Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Svobodné dítě :)

Mali ho zobrať do kabíny.Tam by sa spratek možno ukľudnil,alebo by to po hodine už nikto nemusel počúvať..Mŕtvi nepočujú.. :)
-s-
Registrovaný uživatel
TomL napsal
...

Ptáme se: Jak tedy rodiče děti vychovávají ? Norové mají jasno: Klidným hlasem domlouvat a vysvětlovat.


ono ta metoda je super. efektivní. ale ne vždy aplikovatelná ... :evil: :D
Moderátor
grofik napsal
Na vyváženosť rodu ešte jedno chýba Altmann...


Rada dobrá, ale přišla moc pozdě. :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Ptáme se: Jak tedy rodiče děti vychovávají ? Norové mají jasno: Klidným hlasem domlouvat a vysvětlovat.


řečeno pokryteckým národem, kterému kočárky tahají Filipínské 'au-pair', protože rovnostářská společnost by nepochopila ženu v domácnosti a nesoustředěnou na kariéru a své sny :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Pár dobře načasovaných na prdel nic nenahradí. Problém je v tom že to bylo zřejmě zanedbáno už u té maminky ;)
Registrovaný uživatel
Jednou jsem ji viděl, taková nevýrazná obrýlená bledule. Nic militantního, prostě se přizpusobila tamějším novým společenským normám. Času na to přemlouvání dítěte asi mají taky dost..
Registrovaný uživatel
Velmi nepříjemný let prožili cestující při cestě z Německa do amerického New Yorku. Po dobu osmi hodin jim na palubě křičelo malé dítě, které navíc lezlo po sedačkách. Někteří pasažéři prý zkušenost popsali jako let z pekla, jelikož ...

Chlapec má šťastie, že sa v lietadle nenachádzal nejaký neurotik ...
Inak ľudia už vysúdili od leteckých spoločností všeličo, za všeličo. Tu pri dobrom právnikovi ... veď citlivejšie povahy pri 4 hodinovom lete ... to môže zanechať trvalé zdravotné následky :(
Registrovaný uživatel
Taky mě to napadlo, přirozené je proplesknout dítě nebo matku, případně oba, ale korektní postup je zažalovat aerolinky
Registrovaný uživatel
TomL napsal
Taky mě to napadlo, přirozené je proplesknout dítě nebo matku, případně oba, ale korektní postup je zažalovat aerolinky


no to víš, oba to dělali naschvál a s radostí...
Registrovaný uživatel
Pre tieto typy cestujúcich by mali mať letecké spoločnosti vyhradené nejaké zvukotesné kabínky s klietkami a zvieracími kazajkami aby si neublížili. Samozrejmosťou by mal byť vyškolený personál v prípade potreby na podanie nejakých liekov.

Ešte ma napadá. Chlapca zobrať bokom a zahrať sa s ním hru známu z filmu Pelíšky - Vyděržaj, pioněr! Vyzuť a tie drôty priviazať na palce na nohách. A v určitých časových intervaloch púšťať. Samozrejme tak, aby mu to neublížilo. Ide o to, aby sa chlapec zahral/zabavil, aby mu cesta rýchlejšie ubehla a myslím, že by to malo aj terapeutický účinok ...
Registrovaný uživatel
Brett napsal
Pre tieto typy cestujúcich by mali mať letecké spoločnosti vyhradené nejaké zvukotesné kabínky s klietkami a zvieracími kazajkami aby si neublížili. Samozrejmosťou by mal byť vyškolený personál v prípade potreby na podanie nejakých liekov.

Ešte ma napadá. Chlapca zobrať bokom a zahrať sa s ním hru známu z filmu Pelíšky - Vyděržaj, pioněr! Vyzuť a tie drôty priviazať na palce na nohách. A v určitých časových intervaloch púšťať. Samozrejme tak, aby mu to neublížilo. Ide o to, aby sa chlapec zahral/zabavil, aby mu cesta rýchlejšie ubehla a myslím, že by to malo aj terapeutický účinok ...


mluvíš z vlastní zkušenosti? dost by to odpovídalo... a vysvětlovalo...
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
no to víš, oba to dělali naschvál a s radostí...


Vlastně ano, přesně tak. Neschopní rodiče jakoby opravdu vytvářeli spratky naschvál. A těm se potom nelze divit, že testují co si můžou dovolit, když jim rodiče neumí vysvětlit co musí/nesmí.

Není to přece tak dávno, kdy bylo normální, že ti tatínek vrazil pohlavek kdykoliv věděl že mu kecáš do očí.
Nebo i maminka že vzala rákosku na prsty nebo tě zavřela bez večeře, když ses neuměl chovat slušně.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
vlad_dracul1989 napsal
ferovyobchodnik napsal
no to víš, oba to dělali naschvál a s radostí...


Vlastně ano, přesně tak. Neschopní rodiče jakoby opravdu vytvářeli spratky naschvál. A těm se potom nelze divit, že testují co si můžou dovolit, když jim rodiče neumí vysvětlit co musí/nesmí.

