější/dospělejší/moudřejší, pak procitneš/pochopíš a další nesmysly. jak kdyby šlo o věk.
myslím, že důležitější než cokoliv bude spíš pohled na svět a přístup. a asi i proto, byť si nemyslím, že se stavím proti všem, jsem rád, že můj pohled je nejspíš odlišný od většiny. když totiž budu jako většina, tak dosáhnu jen toho co většina. a to nechci.
ale jsem rád, že jsem polidštěný, a jako bonus na sebe bonznu, že gramatika nebyla nikdy moje silná stránka, jsem prostě na jazyky levej :mrgreen:


Díky, postoupil jsem do kategorie "starší pán". Já vím, že někdy to vypadá jako kázání, snad se na mně nezlobíte. Prostě již jsem si několikráte natloukl hubu a tak se snažím Vám to vysvětlit tak, aby jste zbytečně neopakovali moje chyby. Můj vnuk to také nesnáší! :P
Registrovaný uživatel
ferko - voľakto ti vymazal ten kondolenčný príspevok rodine Slezákovej :(
Registrovaný uživatel
Brett napsal
ferko - voľakto ti vymazal ten kondolenčný príspevok rodine Slezákovej :(


na nesvobodu slova jsme si tady již zvykli... šak oni si v tom období a vzpomínkách na ně libují... tak co
Registrovaný uživatel
Citovat
Díky, postoupil jsem do kategorie "starší pán". Já vím, že někdy to vypadá jako kázání, snad se na mně nezlobíte. Prostě již jsem si několikráte natloukl hubu a tak se snažím Vám to vysvětlit tak, aby jste zbytečně neopakovali moje chyby. Můj vnuk to také nesnáší! :P


Jedného dňa učiteľka napísala na tabuľu nasledovné..... 9x1=7 9x2=18 9x3=27 9x4=36 9x5=45 9x6=54 9x7=63 9x8=72 9x9=81 9x10=90 Keď skončila, pozrela sa na žiakov a VŠETCI sa smiali, pretože PRVÝ príklad bol zle vypočítaný. Učiteľka povedala: Ten prvý príklad som napísala zle NASCHVÁL, pretože som vás chcela NAUČIŤ niečo veľmi DÔLEŽITÉ.. Je to na to aby ste vedeli ako vás bude brať celý svet... Vidíte, že 9 krát som napísala výsledok SPRÁVNE a nikto ste ma za to nepochválili no VŠETCI ste sa smiali a kritizovali ma kvôli JEDNEJ chybe, ktorú som urobila... Svet vždy bude čakať na chybu, ktorú urobíš a málokedy si všimne milióny správnych vecí, ktoré robíš. Preto si nerob veľkú hlavu z toho keď urobíš chybu. ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
mě se líbí, jak jsou tady všichni kolegové citlivý, nebojí se soudit jiné a jeden dokonce se odvolává na stařeckou moudrost :D :D :D


Opravdu to vypadá tak, že všichni jsou citliví jen jim nerozumíte. Starší pán říká jen to co prožíval a Vy se stavíte proti všem. Bojím Vás upozornit, že ve spojení :x "kolegové citlivý" :'( máte chybku.To víte, stařecká marnivost.Ale to Vás naopak polidšťuje. Děláme je zde snad všichni. :roll:


jojo, to čteme často, že ten vrah byl milý a citlivý kluk...
starší pán usuzuje, že jeho subjektivní zkušenost a zážitek je snad něco objektivně platné a snad by to tak měl mít každý (alespoň časem)... navíc nemám rád takové to, no šak počkej až budeš starší/zkušenější/dospělejší/moudřejší, pak procitneš/pochopíš a další nesmysly. jak kdyby šlo o věk.
myslím, že důležitější než cokoliv bude spíš pohled na svět a přístup. a asi i proto, byť si nemyslím, že se stavím proti všem, jsem rád, že můj pohled je nejspíš odlišný od většiny. když totiž budu jako většina, tak dosáhnu jen toho co většina. a to nechci.
ale jsem rád, že jsem polidštěný, a jako bonus na sebe bonznu, že gramatika nebyla nikdy moje silná stránka, jsem prostě na jazyky levej :mrgreen:


Díky, postoupil jsem do kategorie "starší pán". Já vím, že někdy to vypadá jako kázání, snad se na mně nezlobíte. Prostě již jsem si několikráte natloukl hubu a tak se snažím Vám to vysvětlit tak, aby jste zbytečně neopakovali moje chyby. Můj vnuk to také nesnáší! :P


tož přišlo mi to lepší než starý muž... ale já se rád přizpůsobím. nezlobím, nezlobím, vždyť vás ani neznám :) ale koukám, že jste živým příkladem toho, že zkušenost je nepřenositelná ;)
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Citovat
Díky, postoupil jsem do kategorie "starší pán". Já vím, že někdy to vypadá jako kázání, snad se na mně nezlobíte. Prostě již jsem si několikráte natloukl hubu a tak se snažím Vám to vysvětlit tak, aby jste zbytečně neopakovali moje chyby. Můj vnuk to také nesnáší! :P


Jedného dňa učiteľka napísala na tabuľu nasledovné..... 9x1=7 9x2=18 9x3=27 9x4=36 9x5=45 9x6=54 9x7=63 9x8=72 9x9=81 9x10=90 Keď skončila, pozrela sa na žiakov a VŠETCI sa smiali, pretože PRVÝ príklad bol zle vypočítaný. Učiteľka povedala: Ten prvý príklad som napísala zle NASCHVÁL, pretože som vás chcela NAUČIŤ niečo veľmi DÔLEŽITÉ.. Je to na to aby ste vedeli ako vás bude brať celý svet... Vidíte, že 9 krát som napísala výsledok SPRÁVNE a nikto ste ma za to nepochválili no VŠETCI ste sa smiali a kritizovali ma kvôli JEDNEJ chybe, ktorú som urobila... Svet vždy bude čakať na chybu, ktorú urobíš a málokedy si všimne milióny správnych vecí, ktoré robíš. Preto si nerob veľkú hlavu z toho keď urobíš chybu. ;)


grofíku, dnes máš za mě pochvalu! :lol:
Moderátor
taho napsal
Pro Pavel III. Husa si mohu už jen přečíst. Je rozdíl mezi psaným a mluveným slovem.

A řídíš se podle něj? Máš ho za liberála nebo spíš na úrovni dnešního muslimského radikála? 8)
Moderátor
Dobrý ústav na dobré adrese (prostě mne to pobavilo a nejen mne):

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Diskusní fórum na sberatel.com jako citovaný zdroj :
„Evropský projekt Muzea a galerie na Vysočině on-line“ - rejstříkové heslo Karnet & Kyselý
:D
_______________
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
taho napsal
Pro Pavel III. Husa si mohu už jen přečíst. Je rozdíl mezi psaným a mluveným slovem.

A řídíš se podle něj? Máš ho za liberála nebo spíš na úrovni dnešního muslimského radikála? 8)


Muslimského radikála :lol:? Jako mírou zaujetí?
Moderátor
TomL napsal
Pavel_III napsal
taho napsal
Pro Pavel III. Husa si mohu už jen přečíst. Je rozdíl mezi psaným a mluveným slovem.

A řídíš se podle něj? Máš ho za liberála nebo spíš na úrovni dnešního muslimského radikála? 8)


Muslimského radikála :lol:? Jako mírou zaujetí?

Tak jako většina radikálních imámů. Vyobcoval by tě z církve a ona už by se pak nějaká husitská buňka našla, co by pro tebe našla pěknou hořlavou stodolu. ;)

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1119 1120 1121 1122 1123 1124 1125 1126 1127 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1