Sběratel.com

Diskusní fórum o sběratelství

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Vykupminci.cz
Numisargo

kecárna ... tlachárna

Moderátoři: Koniáš, smith.

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 ... > »

Autor Příspěvek
Registrovaný uživatel
Tak to fakt neznám, ale měl jsem za to, že ti jsou naopak nejlepší.
PS venku je nechutné vedro a vítr
Registrovaný uživatel
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
vlad_dracul1989 napsal
https://www.novinky.cz/domaci/468570-cechum-vadi-romove-a-arabove-nejradsi-maji-sami-sebe.html

Ty Rusy ještě pochopím, dobře, někteří mají trauma z Brežněva a nepamatují už Heydricha.

Ale komu tady můžou vadit Srbové a Bulhaři?


Prostě tady nikoho nechceme a nemáme rádi. Jen je tady strašně moc Slováků co hlasují pro Slováky a tak to vypadá, že jsou ok 😄


...no a potom také cyklisté, to bych proveřil :mrgreen:


cyklisti a pejskaři jsou mi volní... ale nacionalisti ať jdou do prdele


Šaško sa tu hráš na liberála , ale podľa Tvojho správania to tak nevypadá , o vedomostiach škoda hovoriť , teda písať .
Musíš trpieť veľkou traumou z mladosti ... :roll:
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
grofik napsal
ferovyobchodnik napsal
Altmann napsal
ferovyobchodnik napsal
vlad_dracul1989 napsal
https://www.novinky.cz/domaci/468570-cechum-vadi-romove-a-arabove-nejradsi-maji-sami-sebe.html

Ty Rusy ještě pochopím, dobře, někteří mají trauma z Brežněva a nepamatují už Heydricha.

Ale komu tady můžou vadit Srbové a Bulhaři?


Prostě tady nikoho nechceme a nemáme rádi. Jen je tady strašně moc Slováků co hlasují pro Slováky a tak to vypadá, že jsou ok 😄


...no a potom také cyklisté, to bych proveřil :mrgreen:


cyklisti a pejskaři jsou mi volní... ale nacionalisti ať jdou do prdele


Šaško sa tu hráš na liberála , ale podľa Tvojho správania to tak nevypadá , o vedomostiach škoda hovoriť , teda písať .
Musíš trpieť veľkou traumou z mladosti ... :roll:


radši se nauč psát :lol: :roll:
Moderátor
Srbové nám zabili Ferdinanda!!

Jo a venku byl hnusné větr!
« Poslední úpravu provedl(a) Pavel_III v 10. 4. 2018, 0:57. »
Registrovaný uživatel
Logické hodnotenie:
Alkoholici sú vlastne vegetariáni!
Prečo myslíš?
Pretože vodka sa páli zo zemiakov, whisky z ovocia a slivovica zo sliviek…
_______________
Múdry sa teší objaveniu pravdy, hlupák falošnosti.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Srbové nám zabili Ferdinanda!!


První, co by mě tehdy napadlo, zabili ho sami Habsburkové, protože na rozdíl od většiny jeho rodu, něco v hlavě i gatích měl a hodlal dělat změny. A to se mezi Habsburky neodpouští. Navíc je ponížil tím, že si vzal Češku :)
A místo něho, slabošská, neschopná a naivní nicka Karel.
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
« Poslední úpravu provedl(a) vlad_dracul1989 v 10. 4. 2018, 6:32. »
Registrovaný uživatel
Nedávno jsem slyšel citovat z léta 1914 nějakého německého intelektuála, který když poprvé slyšel, že Ferdinanda zabili nějací studenti, se lekl, že to byli němečtí studenti. Za jeho pročeské (a obecně proslovanské) postoje.
Registrovaný uživatel
Pavel_III napsal
Kecy. Teda ne o estébákovi, ale o těch neomarxistech. Alebo, čo si, súdruh, predstavujete pod hen tým neomarxistom?
Mimochodem, když slepovali USA, tak to taky byli neomarxisti?