Není to přece tak dávno, kdy bylo normální, že ti tatínek vrazil pohlavek kdykoliv věděl že mu kecáš do očí.
Nebo i maminka že vzala rákosku na prsty nebo tě zavřela bez večeře, když ses neuměl chovat slušně.


a na co ještě jsi odborník? ať příště nedělám překvapeného :roll:
Registrovaný uživatel
:lol: :mrgreen: :lol:
_______________
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Brett napsal
Pre tieto typy cestujúcich by mali mať letecké spoločnosti vyhradené nejaké zvukotesné kabínky s klietkami a zvieracími kazajkami aby si neublížili. Samozrejmosťou by mal byť vyškolený personál v prípade potreby na podanie nejakých liekov.

Ešte ma napadá. Chlapca zobrať bokom a zahrať sa s ním hru známu z filmu Pelíšky - Vyděržaj, pioněr! Vyzuť a tie drôty priviazať na palce na nohách. A v určitých časových intervaloch púšťať. Samozrejme tak, aby mu to neublížilo. Ide o to, aby sa chlapec zahral/zabavil, aby mu cesta rýchlejšie ubehla a myslím, že by to malo aj terapeutický účinok ...


mluvíš z vlastní zkušenosti? dost by to odpovídalo... a vysvětlovalo...

Ferko - to vieš - to ten môj konzervativizmus. Ja som zo starej dobrej školy a dôverujem osvedčeným metódam :) .
Registrovaný uživatel
Brett napsal
ferovyobchodnik napsal
Brett napsal
Pre tieto typy cestujúcich by mali mať letecké spoločnosti vyhradené nejaké zvukotesné kabínky s klietkami a zvieracími kazajkami aby si neublížili. Samozrejmosťou by mal byť vyškolený personál v prípade potreby na podanie nejakých liekov.

Ešte ma napadá. Chlapca zobrať bokom a zahrať sa s ním hru známu z filmu Pelíšky - Vyděržaj, pioněr! Vyzuť a tie drôty priviazať na palce na nohách. A v určitých časových intervaloch púšťať. Samozrejme tak, aby mu to neublížilo. Ide o to, aby sa chlapec zahral/zabavil, aby mu cesta rýchlejšie ubehla a myslím, že by to malo aj terapeutický účinok ...


mluvíš z vlastní zkušenosti? dost by to odpovídalo... a vysvětlovalo...

Ferko - to vieš - to ten môj konzervativizmus. Ja som zo starej dobrej školy a dôverujem osvedčeným metódam :) .


no já mám právě pochybnosti, to s tím osvědčením... ;)
ale nevadí, děti si vychovávej, jak uznáš za vhodné. šak ono se to vrátí
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
no já mám právě pochybnosti, to s tím osvědčením... ;)
ale nevadí, děti si vychovávej, jak uznáš za vhodné. šak ono se to vrátí

Ty si proste taký presvedčený láskyplný Anton Semjonovič Makarenko :P
Ja som zástancom jednej dobrej po papuli :)
Dnes je to samé ťuťuli muťuli, všeliaké linky dôvery a čo ja viem čo a potom to tak vypadá. Decko Ti skáče po hlave ...
Registrovaný uživatel
ze ta to s nim bavi :D
panboh ma velky zverinec ...
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Registrovaný uživatel
Fantazie !
1. česká zlatá olympijská medaile z alpského lyžování v historii.
A v Super G ji získala snowboardistka !!! :D
_______________
˙˙˙ɐɯɐɥou nɹnɥzʌ ouɥɔǝsʌ ǝɾ ǝz 'ǝpɾıɹd ıɯ noqop ıupǝlsod
Registrovaný uživatel
Páni, gratulujem!!! Videl som to v priamom prenose, lebo som akosi nemohol spať...aj Kanade ste to dali pekne vyžrať ;)
Registrovaný uživatel
eh, zabudol som zagratulovať hrdému tatovi... :D
https://www.youtube.com/watch?v=Mnp-FkBtMec
Registrovaný uživatel
jano7B9 napsal
ze ta to s nim bavi :D
panboh ma velky zverinec ...


No právě moc ne, jsem si už říkal, že to s vámi nemá cenu, ale já se běžně jen tak nevzdavám
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
No právě moc ne, jsem si už říkal, že to s vámi nemá cenu, ale já se běžně jen tak nevzdavám

Mně se na tobě líbí že jsi konzistentní, ať se diskutuje o čemkoli, jsi v opozici vždycky ;)
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
No právě moc ne, jsem si už říkal, že to s vámi nemá cenu, ale já se běžně jen tak nevzdavám

Mně se na tobě líbí že jsi konzistentní, ať se diskutuje o čemkoli, jsi v opozici vždycky ;)


Základ fungovania mimovládiek. :mrgreen: ;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
ferovyobchodnik napsal
No právě moc ne, jsem si už říkal, že to s vámi nemá cenu, ale já se běžně jen tak nevzdavám

Mně se na tobě líbí že jsi konzistentní, ať se diskutuje o čemkoli, jsi v opozici vždycky ;)


chápu, že to tak může působit...

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1123 1124 1125 1126 1127 1128 1129 1130 1131 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1