Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
ja tiez nechapem o com toci :shock: :roll:
_______________
... Som tu deň a noc ...
Historické pohľadnice, dobové dokumenty a predmety z mesta Sereď
http://sered-city.blogspot.com
Moderátor
Já to sice čtu, ale jsme všichni stejní.
Odpůrci Zemana se mohou přetrhnout
Odpůrci Drahoše se mohou přetrhnout

Nakonec nám zde zůstali 3-4 neústupní, kteří hájí svoji logiku. Má toto cenu. Do toho vkročí filosof a ptá se, kdo jej má většího. Snad se všichni uklidníme, zasmějemě a živote jde dál.
osobní rekord 22,5 cm délka 3,5 cm šířka :mrgreen:
Registrovaný uživatel
Au,au....moc se omlouvám a sypu si popel na hlavu :oops: :oops: .To byl trapnej pokus být vtipnej a sem to zvoral.Narážel sem na příspěvek od Pavlalll a on je ve vlákně jiným.Omlouvám se vám všem třem :oops: .
Registrovaný uživatel
Altmann-osobní rekord 22,5 cm délka 3,5 cm šířka ......Chtěl jsem napsat taky míry z doby,když sme si je na šachtě měřili,ale...se tak dívám,že se ty míry za těch cca třicet let natolik změnily,že radějc taky změníme téma :P :mrgreen:
Registrovaný uživatel
čiže hoax Perku... :mrgreen: :evil:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
Perk napsal
Altmann-osobní rekord 22,5 cm délka 3,5 cm šířka ......Chtěl jsem napsat taky míry z doby,když sme si je na šachtě měřili,ale...se tak dívám,že se ty míry za těch cca třicet let natolik změnily,že radějc taky změníme téma :P :mrgreen:

Můžeš trochu rozvést myšlenku druhé věty? Poměrně zajímavé téma a rozhodně lepší, než se tu dohadovat o ocasoch co už sedí na vládě...... ;)
Registrovaný uživatel
Zajimavé téma to může být asi pro tu lepší polovičku lidstva+pro4%.Já se už pomalu- bohužel? :evil: -a nebo bohudík? :mrgreen:- dostal do pozice profesora teoretika,co může v klidu radit,protože toho už moc nepokazí :mrgreen: .
Registrovaný uživatel
Holt to bylo v pátek ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
Co takhle pro změnu probrat cizi bordel?

Nikdy mi nebylo u té Sýrie jasné, proč je takový strašný problém rozdrtit ty obklíčené kapsy. Že to nejde u těch co přímo zásobují Turci nebo Jordánci, to chápu, ale když ze všech stran si jenom ty, tak jim prostě zatrhneš přísun vody a jídla, dokud bezpodmínečně nekapitulují.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
Co takhle pro změnu probrat cizi bordel?

Nikdy mi nebylo u té Sýrie jasné, proč je takový strašný problém rozdrtit ty obklíčené kapsy. Že to nejde u těch co přímo zásobují Turci nebo Jordánci, to chápu, ale když ze všech stran si jenom ty, tak jim prostě zatrhneš přísun vody a jídla, dokud bezpodmínečně nekapitulují.


Teoreticky ano, ale ústa si na takové strategii natlouklo v dějinách již více generálů. :roll:
Registrovaný uživatel
I Leningrad by padl, kdyby neměl vůbec žádné zásobování, ani přes to zmrzlé jezero.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
A nebude to tím že tam je spousta civilistů v podstatě fungující jako rukojmí?
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
I Leningrad by padl, kdyby neměl vůbec žádné zásobování, ani přes to zmrzlé jezero.

Nebyl zájem Leningrad dobýt, zájem byl vyhladovět. Ono vždy záleží na odhodlanosti lidí přežíti. V koncentráku také přežili jen někteří, al přežili. Vaše myšlenka je pochopitelně nosná, lze na ní stavět, dnes již opravdu nelze území rozbombardovat a pokrýt napalmem. Něco jsme o tom i nastudovali. Někdy to vyšlo, jindy ne.Třeba je to humanitární zabíjení, čert ví :roll:
Registrovaný uživatel
turtleoverhead napsal
A nebude to tím že tam je spousta civilistů v podstatě fungující jako rukojmí?


Pořád mi nevychází, jak může být strategicky lepší celé roky vázat své síly okolo a krvácet.

Ale pořád lepší než ten holandský zbabělec, co se svojí jednotkou opustil Srebrenici, kde měl správně chránit civilisty do posledního náboje.
Aspoň měl pak převzít zodpovědnost a říct natvrdo, že Bosňáci mu byli ukradení a nestáli mu za život jediného vojáka ;)
Místo toho dodnes hraje blbce.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
Ľudia by klamali oveľa menej ,
keby sa ženy tak veľa nevypytovali...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
turtleoverhead napsal
A nebude to tím že tam je spousta civilistů v podstatě fungující jako rukojmí?


Pořád mi nevychází, jak může být strategicky lepší celé roky vázat své síly okolo a krvácet.

Ale pořád lepší než ten holandský zbabělec, co se svojí jednotkou opustil Srebrenici, kde měl správně chránit civilisty do posledního náboje.
Aspoň měl pak převzít zodpovědnost a říct natvrdo, že Bosňáci mu byli ukradení a nestáli mu za život jediného vojáka ;)
Místo toho dodnes hraje blbce.


Není to až tak jednoznačné. :(
Registrovaný uživatel
Za lordom Bobym prišla malá delegácia: Prispejte pane na azyl pre alkoholikov , na domov pre nevyliečiteľných pijanov!
Páni , ale ja mám doma už len dve bedničky wisky a pár debien vína.
Bude to stačiť???
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Čo myslíš , prináša svadba trinásteho nešťastie ?
Určite , prečo by práve trinásteho malo znamenať výnimku?
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
:twisted: :twisted: ;)

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
Čo myslíš , prináša svadba trinásteho nešťastie ?
Určite , prečo by práve trinásteho malo znamenať výnimku?


Určitě né.Je to jen pověra.Moje ex. se narodila 13.4 a já si jí 13.5 vzal.
Třináctého byl volný termín,další o měsíc a půl později.Hlupáci pověrčivý :mrgreen:
Registrovaný uživatel
magorcondoria napsal
Určitě né.Je to jen pověra.Moje ex. se narodila 13.4 a já si jí 13.5 vzal.
Třináctého byl volný termín,další o měsíc a půl později.Hlupáci pověrčivý :mrgreen:

Mesiac po narodení? :roll:
Samozrejme,že si nemohol vedieť,čo z nej vyrastie.. :mrgreen:
Vysvetlivky:fór,možno skôr pokus,aby si si to zle nevysvetlil...

Grofík,tí poslanci ma pobavili..
-s-
Registrovaný uživatel
;)
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Z referátu dedinského starostu:Kukáme sa na to, čo sme robili, hoci sme možno mohli robiť viac, ale robili sme, čo sa dalo a viac
sme nestačili...
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
https://www.expres.cz/hrebejk-kritika-volici-zeman-reakce-adamec-fiq-/zpravy.aspx?c=A180309_175851_dx-zpravy_neos
Registrovaný uživatel
http://www.topky.sk/cl/1000851/1695407/Orban-oznacil-Slovensko-za-strategickeho-partnera--Sorosove-organizacie-budu-utocit
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1132 1133 1134 1135 1136 1137 1138 1139 1140 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1