Marx blahé paměti hlásal, že lidé jsou si rovni a jejich práce má stejnou hodnotu. Pojďme tedy smíchat zrno s plevami a za ředitele fabriky si zvolíme tady Frantu z dílny. Bude to určitě dělat líp, než ten buržoust.

Z toho jsem si myslel, že jsme vyrostli, ale na západě to ještě nezažili a my teď od nich přebíráme jejich variantu.

Dnešní rovnostáři si na majitele továrny (zatím) netroufnou, tak příštipkaří v dolní polovině, o to však důsledněji. Pojďme sebrat peníze lidem, kteří si je vydělají a dát je těm ostatním. Dlouhodobě nezaměstnaným garantované životní minimum, potřebným dostatek sociálních bytů, azylové domy pro samoživitelky, sexuální asistentky pro postižené.

Představivosti se meze nekladou, myslím že teď někdo čerstvě vyjel s myšlenkou státem dorovnávaného platu. :?
Registrovaný uživatel
Omg, když něčemu nerozumím, tak radši mlčím a nedělám ze sebe blbce.
Registrovaný uživatel
A nejzajímavější je, že ti největší "liberálové" jsou docela slušně agresívní :)
Registrovaný uživatel
Jako Orbán a spol? 😆
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
Pavel_III napsal
Srbové nám zabili Ferdinanda!!


První, co by mě tehdy napadlo, zabili ho sami Habsburkové, protože na rozdíl od většiny jeho rodu, něco v hlavě i gatích měl a hodlal dělat změny. A to se mezi Habsburky neodpouští. Navíc je ponížil tím, že si vzal Češku :)
A místo něho, slabošská, neschopná a naivní nicka Karel.


Češka by nevadila, nebyla postavena rodem, to bylo zlé. V RU se to tak nebralo,, myslím ta národnost.
Moderátor
vlad_dracul1989 napsal
Pavel_III napsal
Srbové nám zabili Ferdinanda!!


První, co by mě tehdy napadlo, zabili ho sami Habsburkové, protože na rozdíl od většiny jeho rodu, něco v hlavě i gatích měl a hodlal dělat změny. A to se mezi Habsburky neodpouští. Navíc je ponížil tím, že si vzal Češku :)
A místo něho, slabošská, neschopná a naivní nicka Karel.


Tys tak stár?? :shock: :shock: :mrgreen:
Ponížil se tím, že si vzal "rodem nerovnou". Taky jejich nerovný pohřeb zavdal příčinu k historicky raritní protestní demonstraci šlechty.

Ale že by byl Karel slabošský, neschopný a naivní, to bych neřekl. Možná byl naivní ve vztahu, v důvěře, k Horthymu. Na druhou stranu, Horthy se zachoval jako regulérní vlastizrádce (ovšem jako typický Maďar ve vztahu k habsburskému domu).
Registrovaný uživatel
Dovolil jsem si přesunot diskuzi sem a vyjádřit se k ní:
Evropa1 napsal
Zde jsme účastníky diskuzí o mincích Františka II./I., tedy i cenách.

Abychom ceny pochopili, musíme znát veškerý výskyt mincí a samozřejmě i jejich cenová ohodnocení. U zajímavějších položek musíme mít přehled o poptávce sběratelů z vyššího patra zájmu. Musíme znát jejich pohledy, jejich cenové preference, byli jsme účastníky mnoha diskuzí s nimi. Z této škály jednotlivých skutečností musíme být schopni stavovit cenu, kterou budeme ochotni respektovat jako tu správnou z pohledu skutečné vzácnosti dané mince. Co je podstatné, vždy budeme s touto cenou počítat. Pokud se tento předpoklad nepotvrdí, buďme příjemně překvapeni.

Všichni se účastníme spousty aukcí nejrůznějšího druhu, v nichž se tvoří ceny na různých základech. Tedy, stejná mince může vykázat i zásadním způsobem rozdílná cenová ohodnocení. Pak budeme v obraze, která cena bude férová, která podhodnocená a která nadhodnocená. To samé bude platit i v případě chápání podstaty různých druhů aukcí. V některých aukcích lze očekávat férové ceny, v jiných lze očekávat cenové slevy. Samozřejmě neexistují stejné výsledky ve všech případech, ale lze rozpoznat převažující tendence.


Nesleduji to statisticky. Chybí FJI, který dlouhodobě sledoval ceny mnoha položek.
Z vlastní zkušenosti a to jsem malinký sběratel a neznalec, jsem v posledních letech došel k poznání, že nechat dražit materiál v přímé aukci, kam chodí investoři a možná i lidé, kteří to považují za společenskou událost, jsou ceny řádově vyšší než třeba při přímém prodeji zde nebo např. Aukru (jsou tam čestné výjimky).
Je to takové otevřené téma na osobních zkušenostech a diskuzích s jinými kolegy.
Registrovaný uživatel
Pane kolego, máte přehled, zkuste odpovědět v daném tématu o mincích Františka II./I. na otázku.

Jsou cenové rozdíly v sálových a internetových aukcích stejných firem, či nikoli? Samozřejmě to nelze v absolutní rovině, ale v rovině převažujících tendencí.

Děkuji.
_______________
Koupím hezky zachovalé mince Františka II. Nabídky prosím zasílejte na email MERKUR1@o2active.cz
Registrovaný uživatel
Vím, že to není na mě, ale myslím, že nám odpovídají samotní pořadatelé tím, že do eaukci dávají "horší" materiál. Ale osobně pocitově bych řekl, že záleží i na konkrétní společnosti - a těch top tady moc nemáme...
Registrovaný uživatel
Hezký nález ...
https://technet.idnes.cz/ricany-poklad-prazsky-gros-skaba-namesti-tgm-ricany-ricany-u-prahy-1di-/veda.aspx?c=A180411_135015_veda_kuz
Registrovaný uživatel
Krásný nalez ale darovali muzeu 💩🤐. Akorát se na to za 3mesice začne prášit v depozitu než to někdo ukradne.
Registrovaný uživatel
Jakoby nebylo rozumnější to pomalu rozprodávat, jakože "nález na půdě/po dědovi" :D
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
No jo chce to jako sůl ten britský zákon- Ukaž cos našel, zdokumentuje se to a když to od tebe nevykoupíme za plnou cenu, je to tvoje.
Registrovaný uživatel
Možná jen stačí držet hubu na zámek. Co tak čtu, problémy mají 'nepoctiví' nálezci většinou kvůli tomu, že to prostě musí říct staré nebo v hospodě...
_______________
"Democracy.... is non-negotiable."
- Liberty Prime
Registrovaný uživatel
:D

Obrázky:

Obrázek vložený uživatelem
Registrovaný uživatel
:) to je jak ten s tím auťákem- fóry, kterým bychom před třiceti lety nerozuměli..
Registrovaný uživatel
Ahoj všem, marně tady hledám samostatné téma o mincích středověkého Polska. Je tady takové? Už jsem snad otevřel všechno a stále nic. Nechce se mi věřit, že by tady nebylo, ale možné je vše...,stejně tak je možné, že jsem prostě slepej. Tedy nenasměroval by mě někdo? Předem dík :)
Registrovaný uživatel
Budeš muset takové téma založit.
Buď tady:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatel/denarove-obdobi-mimo-ceske-zeme-25966
Nebo tady:
https://www.sberatel.com/diskuse/sberatelstvi/svetove-mince-26
« Poslední úpravu provedl(a) turtleoverhead v 18. 4. 2018, 14:32. »

Nové téma Další příspěvek

Stránka: « < ... 1144 1145 1146 1147 1148 1149 1150 1151 1152 ... > »

Sběratel.com » Pokec o mincích » kecárna ... tlachárna

Diskusní fórum | Sberatel.com | články | inzerce | katalog | mince | sběratelé | zápalky |

TOPlist
Sběratel.com je poháněno systémem UseBB 1